reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hello laski widac nie napisalyscie nadzwyczajnie duzo :p

ja po pracy, salatka zrobiona, Nadinka polozyla sie spac, wybieramy sie dzis rodzinnie na urodzinki znajomego i jego corki :)

a co do cery w czasie ciazy to ja mialam dosc niezla ale w trakcie porodu w ciagu 15 min mialam mnostwo sinych plam na buzii i ciezko mi schodzily :( ale na szczescie co do jednej zeszly :))
milej soboty laskiii :))
 
reklama
ixidixi sukienka super a jaki biuścik :p hehe zwracam uwagę bo mój się sporo zwiększył :p co do syfków tood upałów mogły się porobić pocisz się więcej poza tym hormony i na nie nic nie poradzisz :( ale spokojnie to zejdzie

dzisiaj mamy wieczorek filmowy oglądamy Kac Vegas (polecam bardzo) i To skomplikowane (z Meryl Streep)
 
cześć kobitki ixi super kiecusia ;) a ja dziś na zakupach byłam i wkońcu mamusia sobie coś więcej kupiła noo i maleństwo też dostało oczywiście tyle ,że jego dzisiejsze zakupy więcej wyniosły niż moje 3piżamy do szpitala i bielizna razem wzięte ;) kupiłam taki boski biały kombinezonik żeby ze szpitala mieć w czym przywieść maluszka ;) i pajacyki oraz upatrzyłam super wanienke z ręczniczkami tymi z kapturkami i tym materacykiem do kapania za 20f i za tydz ja kupuje ;)co do wyprysków u mnie to tragedia nigdy nie mialam takich problemow ze skora jak teraz,wlosy garsciami mi wypadaja a plecy mam nie skazitelne na szczescie teraz poki co mam nadzieje ze nie bedzie gorzej
 
Hej mamusie,nie nadrobię Was bo jestem zmęczona...pojechałam dzisiaj do Czacza- taka miejscowość gdzie są używane rzeczy z Niemiec,Holandii itp no i wózek mi się rozklekotał...kur wa wózek kupiłam nowy rok temu...ale kupiłam jakiś za 50 złotych (tam są takie ceny za używki),a po wypłacie chcę kupić :CHICCO WOZEK SPACEROWY LITE WAY + BARIERKA KOLOR FUEGO cena 388.99 PLN tylko turkusowy...ale widziałam takie wypasione głębokie nowe za 350 i kołyski za 120,że aż oczy mi się zaświeciły ;-) poza tym to łapie mnie dolina ostatnio...
 
firanka wózek bardzo fajny :tak:
my wózek kupujemy nowy bo dla nas jest ważna gwarancja ale znowu ciuszki przez allegro kupowaliśmy w "mega pakach dla chłopaka" naprawdę piękne bardzo zadbane rzeczy i za 150zł jedna taka to teściowa kupiła i moi rodzice 2 wiecmamy tego sporo a i mamusia nie mogłą się wsklepie kilka razy z tatusiem oprzeć i kupili śpiworek do spania i śpiochy o body nie wspominając :-p to jest jak uzależnienie chcesz dla tego swojego szkraba wszystko :-):-):-)
eve19 a co kupiłaś sobie do brodawek? bo ja ciągle sięzastanawiam:sorry:

ja też żadnych wyprysków nie mam tzn na początku ciąży obsypało mi dekolt ale zeszło wszystko po penatenie :-D i mam spokój plecy czyste rozstępów brak i zero puchnięcia :laugh2::tak: ale niestety mam żylaka w pachwinie i na wardze sromowej podobno żylaki dyskwalifikuja naturalny poród :zawstydzona/y::-(
 
Clio ja ten wózek,który się dzisiaj rozwalił to miałam nówkę cewkę...wierz mi,że myślałam,że szlak jasny mnie trafi...i ten co kupiłam to taki fajny lekki i wogóle,ale tylko na 3 tygodnie to wiesz nie będę szaleć...a ten chicco to jestem dosłownie nagrzana na niego...Co do zakupów to ja używanych ciuszków miałam może tylko kilka,tak to same nowe,śpioszki wołały do mnie w sklepach: "Marta kup mnie" hehe...no i dopiero potem jak skończyła jakieś 3 miesiące to zaczęłam dostawać używki i kupować na allegro też mega paki dla tej mojej Nicole...teraz już tak nie szaleję z zakupami bo odkąd M mnie zostawił to już nie mam 2 wypłat,tylko jedną...
 
całkiem zrozumiałe wiesz ale to takie pierwsze szaleństwo :D ciuszkowe hehe my spacerówkę taką lekkądopiero na jesień będziemy kupować lub wiosna 2012 bo Alex malusi jeszcze będzie
a pochwalę ci się ze mój Ananasek miał dzisiaj dzień aerobiku chyba bo brzusio latał jak chciał ^,^
a jak samopoczucie?
 
