reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
mamuśki jestem pod wrażeniem że tyle czasu a tu nawet strona nie przeskoczyła :D jestem w stanie nadrobić hihi jadę do Silesi rachunek tel zapłacić i wracam leżeć ...
 
zaczełam pakować torbę do szpitala czy mały musi mieć osobną czy mogę go razem ze mną spakować? i czy wystarczy mi 1 szlafrok i 2 koszule i jak narazie zapakowałam 15pieluszek zabrać więcej?
u nas w szpitalu dla dziecka byly potrzebne tylko pampki, chusteczki do wycierania dupci i ew. jakis kremik do pupki bo reszta byla zapewniona w szpitalu.
Dla siebie mialam 2 koszule, szlafrok, 2 pary skarpetek /rodzilam w zime/ i takie inne rzeczy przydatne typu reczniki itd.
Co do pampkow to ja mialam cala paczuszke, ale to dlatego, ze mama kupowala na szybko kiedy urodzilam:) W razie jak ubrudzisz koszule to Ci ktos z rodziny czysta przyniesie;) Wiec nie ma co szalec i brac calej szafy hihi.

Czesc Dziewczynki;), U was tez taka Piekna pogoda dzisiaj?;)


Misia sliczny brzuszek...;)

A ja wczoraj oglądalam ciąze z zaskoczenia taki program na zone relity chyba ,ze kobiety przez 9 mies nie wiedziały ze są w ciązy hehe..w ogole brzucha nie mialy zadnych obiawów..az tu nagle skurcz ich łapał myslaly ze moze cos im jest a tu lekarz ze Pani rodzi..a one za kazdym razem what?? i darly sie na niego ze chyba jakis glupi hehe;D no jak dziecko się gdzies schowa z boku to faktycznie;) ale fajne takie cos hehe;)
..albo jak kobieta byla w ciązy z 6 raczkami miala 5 razy taki brzuch jak misia;0
hehe..
Wszystkim Życzę miłego Dnia Buziaczkii dla Was;****
hehe dla mnie to nieprawdopodobne nie wiedziec tyle czasu o ciazy. Masakra..

Ja mam katar:(( Masakra!!!!!!!!! I @:p
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś przeżyłam szok. Daje jeść małemu , Kacper oczywiście zjadł ładnie, nagle rzucił się do tyłu... No to go zaczęłam łaskotać, ten w śmiech i mignęło mi coś białego. Kazałam mu zrobić aaaa, a tam dwie górne trójki wyszły i jedna dolna!! normalnie byłam w szoku... to chyba w tą koszmarna noc:/ No i tym sposobem czekamy tylko na czwóreczki bo szóstki to chyba jak mleczaki wypadają to rosną:/?

Andzia tez oglądam ciaze z zaskoczenia ale na Discovery
clio mnie w szpitalu potrzebny był dla małego sudocrem i pampersy, dobrze jest gdy masz ze sobą oliwke bo np mój kacper miał strasznie suchą skore. A ciuszki i rożek na pobyt w szpitalu zapewniał oddział, ale ja brałam sobie bo wolałam miec wrazie wczego:-p
lolkak to co ona slepa czy co? ponad 2 kg róznicy...
Daff ty tak na serio z tą koleżanką?
 
WKONCU! bo az zal bylo zagladac tu :sorry:

temat sie skonczyl i nie chce rozpamietywac burzy ale tak chcialam jeszcze dodac cos od siebie apropos wklejania zdjec, z mojej strony foch - nigdy wiecej sie Wam nie pokaze bo ost razem jak dodalam swoje fotki i Damianka to zostalam olana cieplym moczem :szok::sorry::eek::laugh2:

euphoria_ - co Ty opowiadasz, na jakiej ul mieszkalas?
umi - gratulujemy zabka :tak: kurcze, tez uwielbialam ogladac "i didnt know i was pregnant" ale niestety nie mam kablowki... :zawstydzona/y:
skoro andzia oglada gdzies indziej, to moze mi powie gdzie? bo na stronce discovery znajduje tylko jakies krotkie epizody po 5min max..
 
Cześć dziewczyny :-)
Dziś zaszalałam i kupiłam sobie śliczna sukienko-tunikę... I buciki... Ogólnie zakupy udane... Później byłam na grillu u brata :-) Miły dzień :-D
 
a ja zajadam sie sałatka warzywną bo jakoś teraz mnie wzięło na zdrowe jedzenie tzn warzywa i owoce :p mam mandarynki ale z puszki i nektaryny i zaraz się do nich dobiorę :D mój B patrzy na mnie z politowaniem :p

a historia o koleżance Daff jest jak z programu TV o tych kobietach co nie wiedzą że w ciąży są to jakieś irracjonalne maluszek się przecież rusza

misia to się pochwal tuniką i butkami :) ja też kupiłam wczoraj kurtko-bluzę z kapturem kolorystycznie mi do wózka będzie pasowała i mój mąż mi ją doradził słodziak jeden :*
 
a ja zajadam sie sałatka warzywną bo jakoś teraz mnie wzięło na zdrowe jedzenie tzn warzywa i owoce :p mam mandarynki ale z puszki i nektaryny i zaraz się do nich dobiorę :D mój B patrzy na mnie z politowaniem :p

a historia o koleżance Daff jest jak z programu TV o tych kobietach co nie wiedzą że w ciąży są to jakieś irracjonalne maluszek się przecież rusza

misia to się pochwal tuniką i butkami :) ja też kupiłam wczoraj kurtko-bluzę z kapturem kolorystycznie mi do wózka będzie pasowała i mój mąż mi ją doradził słodziak jeden :*

Clio Jutro zrobię zdjęcia i dodam. Nie chce wchodzić do pokoju bo mały śpi a bym szperała bo aparat bym szukała także wiesz :-)
Misia Śliczny brzuszek :-)
 
reklama
Do góry