reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ok, ok to jesteśmy umówione:-D

CLIO a mi z samochodów to najbardziej się podoba Peugeot (nie wiem czy dobrze napisałam). Artek obiecał mi kupić, ale teraz dziecko, to pewnie za pare lat jak się dorobimy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
clio okej, tylko trochę tego prasowania u mnie jest;-) u nas z samochodem to nawet nie ma co się spieszyć, takie korki są czasem, że szybciej tramwajem albo na nogach się dojedzie, a my uwielbiamy chodzić:-) poczekam aż Kraków się poluzuje trochę;-) a do dziadków jak bedziemy chcieli pojechać to telefon w rękę i 'dziadek przyjedź po nas' hehe :-) Malwinka rośnie nasz pulpecik mały, śpi sobie na brzuszku właśnie i chwila spokoju jest:-) bo jak obudzona to ciągle by tylko ssała i ssała:-) a Ty już końcówka pewnie się doczekać nie możesz?:-) pamiętam, mi te ostatnie dni sie baaardzo dłużyły:-)
motylek mój mąż bardzo lubi peugeoty :-)
 
motylek hehe no ja z kolei nie przepadam za nimi :-p no ale skoro go przekonałaś no to super:-)
ja już lece sprzatac bo mała się obudzi i znowu nic nie zrobię, miłego dnia dziewuszki:-)
 
motylek ja mam podobnie nie można mieć wszystkiego od razu :) mam synusia męża pracę powoli :) spróbuj sobie kiedyć kawa rozpuuszczalna łyżeczka cukru i ciepłe mleczko mniam ...
 
CONFOUNSED papa;)

CLIO a no zostałyśmy same ;) ta kawa na mleku może być rzeczywiście dobra:-p Jeszcze tylko tydzień urlopu...zastanawiam się kiedy na L4 iśc. A ty kiedy poszłaś?
 
reklama
od tygodnia siedzę w domu czyli od 35tc jakoś tak ale ja nie miałam ciężkiej pracy bo kosmetyczką jestem ale zaczęłam sie irytować klientkami które mnie pouczały i dziwiły się jak jak mogę się w ciąży dobrze czuć ;/ poza tym mam żylaka w pachwinie i na wardze sromowej pisałam o tym wcześniej i albo antybiotyki albo leżenie wybór był prosty :D

ale to ja jak sięczujesz zmęczona to idź bo nie ma sensu się przemęczać
 
Do góry