Hehe Clio te aerobiki są super dopóki po żebrach nie kopią...A Alex ile już waży???? No będzie malutki,także taką spacerówkę to polecam dopiero tak jak piszesz na wiosnę 2012 bo jednak zimny wiatr itp...a tu zawsze gondolka osłoni. A samopoczucie? Kiepskie dzisiaj... Nie dość,że M zostawił mnie w drugie święto wielkanocy,w 2 urodziny Nicole żeby było śmieszniej, potem tata mi umarł,ten stwierdził,że chce się zrzec całkowicie praw rodzicielskich do Małej,to jeszcze znalazł sobie jakąś szmatę i włóczy się z nią po imprezach dzisiaj,a mnie aż krew zalewa,bo Nicole w każdym kumplu moim widzi tatę...była bardzo mocno związana z nim,a teraz on ma ją gdzieś...
 
Daffodill u nas też burza była, ale naszej córci też nie zbudziła :-)
Vegas gratulacje dla Małej za postępy i dla Ciebie za pokonanie kataru ;-) zazdroszczę grilla, mam na niego taką ochotę a nie mogę, bo karmię:-(
Ewi no kiedyś w końcu trzeba by nadrobić ;-) nie mam TV i bardzo dobrze, nie mam ochoty wysłuchiwać ciągle o tych powodziach, wichurach i obrońcach krzyża ;-) w kółko to samo. Mam nadzieję, że Tobie szkód nie narobiły te deszcze:-)
clio jaki to samochód nabyliście?:-) co do żylaków, mi dopiero po urodzeniu łożyska zauważyli, że mam mały żylaczek w pochwie, nie wiem kiedy powstał, może przy porodzie?, ale lekarz stwierdził, że jest on niegodny uwagi :-)
ixi mnie pod koniec ciąży golił mąż, bo sama nie dałabym rady:-) pamiętam nawet w szpitalu przed porodem mnie golił jeszcze, bo 5 dni tam leżałam no i musiałam ;-) co do wyglądu, to nie cierpiałam w ciąży ani teraz jak karmię na wypryski, wypadanie włosów czy inne takie problemy:-) fajna sukienka:-)
misia92 że też masz siłę na imprezy:-)
coruja witaj, wszystkiego najlepszego dla małej z okazji 10.miesiąca:-)
sylcia udanych urodzinek:-)
eve zakupy to coś, co my kobiety kochamy najbardziej;-) super, że się udały:-)
firanka wózek fajny, a Ty uszy do góry, moje kondolencje z powodu straty Taty, ja 3lata temu o mały włos nie straciłam swojego, pamiętam jak to przeżywałam, a i tak nie wyszedł z tego bez szwanku... co do M, to po prostu facet nie jest wart Twoich łez, w ogóle nie jest Ciebie wart! Szkoda tylko Małej, bo na pewno przeżywa, ale na siłę go nie zmusisz... wszystko Ci się ułoży i poznasz kogoś bardziej odpowiedniego:-)

eh w sumie u nas dziś dzień jak co dzień, dużo spacerów, zakupy pod koniec dnia, bo mi się przypomniało, że jutro podobno jakieś święto, a jeść coś trzeba i ukochane fryteczki na kolację:-) Malwinka nam coraz mniej śpi w dzień, coraz więcej je za to :-) a najbardziej marudna jest wieczorem, jak czekamy na kąpiel, a za to po kąpieli zasypia od razu:-)
 
reklama
Witam:happy:

Kiedyś się tu już przedstawiałam. Ale może się przypomne, jeste Judyta.:sorry:
Jak przeżywacie te upały? Ja to strasznie się czuję, mogłoby szczerze troszkę popadać:tak:. Wczoraj się zanosiło i w koncu nic z tego nie wyszło.
 
Do góry