reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Asheara nie moge Ci odp n PW, czyzbys miala zawalona skrzynke?! :)

Vegas
akurat mnie nie dotyczy. Ja sie nie moge nadziwic tym cena w PL, ja za duza paczke Pampers placilam 8 Funtow.
 
reklama
Hej Laski ;)

Ja jutro wracam do domku, więc wieczorkiem powinnam wpaść i pisać coś :)


Mam dylemat herbaciany dalej :(
Krzysiek uważa, że 3 herbaty w ciągu dnia to dalej za dużo a ja tak ją uwielbiam :(
Myślę co zrobić, bo mam niskie ciśnienie i w sumie nie będzie mi za bardzo go podnosić (przy ostatniej wizycie miałam 100/70)

Ale jakie są główne powody tego, żeby nie pić "napoju bogów" ?? :(
 
Czesc dziewczynki:))

Ja tylko na chwilke.. co do zwierzątek przed moim urodzeniem rodzice mieli 2 psiaki kochane takie, niestety musieli uspic ;(.
2 lata temu dostalismy kota takiego malusiego napoczątku brzydziłam się go nie chcialam brac na ręce..itd..Po kilku dniach wzielam go na ręce takiego malutkiego przytulilam mocno i od tej pory to był mój najlepszy kot jakiego mialam..dla mnie on był nadzwyczajny..zachowywał się jak czlowiek..jak ja płakalam to podchodzil do mnie przytulal sie i piszczal..maskara...no i tak zyl moze z rok..cos mu sie dzialo nie mogl jesc itp..tak strasznie mi go było szkoda,nawet jego ulubiona karma mu nie smakowala..az ktoregos dnia budze się i wychodze z pokoju a on lezy..na dywanie pod moimi drzwiami...ale zdechły..połozył się pod moim pokojem;((...zaczelam tak ryczec ze za zadnym zwierzeciem tak nie płakalm..brat wziąl worek i poszlismy zakopax do do ogrodka..ja płakalam brat ryczal i modlił się nawet chcial go odkopac;(( maskara nigdy go nie zapomne...chociaz był kotem nazywalismy go Micka hehe.o od tego czasu nie mialam zwierzecia....ale mamy za to takiego maxa od sasiadow ujadacz starszny! no nikt nie idzie a on całą noc szczeka jak glupi ahaha!!;)
juz go mamy wszyscy dosyc hehe;)

a u mnie okej mialam isc do fryzjera podciąc koncowki ale mama zadzwonila i pani powiedziala zebym przyszla w Poniedzialek..bo dzisiaj miala duzoo ludzi;)

Vegas no to taniochaaaa ja bym więcej wziela jakbym miala dziecko;) tylko zeby małej nie uczuliły te pampki;)
uwielbiam Rossman..i rzeczywscie jest w nim super tanioo!;)
no a Euphoria 8 funtów to jak za darmoo kurczę tylko w tej Polsce taka drożyzna;)

No idę powoli jak będe miała czas to sie odezwe;) Wieeelkiee Buziaczki dla Was Kobitki i waszych dzidziusiów;* muahh;***
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
umii nadia tez mnie czesto sprawdza rzeklabbym za czesto czasem zrozumie wszystko i jak mowie nie to zrozumie a czasem jak jej powiem nie to taka scene mi zrobii ze hej ... a nie ladnie sie zachowuje gdy jestesmy a towarzystwie wtedy probuje mnie najczesciej sprawdzac moja mala menda ale nie ma zmiluj sie nie to znaczy nie i przyznam czasem mysle ze moze odpuszcze ale wtedy wiem ze dla niej wystarczy tylko raz zobaczy ze wykrzyczala wystekala swoje i ma i bedzie dalej dzialac wiec dalej stanowczo staram sie mowic nie :)
 
hej dziewczynki późno już a ja mam problem tzn.dylemat ejku gubie się w tym wszystkim ale jest plus kupilam papetki malenstwu i kolejnego pajacyka ;)
 
Witam:)
kurcze jaka mala produkcja ostatnio.. nie ma anwet co nadrabiac... hehe dziewczynki sprezajmy sie:)
u nas z noosci to zeby te 3 co wychodza i mecza mi dziecko sa juz na wylocie... lekko sie przebijaja...
dzis w nocy przed 1 byla taka burza ze spac nie moglam! dobrze ze Julka przespala to i sie nie obudzila.
 
A ja od rana sprzątam a mąż zajmuje się Myszką. Dzisiaj popołudniu jedziemy po chomiczka:) I po wsjo dla niego. Akwarium już czeka a dno obsypane już trocinkami:)

Martynka od czwartku tak pięknie każdemu robi ''papa'', że taka dumna z niej jestem hihi:) Pięknie się rozwija. Pięknie zasuwa szybciutko na nóżkach trzymana za dłonie. Za to raczkowac w ogóle nie chce, może od razu będzie chodzic?;)

Andzia, smutna ta historia:(
 
Ostatnia edycja:
Witam Porannie
U mnie zaraz 11 a ja dopiero 1 kaw popijam. Ostatnio rowniez zauwazylam ze nawet nie mam cvo nadrabiac, wszystkie takie zajete czy co.

Daffodill
wspolczuje burzy, u nas na szczescie spokoj, chociaz od poczatku tyg ma troszke popadac. Najwazniejsze ze Julcia spala jak aniołek i nie mials z nia problemu.

Vegas
brawa dla Martynki :) Nie masz sie co martwic, moj maly nie raczkowal, jednynie slizgal sie na pupci po czym jak odkryl jak sie wstaje na nozki taak od razu ruszyl i od samego poczatku zaczal slicznie chodzic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Martynia jeszcze pełza, ale nie wiem czemu strasznie ją to wkurza:p Może temu, że chciałaby chodzic już a nie umie?

U nas też burza była, pozamykałam okna i spaliśmy dalej a jak się obudziłam ok 5 do Martynki to już po burzy było.

Nie chcę zapeszac, ale kataru już prawie nie ma, jupi:) Chyba Coldrex zdziałał cuda, piłam go mimo, że zawsze miałam ochotę wpierw zwrócic przez ten ochydny zapach, ale dałam radę:p Sudafed pewnie też w tym miał swój udział. Poza tym sypialnia nam pachnie Olbasem bo sobie na noc pokropiłam podusię i kołdrę, mężowi też bo nieraz w nocy dostaję jego kołdrę/:p/
 
Do góry