reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Vegas spróbuj z wodą morską :) marin coś tam farmaceutka która jest moją klientką poleca :)
Ashera koleżanka od Daff poszła do lekarza całą ciążę przechodziła bezobjawowo i jak już dotarła do lekarza bo sie źle poczuła to on się jej zapytał czy ma torbę do szpitala bo rodzi a dodam ze cała ciążę miała lekkie plamienia i brała to za okres (tak to było) a ty momoja droga powiedz jak jest z płcią twojego maleństwa brzuszkowego :)
 
Rano miałam tylko tyckę kataru w jednej dziurce a od wieczora cały nos zapchany. Przypuszczam, że przewiało mnie w aucie męża jak jechaliśmy wczoraj do jego mamy. Niby miałam już suche włosy, ale może nie całkiem /kąpałam się przed wyjazdem/

Fervex? O fuuuj. No ale jutro pewnie sprobuje.
 
ja na liście niezbędników przyszłej mamy mam sól fizjologiczną, wodę morską, bpanthen widzę że misia podobnie jak ja stosuje :) fervex jest fuj ale pomaga jak nie masz temp to zacznij od wody nie zmarnuje siębo małej na katarek też możesz bezpiecznie aplikować :)
 
Vegas każdego buziaka prześlecie sobie na dłoni całuski hehe :) oj ale będzie ciężko a jak dzionek??
umylam dzis wreszcie okna, kurcze, dlugo sie zabieralam za nie:) Za to sterty ubranek Martynki poprasowac nie umiem bo w te upalne dni mam lenia i wowczas wole czas spedzac z mezem poki ma urlop i tak sobie gramy w paletki, czas z coreczka spedzamy, odwiedzamy rodzinke. Dzis u babci meza bylismy, czyli u prababci Perly. A Misia juz pieknie robi papa:) Co za duma mnie rozpiera jak ja kazdy chwali hehe:)

Ma ktoś jeszcze nk? Fajnie by było jakbyśmy wszystkie wymieniły się adresami:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
vegas ha wiadomo mamusia zawsze dumna z dziecka :-) a co do kataru to ja nie mam go tylko w wakacje serio. tak w pozostałe 10 miesięcy raz mniejszy raz wiekszy, nic mi nie pomaga a alergii lekarz nie stwierdził zadnej wiec wg mnie to jest po prostu uczulenie na szkołe :):):)
clioja tez dziś zajadałam nektarynki... mamusia kupiła specjalnie z myślą o mnie takie jeszcze twarde bo ja tylko takie lubie
ja już zmykam spać bo rano musze sobie badania zrobić a u mnie to tylko do 9 robią wiec zanim ja dotre do ośrodka to sie troche zejdzie.
buźka mamuśki spokojnej nocki dla was i maluchów ;-)


P.S.
i uważajcie jutro bo piątek 13!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry