reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam dzisiaj miałam jakoś lenia do pisania i musiałam się zebrać w sobie:-p Ale chociaż nie było t:-pak źle z tym nadrabianiem.

Co do Marty to ja bym tak szybko nie oskarżało bo ja miałam termin na 13 a mój gin na początku (nie wiem jakim cudem wyliczył dwudziesty któryś) więc różne rzeczy się zgarzają :-p

Conf u Ciebie leje a u mnie gorąco no może troche wiatr wieje :-p
EwciaM witamy!:-)
Misia no tak bo ty za tydzien do szkoły aż się dziwnie czuję, że mnie to już nie dotyczy ;-)

Dziewczyny kopnijcie w d*pe bo mam takiego lenia, że szok:zawstydzona/y:
 
reklama
A ja już daaawno nie wiem co to znaczy chodzic 1 września do szkoły hehe:)

Ja zaraz robię sałatkę z pora:)

dziś moja Perła po raz pierwszy jadła ze słoiczka spaghetti hihi:) Fajne nudelki są w nim;D
 
misia uroki zycia w rodzinie ;) hehe zamien sie jak ja uwielbiam konfiturki jejej ;DJej do szkoły ja do tych murow juz nie zawitam w tym roku moze za 2latka wpadne na zaoczne ;)wrzesien mnie nie dotyczy ;(
 
Ostatnia edycja:
kolia no u mnie tez już ładnie, nie upał, ale słonko świeci:-) własnie wrócilismy ze spacerku. deszcze poszły do kogoś innego;-) kopek w dupke ode mnie ;-)
EwciaM witaj:-)
misia92 własnie skojarzyłam, ze Ty w wieku mojego brata jestes:D ostatni rok szkolny przed Toba:-) (nim tez :-p)
fikusek trzymam kciuki, zeby było okej, nie martw sie kochana:*
 
dziekuje dziewczyny:) kochane jestescie,mam nadziej ze to nie okarze sie nic powaznego,ale bardzo dobrze ze rtg bedzie mial bo wtedy jak nic nie bedzie wychodzic tak jak u mnie to bede maiala podstawy by robili szczegolowe badania bo i ja tez mam kaszel i nie do konca wiadomo dlaczego,niby astma,biore leki ale nie powinnam miec kaszlu na codzien,tak mowi lekarz. Jutro ide z nim na przeswietlenie,ale mam byc z opisem wiec wynik bedzie pewnie pojutrze,ale moze uprosze lekarza zeby zrobil tego samego dnia.
 
Ewcia a może jeszcze nie??? spokojnie miejc nadzieje ze to jednak nie to...
a Michaś lubi fasolke nie pytałam go wcześniej czy chce ale wyrażał sie o niej pochlebnymi kopniakami...;-)
 
no moj maluch dostaje sterte pytan od marcina ja zawsze go uspokajam bo kopie okropnie po zebrach po pecherzu!!ja teraz szame biala czekolade mmmmmmmm mniam
 
reklama
kochana dala bym ci ale juz zjadlam ;) moj brzdac wczoraj sobie zakupil 4czekoladki i juz nie ma bo tatus zjadl to wujo sie dolaczyl i zechlali nam ja to lubie taka z biedronki biala pompowana po 1,20zl chyba jest
 
Do góry