reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dafus co masz na mysli?
wiecie co zrobie jutro jade do tej kolezanki bo pieniazki bedą jutro zrobie zdjecie..i dam na nk i podpisze Andzia zebyscie wiedzialy ze mowie prawde..

mam zal do firanki ale wiesz co ci powiem bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy mozesz się smiac..i kiedys wspomnisz moje słowa..

Paulinka i Misia bedziemy w kontakcie telefonicznym..
dafuss a ciebie nigdy nie zapomne i reszte tez;)..
no ale widzicie jedna przyszla i robila ze mnie złodziiejke..
dlaczwgo jak Vegas tu przyszla to nie pisalas firanko o tym na zamkniętym??
a z resztą nie chcę Cię znac o tym co zrobilas....

Odchodze dziewczyny bo nikt nie tu juz nie chce.;(((.buziaczki dla maluszkow;**

jednak pamiętaj Firaanko ze Ciebie tez ktos tak w zyciu zrobi jak Ty mnie.....
;((
Bede o Was pamiętac zawsze..jak bede miala zdj wysle wam na PW ..;) buzka;* ;(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Andzia wracaj!! Bo w tyłek zaraz dostaniesz i nie będzie śmiesznie:p
Tak swoją drogą nie mam Ciebie na nk:(
 
Ja nie żartuje kochanie...poprostu jeszcze nikt nigdy nie zrobil mi takiej przykrosci jak ta Kobieta..
nie bede sluchala jej farmazonow..wypisuje jak głupia do innych uzytkowniczek jakies bzdury...ja się doczekam sprawiedliwosci.
Ale nie lepiej po prostu jej nie czytac?
Taka ciepła z Ciebie osóbka, dla każdego masz tyle ciepłych słów, dla mnie sama w sobie jesteś bardzo wyjątkowa bo jak wchodzę na forum to czekam na Twoje posty z niecierpliwością.
Przemyśl to jeszcze.
Oczywiście masz prawo do własnej decyzji, ale nie żeby była pochopna.

Wierzę, że zostaniesz;))
 
Andzia dziewczyno co Ty w ogóle pieprzysz! Zachowujesz się w tej chwili jak jakaś 10 latka :sorry: wielce obrażasz się i udajesz jakąś męczennice i chyba chcesz, żeby teraz każdy Ciebie bronił. Jak dla mnie trochę przesadzasz. Wiadomo, że czujesz się urażona, ale takim zachowaniem teraz pokazujesz jakbyś naprawdę miała coś do ukrycia.. nie chcesz dalej pisać, nie chcesz udowodnić, że to nie prawda, tylko odchodzisz i już. Jak Ci się tu podoba to po prostu zostać i miej wszystko w dupie, skoro nie masz nic do ukrycia..
 
Co tu się dzieje:crazy: Nie wiem o co chodzi, ale robi się kiszona atmosfera,..:eek:

Pauluś Łooh ile ja już kupiłam rzeczy :D W sumie tu ciuszki, ale jest ich sporo.. no i pościel do wózka..

Teraz rozglądam sie za łóżeczkiem i chyba kupimy te z KLUPSIA
Klups_Safari_lozko_120_60.jpg

Jakąś wypasioną pościel :-) i przewijak.. I tego byłoby chyba na tyle z takich większych rzeczy..

Mam jeszcze pytanie do mam: Powiedzcie mi na ile wystarczą takie pieluszki od 2-5 kg czy od 3-6 kg? Miesiąc?

Bo chciałam zamówić na allegro 3 paki huggiesów newborn po 90 sztuk :D czyli łącznie 270 pieluszek i nie wiem czy zużyje:eek:?? Super oferta jest i aż żal nie skorzystać..

A jakie smoczki polecacie? Butelki? Ile kupić butelek? A z kosmetyków to co kupic, żeby nie przesadzić? :-p
 
Andzia dziewczyno co Ty w ogóle pieprzysz! Zachowujesz się w tej chwili jak jakaś 10 latka :sorry: wielce obrażasz się i udajesz jakąś męczennice i chyba chcesz, żeby teraz każdy Ciebie bronił. Jak dla mnie trochę przesadzasz. Wiadomo, że czujesz się urażona, ale takim zachowaniem teraz pokazujesz jakbyś naprawdę miała coś do ukrycia.. nie chcesz dalej pisać, nie chcesz udowodnić, że to nie prawda, tylko odchodzisz i już. Jak Ci się tu podoba to po prostu zostać i miej wszystko w dupie, skoro nie masz nic do ukrycia..

Nie nie mam nic do ukrycia..ale nie nawidze jak ktos o cos oskarza z resztą firanka to 1 osoba...

Ixi sliczne łózeczko..dzidziusiowi napewno się spodoba;)
Vegas masz rację:) i dziekuje za miłe słowa..
Anetka widac po czyjej jestes stronie..ciekawe jak Ty bys się zachowala jak ktos by Cię oskarzal o zlodziejstwo i pisal o Tobie wszedzie łącznie z PW...
 
reklama
Ixidixi ale się uśmiałam:) Niedawno byliśmy na zakupach i na terenie Intermarche jest sklep Świat Dziecka, gdzie oglądaliśmy identyczno łóżeczko, które na focie przedstawiłaś:) U nas jest ono za 256zł a był też do tego przewijak, taki na łóżko nakładany, za 59.99zł.

Moja córa długo nosiła pampki od 2-5 bo też bardzo drobna się urodziła. Na pewno te sztuki wykorzystasz:) Bo chyba nie urodzisz dzidzi ponad 4kg...

Co do butelek to ja na sam początek miałam dwie z Aventa. Lubię tę firmę, ale i tak wolę Lovi. Którą na dobrą sprawę z czasem też nabyliśmy. Ma taki fajny mięciusi smoczek.

A co do smoczka to ja na początek miałam jeden i dopiero po miesiącu czy nawet dwóch zakupiłam drugi.

A kosmetyków my nie używaliśmy bo pediatra mówiła, że lepiej nie używac jak nie ma takiej potrzeby. Tzn nie mówię o mydełku bo to mamy hehe. Raz czy dwa Małej wyskoczyły wokół 'pisiuły' krostki czerwone, ale na to dostała antybiotyk.
 
Ostatnia edycja:
Do góry