reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ale się posypało młodymi mamami;)

Fikusku będzie dobrze;*

Elizka masz rację. Jakieś takie wredne się robimy. Mi osobiście to wisi co z tą Martą bo jej nie znam, ale faktycznie termin na 25 maj jest niemożliwy bo nawet owulacji nie było.
 
reklama
Dziewczyny mam delikatny problem otoz biore tabletki antydepresyjne czy ktoras moze je bierze i stara sie o dziecko?jaki to ma wplyw?bo czytalam ze te tabsy powoduja nieplodnosc odwracalna...Moze powinnam odstawic?ale ztego co wiem nie mozna ich odstawic od tak...
 
Dziewczyny mam delikatny problem otoz biore tabletki antydepresyjne czy ktoras moze je bierze i stara sie o dziecko?jaki to ma wplyw?bo czytalam ze te tabsy powoduja nieplodnosc odwracalna...Moze powinnam odstawic?ale ztego co wiem nie mozna ich odstawic od tak...
powinnas zapytac lekarza ,ja biore podobny lek i tam naulotce pisze ze w ciazy nie mozna.
jak sie twoj nazywa?
 
Fikusekk Mały ma kaszel od ponad miesiąca a syropek mam dopiero od wczoraj. To się nazywa Diphergan. A odkąd mały zaczął kaszleć to na początku dostawał Pulneo na receptę chyba potem Flegamina już bez recepty lek i tak do tej pory i nic nie pomagało.
Marta
Witaj. Sprawdź dokładnie kiedy miałaś ostatni okres itp.
Ewcia M Witaj. udanych staranek.
 
Dziekuje zadzwonie potem do mojej ciotki ktora jest psychiatra i poagadam moze zaproponuje cos innego:)

Dobra dziewczynki ja chwilowo uciekam zrobic cos malej jesc i powoli szykowac ja do kapieli bo to sporo trwa;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny ja dziś cały dzień byłam na nogach pada. najpierw z moja siostra na zdjeciu gipsu ( wreszczie będzie mogła zmywać :happy:) przy okazji odwiedziłam szpital w którym bede rodzić bo kuzynka leży na położniczym, urodziła dziś o 8:50 dziewczynkę Magdę. nie pamiętam już ile ważyła ale klocuszek z niej. Sylwia miała termin na 16 a urodziła dziś, spotkałam mojego gina przestraszył sie że już przyszłam rodzić...;-)
potem byliśmy na zakupach szkolnych ale i tak wiekszości rzeczy nie kupiliśmy i tak minął prawie cały dzień.

EwciaM witaj. ;-)
fikusek mam nadzieje że prześwietlenie wszystko wyjaśni i nie będzie to nic strasznego...
ewi ja w tą zimę miałam kaszel przez miesiąc i tez mi nic nie pomagało, lekarz stwierdził zapalenie oskrzeli ale antybiotyk miałam dopiero po miesiącu pomógł ale mam nadzieje że Michsiowi nie zaszkodził niby w ciąży był dozwolony ale to zawsze antybiotyk....
 
witam!!nie dam rady was nadrobić ;( trudno musze czesciej zagladac ;) witam nowe mamusie moj brzdac wlasnie sie pozywia jajowa!!Ostatnio z moim marcinem lezalam i tak jakos zrobilam sie glodna ,ze zaczelam pytac bobka co by zjadl pytam sie bulke z serkiem-nic cisza nie kopie,bulke z pasztecikiem-nic ani drgnie,wiec pytam kielbaske zwyczajna-jak mi przyfasolil to do tej pory sie smiejemy,ze miesorzerny jest hehe maly i wybredny ;) clio śliczne foto zerknelam sobie brzusio pieknie w sukni wygadal ;)a ty jak ksiezniczka ;)
 
reklama
Do góry