reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

nie lubię jej smarowac tym specyfikiem bo po nim mam strasznie tłuste ręce:p Zresztą ja w ogóle tłustych rzeczy nienawidzę zmywac /naczynia/ bo potem nic tylko Purem /płyn do naczyń/ trzeba ręce myc.

hehe Vegas moja mama tez ma Pur lubie go tylko potem mi ręce pachną zwłaszcza po tym rózowym takimi perfumami wącham caly czas hehe..;)
 
reklama
Vegas miałam Ci pisać... wiesz ja Cię chyba kojarzę, tzn tak mi się po zdjęciach wydaje, tylko nie mam pojęcia skąd! Czy na jakiejś stronie internetowej Cię widziałam czy co.. ale wiem, że twarz kojarze :-p

misia też nie lubię zmywać naczyń :baffled: już wolę odkurzać
 
My ostatnio nawet oliwki po kapieli nie uywamy bo wieczorem sa takie upaly ze Adasko baaaardzo sie poci kiedy go tym natluszcze. Kremik do pupy od dawna nie potrzebny bo pupcia sie wogole nie odparza a teraz jest czesto wietrzona. W sumie to chyba jedeyne czego uzywamy to chusteczki nawilzane i johnsons baby do kapieli...
 
Vegas miałam Ci pisać... wiesz ja Cię chyba kojarzę, tzn tak mi się po zdjęciach wydaje, tylko nie mam pojęcia skąd! Czy na jakiejś stronie internetowej Cię widziałam czy co.. ale wiem, że twarz kojarze :-p

misia też nie lubię zmywać naczyń :baffled: już wolę odkurzać
hmm udzielałam się na grudniówkach 2009, hmmm na nk mam profil, ale zamknięty, co jeszcze.. bloga mam już 6 lat, tzn 6 lat bloguję, ale od ponad roku mam na hasło bloga. Jeszcze byłam na starankach na BB i na starankach na baby online.
 
Co tu się dzieje:crazy: Nie wiem o co chodzi, ale robi się kiszona atmosfera,..:eek:

Pauluś Łooh ile ja już kupiłam rzeczy :D W sumie tu ciuszki, ale jest ich sporo.. no i pościel do wózka..

Teraz rozglądam sie za łóżeczkiem i chyba kupimy te z KLUPSIA
Zobacz załącznik 273223

Jakąś wypasioną pościel :-) i przewijak.. I tego byłoby chyba na tyle z takich większych rzeczy..

Mam jeszcze pytanie do mam: Powiedzcie mi na ile wystarczą takie pieluszki od 2-5 kg czy od 3-6 kg? Miesiąc?

Bo chciałam zamówić na allegro 3 paki huggiesów newborn po 90 sztuk :D czyli łącznie 270 pieluszek i nie wiem czy zużyje:eek:?? Super oferta jest i aż żal nie skorzystać..

A jakie smoczki polecacie? Butelki? Ile kupić butelek? A z kosmetyków to co kupic, żeby nie przesadzić? :-p

Sliczne lozeczko:)co do pampkow to ja wolalam oryginalne pampersy, sa najbardziej miekkie i kupke lepiej zatrzymuja. Ja bym tyle newbornow nie kupowala bo co zrobisz gdy duzy synus bedzie? moj mial 3900g i tylko jedna paczke mialam 2-5kg 42szt, a za male byly juz jak paczke konczyl- zwykle rozmiarowka wskazuje ze pampek robi sie za maly kg przed dopuszczalnym limitem wagowym. Zuzywac bedziesz ok 8 na dobe. Smoczek? U nas liczy sie tylko Canpol, innych Ali nie chcial a testowalismy i Tommee Tippee i Avent i Nuk. Butelka? Tommee Tippee i Lovi rzadza. Wybierz taka ktora Ci bardziej odpowiada(ja na poczatku mialam TT jakos bardziej wierzylam w jej antykolkowosc i prawda bo kolki nas ominely, herbatke pil tez koperkowa juz po 1 tyg) lovi uzywalam do mleka pozniej, na poczatku byla do herbaty a teraz do mleka i herbaty. Ale co zauwazylam? Od 2 miechow pilby tylko z lovi, zdaje mi sie ze dzieci wyrastaja z cycusiowej TT. A Avent ma za twarde smoki Alek nie chcial wogole z nich pic.
 
reklama
Co do smoczków to przez 8 miechów przewinęły nam się z Aventa i Nuka, są super.
Ja też planowałam nie uczyc Perły używania smoczka, udało się do 2 miesiąca, ale się wkurzyłam i jej dałam bo do 2 miesiąca noce były koszmarne, Mała budziła się co 2h i piła mleko. Nie pomyślałam, że mleko nie było tak potrzebne jak sam fakt ssania.

Co do pamków na start to nie były kupione dopóki nie znałam wagi Małej. Pamiętam, że jak leżałam z córą na korytarzu po porodzie to mama była w szpitalu i podawałam jej wagę Niuni, przez co mogła odpowiednie pampki jej kupic:) I były to wtedy Pampers 2-5.
 
Do góry