reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Cześć dziewczyny :-)
Piszecie ,piszecie i chyba nie dam rady was nadrobić :-D
Motylek Witaj :-)

A jednak dałam radę :-)
A teraz idę się szykować bo za nie długo jedziemy.
Buziaki :-) Miłej Niedzieli :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
firanka masz córcię fakt trochę ci się na głowę zwaliło ale musisz się trzymać ;-):tak: co do M to ja myślę że nie popuścisz po 2 latach odwidziało mu si bycie ojcem :no: niedorzeczność :crazy: Alex ważył 3 tyg temu 1700g :-Dteraz już chyba z 2500g?? :sorry:ale super zabawę mamy ja drapię po brzuszku a on wypina kolanko stópkę czy łokieć super :rofl2:

confunded kupiliśmy Hondę Civic VI generacja już fotkę wklejam :tak: a to niebieskie to Honda CRX Del Sol i ją niestety musimy sprzedać :-(Zobacz załącznik 274173Zobacz załącznik 274174

wogólę to witam się z rana :)
pencil.png
 
CLIO przepraszam że sie wtrące, ale możesz mi powiedzieć za ile kupiliście Hondę? Planuję kupić samochód większy i mniej więcej taki, a chciałabym się zorientować w przedziale cenowym, bo wiadomo - dzidziuś to są też duże wydatki.
 
Jak tam dziewczyny uaply u was? u mnie od rana pochmurno choc teraz nawet sloneczko sie pojawia.

ktos wstawial link do spacerowki fajna... ale mi zal bylo dac tyle kasy... mam ciut inny za niecale 300zł i sprawuje sie nam od 4 miesiecy bardzo dobrze:)
lekka bo niecale 6kg. rozklada sie do lezenia ma duzy koszyk na zakupy:)

Ixi pieknie wygladasz:) poprostu kwitnaco!:)

clio Ty rowniez wygladasz slicznie. jakie wy zgrabne... :) no i piekny pokazny brzunio:)
 
Upały dają o sobie znać:hmm:. Nie obraziłabym się jakby troszkę popadało. Wczoraj coś się zanosiło, ale jednak przeszło bokiem. Wczoraj ponad 30 stopni a my cały dzień w samochodzie. :crazy: Ale na szczęście mama już na badaniach w szpitalu i ma dobrą opiekę. Jutro zapowiada się też pół dnia w samochodzie. Módlcie się o deszcz.:happy:
 
Ixi Śliczna ta sukienka.
Co do cery w ciąży to ja tez miałam strasznie tłustą i non stop jakiś wyprysk był. Hormony szaleją i dlatego. a w takie upały jak teraz to wszystko się pogarsza.
Firanka Z Twojego M to dupek jest i tyle. Co tu więcej pisać. Szkoda tylko Nicole bo taty nie ma.
Clio Widzę sportowe autko na rodzinne zamieniacie :) no i dobrze ...

U mnie też upały. dzisiaj nawet rower nie wchodzi w grę a miałam taka ochotę się gdzieś przejechać.
 
motylek1135 za 4tys rocznik 95 po 1 właścicielu sprowadzona z niemiec serwisowana w ASO :tak: udało nam się bo one stoją od 5-8 tys zależy jakie trafisz wyposażenie model silnika itp ale warto bo Hondy się świetnie sprawdzają części nie są drogie :tak:

Daff no brzusio duży i już mi bardzo ciężko :zawstydzona/y:;-)

u mnie pada i grzmi cały czas mammega leniwy dzień leżę piszę z Wami i taki będzie calutki dzionek ...miodek :rofl2:
 
CLIO no właśnie my mamy aktualnie renault clio 2 rocznik 95 za 9 tys. nam sprzedali, trzydrzwiowy. Chcemy kupić większy, bo dla dziecka miejsce, pakunki, fotelik i te różne rzeczy, a się wciskać bez tylnich drzwi to ciężko. Artek się zastanawiał nad Hondą właśnie bo podobno dobre. A podczytałam że u Was pada.:sorry: Szczęściara z ciebie, u nas cały czas upał a my okna od południa mamy. :szok:
 
reklama
A u nas wczoraj było 34 stopnie a od nocy ciągle leje i burze są. Gdzieś rypło w naszej mieścinie i coś się paliło, ale na portalu z miasta nic jeszcze o tym nie jest napisane..
 
Do góry