reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hehe to mnie na wspomnienia wzięłaś i uświadomiłam sobie, że ja to katar mam zawsze w lato... hm.. dziwne. I to zawsze w sierpniu.. chyba jestem uczulona na ex meza, bo ma w sierpniu urki haha.
 
reklama
to prasuj sobie przed wyjściem ;D hehe wiesz Vegas Nasz Alex też będzie miał pradziadków bardzo się cieszę moja babcia ma 63 lata a dziadek 70 lat :) narazie jedyne co mnie rozpiera to lęk i strach przed porodem :( ehhh

dobrej nocki misia ja też zmykam :) paaaaa do jutra mamusie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
to prasuj sobie przed wyjściem ;D hehe wiesz Vegas Nasz Alex też będzie miał pradziadków bardzo się cieszę moja babcia ma 63 lata a dziadek 70 lat :) narazie jedyne co mnie rozpiera to lęk i strach przed porodem :( ehhh
po 30tc też się bałam porodu. Na szczęście rodziłam w 3h i 10 minut. Jakiś cud normalnie. Co nie zmienia faktu, że ewentualnego drugiego porodu się boję:) Ale chciałabym już drugie dzieciątko tylko wiem, że muszę wpierw popracowac bo co by nie było bez kasy ani rusz. Poza tym mam studia jeszcze. No ale ze studiami zaocznymi to i tak bym sobie poradziła. Misia ma 2 prababcie, żadnego pradziadka. Tyle, że w praktyce to ma jedną prababcię bo z drugą mamy marny kontakt. Nie żałuję. Inaczej byc nie może w naszej syt.
 
hej znowu wpadlam i chyba nikogo nie ma ;( szkoda jutro na zakupy lece z marcinem i mam nadzieje,ze cos sobie kupie wkoncu!!dzisiaj ciezki dzien kupilam sobie rybke na obiadek morska i marcin mi polowe zerzarl nie zaluje mu ale jutro bedzie musial mi kupic rybke tez i sie podziele heh pozdrawiam
 
misia 92 dla mnie to raczej nie pechowy dzień bo jutro mam 3 rocznice z P ;-)
Umi też oglądam "ciążę z zaskoczenia" ale ja natomiats na travel and living :-)

Przepraszam ale jakoś tak zmęczona jestem i nie mam weny do czytania i odpisywania. Więc jutro się zrehabilituję ;-)
 
A ja mimo, że mam 2 dogi niemieckie, 2 kanarki, ryby w oczku wodnym i ryby w akwarium, to.. naszło mnie na chomika:p:p
Tylko czy może dziecko byc na nie uczulone?
 
Vegas nie powinna. Mam trzy kotki na dniach będę miała czwartego :-D i mam chomika z chęcią bym Ci go oddała ale pewnie wielkiego i spasionego nie chcesz :-D
 
misia to czym ty go karmiłaś paszą dla świnek ;) hehe
Vegas zobacz czy w zoologicznym mała reaguje kichaniem ,kaszelkiem ,wysypka i jesli nie to kup jej chomcia moj brat mial alergie ale mama kupila kota i sie wyleczyl a kot u dziadka teraz siedzi bo wredny dachowiec i persa mi miska zabil :(
 
reklama
Mam nadzieję, że Mała na nic uczulona nie jest, do tej pory psy jej nie wadzą, kanarki też nie, koty od prababci też nie, tak jak i kury, kaczki hahaha, to byłabym zdziwiona jakby kichała na chomika, ale z dziecmi wszystko możliwe:) A ile taki chomik kosztuje?
 
Do góry