reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
jak miło koleżanka po fachu :-):-):-) jaka chemia?? mnie nic nie było jedyne czego nie robię to kawitacji a tak wszystkie zabiegi :tak:nic mi nie zaszkodziło a na czympracujesz bo ja na Clarenie i gehwolu
 
Ja prawka nie mam i auta też nie, ale mąż ma forda Cougar;)
Martynka przez tę pogodę już trzecią drzemkę zalicza a dzień o 7 zaczęła:p
 
CLIO głównie Clarena.

Ja idę się troszkę zdrzemnę, poodkurzam, potem będę papa:happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bardzo dobra marka :tak: efekty widać od razu

Vegas skąd wiedziałaś że rodzisz?? ze coś się zaczyna??mnie tak lekko kłuje podbrzusze i w okolicy kości łonowej od półgodziny:eek:
 
bardzo dobra marka :tak: efekty widać od razu

Vegas skąd wiedziałaś że rodzisz?? ze coś się zaczyna??mnie tak lekko kłuje podbrzusze i w okolicy kości łonowej od półgodziny:eek:
mi w nocy odeszly wody plodowe, wiec wiedzialam bo chlustalo ze mnie, ze hej. A najlepsze, ze do szpitala mialam 15km a te wielkie podpaski ledwo dawaly rade;D

Ale mnie glowa boli;/

Chyba sobie dzisiaj po chomika zajade bo mama taka propozycje zapodala by wziac Mala i na zakupy jechac:p
 
no i koniec wolności, Malwinka wstała i je :-)
clio a skurcze masz? takie kłucia są normalne, bo wszystko się tam na dole poszerza, a dziecko napiera główką, mnie też tak bolało długo przed porodem, dokładnie czułam że główka się stawia... ale jak coś Cię niepokoi to jedź na IP :-)
 
Ja tak czułam od 30tc;) Te napierania, stawiania, w ogóle Myszka bardzo wcześnie zjechała główką w dół.
 
reklama
bardzo dobra marka :tak: efekty widać od razu

Vegas skąd wiedziałaś że rodzisz?? ze coś się zaczyna??mnie tak lekko kłuje podbrzusze i w okolicy kości łonowej od półgodziny:eek:

ja ci moge powiedzec jak poczulam pierwsze oznaki porodu. otoz jak kladlam sie spac o 21 juz czulam ze mnie cos w krzyzu kluje... ale bylo to delikatne wiec sobie nic z tego nie robilam... jednak w nocy po 24 zaczelo sie duzo mocniej obudzily mnie te bole i z kazdym bolem sie prostowalam ze az wyginalam tak naprezalam cialo co dawalo mi ulge ale byly to bole co 30 minut..od 3 zaczely sie bole co 7 minut i tak trwaly przez 3 dni az wreszcie zaczelam rodzic.
Byly to straszne bole krzyzowe a brzuszne takie delikatne... to na @ bardziej mnie boli....
wyczujesz je... moje dosc szybko z 30minutowych zrobily sie co 7 minut ale neistety tak zostaly bo rozwarcie slabo postepowalo. jednak po 3 dniach udalo sie bo jak rano wstalam i lekarz zbadal to powiedzial ze 7 prawie 8cm rozwarcia i ze dzis urodze i tak tez bylo:)

a kłucia kosci lonowej mialam od 25tyg ciazy niesttey nawet nie pozwalaly mi sie samej przekrecac w lozku tak bolalo.
 
Do góry