reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

motylek1135 my właśnie dlatego sedana kupiliśmy bo małego spokojnie zapakuje do tyłu a ja mam schizę że mogła bym go uderzyć w główkę jakbym go tak wyciągała z tyłu poza tym bagażnik ogromny wózek i inne akcesoria wejdą bez problemu ale szukajcie wersji liftback(5D-drzwiowa) bo bagażnik otwiera sie z tylną szybą i jest łatwiej pakować :rofl2:
EWI44 niestety musimy sprzedać Solkę bo ona 2 osobowa jest jakby była większa to jeszcze byśmy pojeździli a tak tatuś musi poświecić swoje kawalerskie pasje dla rodzinnej pasji :-D teraz ma już rodzinkę :laugh2:a za niedługo w komplecie ależ się stresuję i jestem podekscytowana. Tyle uczuć i strach że coś zrobię nie tak i się załamie i radość ze już będzie z nami

owszem leje ja w szlafroczku w łóżeczku a mój Królewicz zamiast też odpoczywać to wariuje ... zmuszając mnie to zmiany pozycji :sorry: chyba dzisiaj coś wyprasuję bo jest chłodno apranie samo nie zniknie z koszyka ... :confused2:
 
reklama
U mnie też mogłoby popadać, bo jak w piekarni mamy w mieszkaniu już. Cos tam zapowiadali, mam nadzieję, że jak nawet będzie burza to niegroźna bo ostatnio była taka że mi matę z balkonu zerwało.

CLIO ok, powiem Artkowi.:tak: Dziękuje ci bardzo. Ja właśnie też myślę, że w tym małym 'żuczku' mogłabym małym(łą) o coś uderzyć, coś zrobić...:no: Poza tym do tej małej clióweczki nie wejdzie nawet wózek a co dopiero mówić o całym zestawie.:happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny:-)
clio no przyda się większe autko przyda:-) chociaż my bez samochodu jesteśmy i jest nam dobrze:-) ja rok temu zdałam prawko i tata mi chciał kupić samochód, ale stwierdziliśmy że podziękujemy i sami się kiedyś dorobimy, w końcu już jesteśmy małżeństwem i chcemy być samodzielni:-) i kiedyś sobie zapracuję na moją ukochaną toyotkę, uwielbiam te samochody, już mamy w rodzinie je sprawdzone i są bardzo bezpieczne :-) tylko drogie:-( albo suzuki sx4, podoba mi się bardzo:-)
a o hondach też same pozytywne opinie słyszałam, ale ja muszę mieć samochód, który mi się podoba;-)
ewi współczuję upałów, u nas burza nadchodzi i nareszcie chłodniej:-)
motylek też Ci współczuję, a gdzie mieszkasz?
też muszę się zabrać za prasowanie i zmywanie naczyń, ale mi się chce:-) lubię naczynia zmywać:-)

co do kawy to ja teraz tylko inkę piję-karmię, w ciąży też tylko ją, bo miałam wstręt do kawy, na sam zapach mi było niedobrze:-)
 
motylek ja się z Krakowa też długo długo nigdzie nie ruszam, mam nadzieję, że do końca życia;-) dom duży mają rodzice moi pod Krakowem też:-) a my w centrum żyjemy w bloku.
 
reklama
Do góry