reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Misia92 Fajny brzuszek. Tak to jest... Czasami ciąża przychodzi w "nieodpowiednim" momencie :-D

Mareczek zasnął Justynka znów u babci a ja mam chwilkę dla siebie. Ale zaraz muszę iść i ją przypilnować.
 
reklama
Witajcie
Ja mam dzis taki młyn w prac ze juz sama nie wiem jak sie nazywam... Pisze tylko ze zyje, ciesze sie ze dziewczyny doszły do jako takiego porozumienia...

Puki co nikomu nie poodpisuje bo nie mam najzwyczajniej w swiecie czasu... szkoda ze doba trwa tylko 24 h

Ale postaram sie wieczorkiem wejść
 
hej dziewczyny, ja właśnie jem kurczaka gotowanego z ryżem, bo Mała znowu zielone kupki ma :-( i pół nocy nieprzespanej, bo się męczyła z brzuszkiem...
misia fajny brzuszek:-)
clio zgadzam sie z daff - tantum rosa to zbawienie na krocze :D ja wzięłam sobie do szpitala taki spryskiwacz do kwiatków i tam to miałam, potem suszyłam delikatnie ręcznikami papierowymi- polecam:-) i szare mydło do mycia:-)
 
dzewczyny no tak to na pewno kupię z 10 saszetek :-)

misia mama moja jest 400km ode mnie zadowalam się tym co jest :-p
piecze mnie po prawej stronie pod zebrami mógł mnie mały skopać?? zaraz się położyłam i jest lepiej
 
Przeczytałam wszystkie zaległości, ale i tak nie pamiętam co miałam odpisać ;-)

Byłam dzisiaj u gina i okzało się, że pani pielęgniarka w przychodni mnie źle zważyła:eek::rofl2: Wcale nie mam 4 kg po miesiącu tylko 1,8 :-D Po za moim pęcherzem to wszystko ok;-)

Clio ja na razie mam tylko majtki to mojej "wyprawki" ;-)
 
ja mam taki charakter ze muszę TAKĄ ważna dla mnie sprawę zaplanowac i przygotować dużo wcześniej to akurat nie jest całkiem dobre bo i tak w chwili ostatecznej wszystko pójdzie swoim rytmem a nie moim planem :p

zabieram sie za te moje pyzy ^,^
 
reklama
lolkak no to powiem Ci że trafiłaś na bardzo doświadczoną pielęgniarkę :):):)

ja do swojej wyprawki nie mam jeszcze nic...a przepraszam bardzo mam torbę na wyprawkę a to już coś.
wałaśnie sobie wszamałam zieloną fasolkę z bułką.... pyszota. ;-)

ciekawe jak tam szalom przed czy po rozmowie. mam nadzieje że wszystko ok.
 
Do góry