reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Vegas No właśnie ja też tyle wiedziałam i jak się okazało boję się takich zwierzaków...Ogólnie uratowałam go , miał być zjedzony przez węża :-D Aaa myślałaś jakiej rasy ?? Do 12 zł
Eve Jakbym karmiła to bym się nie dziwiła :-D a tak to co? Chyba mutant...
 
reklama
Syryjski:p Mąż takiego miał i o takim mi gadał:p Ja to bym mogła miec każdego NORMALNEGO zwierzęcia:p /nie węże, nie pająki! dziś myłam okno a za oknem duuupny krzyżak był, myślałam, że umrę z miejsca haha/
 
haha mąż mówi, że dżungarskie są małe i głupie:p No nie mogę hehe. Pewnie to zależy od charakterku chomiczka:p

Ja mam akwarium takie spore to chyba może byc dla chomika? Mąż gada, że tak. Resztę trza kupic.
 
Ostatnia edycja:
Mój miał klatkę i chomik uciekał. Cholerka, ale jestem amatorka:p A te klatki takie drogie:p:p

Idę spac, dobranoc:)
 
Ostatnia edycja:
dobranoc dziewczeta :) no i jutro look out 13 :p

a wiec jutro zaczyna sie juz powoli weekendzik a wiec wiekszosc forum malo zywa :p

ale zaloze sie ze tu ruch bedzie jak zwykle ogromny :)

bye bye bye lofss :)
 
Ja dziś przeżyłam szok. Daje jeść małemu , Kacper oczywiście zjadł ładnie, nagle rzucił się do tyłu... No to go zaczęłam łaskotać, ten w śmiech i mignęło mi coś białego. Kazałam mu zrobić aaaa, a tam dwie górne trójki wyszły i jedna dolna!! normalnie byłam w szoku... to chyba w tą koszmarna noc:/ No i tym sposobem czekamy tylko na czwóreczki bo szóstki to chyba jak mleczaki wypadają to rosną:/?

Andzia tez oglądam ciaze z zaskoczenia ale na Discovery
clio mnie w szpitalu potrzebny był dla małego sudocrem i pampersy, dobrze jest gdy masz ze sobą oliwke bo np mój kacper miał strasznie suchą skore. A ciuszki i rożek na pobyt w szpitalu zapewniał oddział, ale ja brałam sobie bo wolałam miec wrazie wczego:-p
lolkak to co ona slepa czy co? ponad 2 kg róznicy...
Daff ty tak na serio z tą koleżanką?

to kuzynka tylko dalsza... ma teraz 19 lat i juz ponad rocznego synka i teraz juz drugiego 2 miesiecznego.
wszyscy byli zszokowani jak to uslyszeli.... a najlepsze ze ma te dzieci z chlopakiem z ktorym jest ale mieszkaja kazdy u swoich rodzicow bo jego mamusia uwaza ze tak bedzie lepiej! nigdy na takich warunkach n ie dalabym sobie zrobic drugiego dziecka bez przesady!

a ja zajadam sie sałatka warzywną bo jakoś teraz mnie wzięło na zdrowe jedzenie tzn warzywa i owoce :p mam mandarynki ale z puszki i nektaryny i zaraz się do nich dobiorę :D mój B patrzy na mnie z politowaniem :p

a historia o koleżance Daff jest jak z programu TV o tych kobietach co nie wiedzą że w ciąży są to jakieś irracjonalne maluszek się przecież rusza

misia to się pochwal tuniką i butkami :) ja też kupiłam wczoraj kurtko-bluzę z kapturem kolorystycznie mi do wózka będzie pasowała i mój mąż mi ją doradził słodziak jeden :*

wiesz u niej to bylo tez tak ze ona chuda jak patyk dlugo nie wiedziala az w koncu zrobila tesciora no i miala pewnosc z tym ze jak juz pisalam wg jej wyliczen wynikalo ze 6 miesiac a tu zonk bo juz porod sie zaczynal. nie wiem jakim cudem nie czula tego... dla mnie to dziwne.. ja ruchy malej czulam juz kolo 18 tyg. no ale widac mozliwe sa takie rzeczy.
 
Ostatnia edycja:
witam z rana:) Mysia aktualnie ma drzemke a ja koncze ogarniac dom, potem zakupy i dlugasny spacer w 3ke:)
Katar trzyma niestety, ale ladnie jem Sudafed i pilam z rana Coldrex bo Fervexu nie posiadam a z tego co wiem maja bardzo zblizone dzialanie;)
 
reklama
Daff Wiesz rożnie w życiu się układa, ale fakt jest taki:-p: ja na żadnych warunkach nie dałabym sobie zrobić drugiego dziecka hihi:-p
Vegas jesli zdecydujesz sie na chomika to polecam dżungarskiego zazwyczaj sa bardzo łagodne chyba ze trafisz na jakiegoś małego cwaniaka, a nie polecam chomika Roborowskiego... Trudno go oswoic, jest mega szybki i dziki, jak sie wkurzy to mimo ze jest mały potrafi tak ugryźć ze masakra:/ Syryjskie też są bardzo " udomowione":-) ale są większe niż Dżungarskie:-) Miałam wszystkie 3 odmiany i syryjski był milutki ale nie mieścił mi sie w rure:/ tzn zmieścił i tam został... Chomik Roborowskiego to za przeproszeniem największą franca jaka można było dostać, prychał na człowieka, tzn tylko mnie tolerował, ale i tak jak za długo miałam rękę w klatce to potrafił sie na mnie rzucic:/ A dżungarski to moje oczko w głowie było, nie zaklinował sie w rurze, był dość inteligenty, zaprzyjaźnił sie z moim psem wchodził mojej suni na grzbiet a ta głupia go woziła bo myślała ze to jej szczeniak. Poza tym był nie zniszczalny, bo mój tata go nie widział postawił na nim szafkę i wytrzymał tak kilka godzin dopiero ja go znalazłam i uwolniłam... a ten nadal biegał... uwielbiam tą rasę:-p
Ashera gdzie ty wstawiałaś swoje zdjecia ze ja tego nie widziałam?
Kolia Travel & living to Discovery:-p ale mnie sie nie chciało pełnej nazwy pisać hihi:-)
 
Do góry