reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

DAFFODIL Niezła ta historia z Twoja kuzynką. Nie wiem jakim cudem można zgodzić się na taki układ. A ten chłopak choć trochę pomaga jej? W sensie że jak często się widzą?

tyle piszecie a ja w telefonie z rana zaglądam że ciężko nadrobic. Kiedyś nie było aż takiego ruchu, albo mnie po prostu pamięć zawodzi he, he.
Mareczek dzisiaj dał pospać na szczęście.
 
reklama
Daff Wiesz rożnie w życiu się układa, ale fakt jest taki:-p: ja na żadnych warunkach nie dałabym sobie zrobić drugiego dziecka hihi:-p
Vegas jesli zdecydujesz sie na chomika to polecam dżungarskiego zazwyczaj sa bardzo łagodne chyba ze trafisz na jakiegoś małego cwaniaka, a nie polecam chomika Roborowskiego... Trudno go oswoic, jest mega szybki i dziki, jak sie wkurzy to mimo ze jest mały potrafi tak ugryźć ze masakra:/ Syryjskie też są bardzo " udomowione":-) ale są większe niż Dżungarskie:-) Miałam wszystkie 3 odmiany i syryjski był milutki ale nie mieścił mi sie w rure:/ tzn zmieścił i tam został... Chomik Roborowskiego to za przeproszeniem największą franca jaka można było dostać, prychał na człowieka, tzn tylko mnie tolerował, ale i tak jak za długo miałam rękę w klatce to potrafił sie na mnie rzucic:/ A dżungarski to moje oczko w głowie było, nie zaklinował sie w rurze, był dość inteligenty, zaprzyjaźnił sie z moim psem wchodził mojej suni na grzbiet a ta głupia go woziła bo myślała ze to jej szczeniak. Poza tym był nie zniszczalny, bo mój tata go nie widział postawił na nim szafkę i wytrzymał tak kilka godzin dopiero ja go znalazłam i uwolniłam... a ten nadal biegał... uwielbiam tą rasę:-p
Ashera gdzie ty wstawiałaś swoje zdjecia ze ja tego nie widziałam?
Kolia Travel & living to Discovery:-p ale mnie sie nie chciało pełnej nazwy pisać hihi:-)

dlaczego?
ja juz bym chciala! opiekuje sie od 2 dni chlopcem 5 miesiecznym i wiecie co? chcialabym juz drugie ale finansowo nie moge narazie!... a szkoda....

Ewi44 on przyjezdza do niej.. pomaga jej cos tam... ale on tak jak jego brat czyli maz mojej drugiej blizeszej kuzynki wola isc na wioske popic itp... tak troszke te swoje ukochane oplewaja! obie mlde obie maja dzieci tylko ta druga na szczescie jedno! a chloapki imprezy i alkohol w glowie maja.. no ale pracuja nie to zeby miec gdzies... staraja sie jak moga czasem wiadomo kazdy chce sie zrelaskowac przy piwku.
no ale mimo wszystko ciotka zgodzila sie trzymac Monike z 2 malych dzieci no bo jedno ponad rok a drugie nimowle! Ja bym oszlalała dla mnie to chory układ.. ale widocznie jej odpowiada.

Pokazalabym wam ich... ale zakaz umieszczania zdjec nieodwolany:)
 
Ostatnia edycja:
Moja Perla dzisiaj tez nie utrudniala mi nocy;) Budzila standardowo 2x w nocy i o swicie, ale o dziwo dzien zaczelysmy o 7:) O 5 Mala przez kwadrans miala ataki smiechu i gadania hehe. No teraz sie z tego smieje a o 5 nie bylo mi do smiechu bo juz myslalam, ze pospane mam:p Na szczescie padla dalej:)

Dzieki Dziewczyny za cenne wskazowki o chomikach. Bede rozgladala sie za dzungarskim:) Musimy chyba dzis wstapic do zoologicznego zobaczyc czy takie sa i w jakiej cenie bo nawet nie mam pojecia. I nie wiem czy w akwarium moze byc chomik, takim wysokim. Maz jak mial chomika to byl w akwarium od czasu kiedy chomik mu zgryzl plastikowa nakladke na klatke i wylazl:p Czy cos tam mu zgryzl - nie jestem pewna dokladnie co. W akwarium tez bysmy chomikowi zapewnili atrakcje - rury, kreciolka i inne;) I domek, w ktorym by sobie spal:)
 
umi - a jeszcze mnie sie pytalas, co sie stalo ,ze pierw wkleilam a potem posta usunelam . . nei pamietasz? :-D

daffodill - ja wlansie tego pojac nie moge... jezeli kobieta jest bardziej tega to ok, brzucha moze nie byc widac, niewiem jakim cudem ale moze nie czuje ruchow tak wyraznie ale... ona byla szczupla tak? tak samo wlasnie w 1 odcinky "i didnt know i was pregnant" byla dziewczyna 21letnia, studentka, szczuplutka moze z 55kg miala i tez nie wiedziala, ze jest w ciazy i urodzila :szok:
jak moze w 9 miesiacu nie byc widac brzucha, nul? Dziwne a jednak sie zdarza...
 
Daff mnie siedzenie w domu doprowadza do szewskiej pasji, lubie swoja prace. Poza tym nie znoszę dzieci:-p tzn lubię, ale na chwile:-) wyjątkiem jest Kacper bo jest ze mna od ponad roku, a nadal go lubię w sumie to cos więcej niż tylko lubię:-)... Poza tym nie nadaje sie na matkę:-) Jestem za ostra, tak mi sie wydaje.
Ewi to albo obie sie starzejemy albo faktycznie jest tu większy ruch:-p

edit Ashera aaaaa pamietam:-p no to jestes sama sobie winna po co usuwałaś:-p

Vegas mozna tez kupic klatke ale powinna miec dosc geste pręciki żeby chomik sie nie zaklinował, ale klatka z wyposarzeniem to koszt około 80 zł:/ poza tym nie wszystkie chomiki spia w domku moje spały w rurze:-p a domek to była ich spiżarnia
 
Ostatnia edycja:
Noo czyli jednak zostanę przy akwarium bo te klatki tak jak piszesz, są strasznie drogie. Najtańszą widziałam w Bricko za 69zł.
 
reklama
Witam :) widzę temat chomiczków :) nigdy nie zapomne jak miałam jednego taki kochaniutki był miałam wtedy 12 lat i chodził wszędzie ze mną w kieszeni od bluzy go nosiłam uwiebialam go :) ale teraz bym za zadne skarby nie chciała zadnych zwierząt :/ mam psa cholera jasna jak on mnie wkurza :/ nie dosc ze się leni :/ to zawsze szczekaniem obudzi mi dzieci wrrr ale niestety to ukochany piesio mojej mamy :p hihi i nic z tym zrobic nie moge :D
 
Do góry