reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Firanka zeby udowodnic ci ze zadnych zdjec nie KRADNE!!!!!!! TO MOGE SIE NAWET ZRZUCIC Z MOSTU!!

wiesz co nie chce mi sie czytac tego co tu naisalas...

Po pierwsz napisalam kiedy dam zdjecie ,,jesli umiesz czytac to przeczytasz..

a po 2 tak o napisalam zeby zdjecie wkleila...czy cos w tym zlego..?

powtarzam jeszcze raz NIE JESTEM ZADNĄ ZLODZIEJKĄ ! normalnie wychodze z siebie juz..nikt mnie jeszcze tak nie zdenerwowal...?

Ale wiecie co zawidolam się na was bardzo..bo tu piszecie zostan zostan a tu nagle piszecie na pw z firanką i obrabiacie mi tylek ze jestem zlodziejka..przykro mi bardzo..jednak nie bede się tym przejmowac...mam swoje zycie..i swoje sprawy..

dam zjecie na nk i wtedy przekonacie sie na własne oczy ze mówilam prawde..
Ani jedno zdanie odkąd tu pisze nie było kłamstwiem.Lecz chcialabym abyscie sie przynaly ktore uwzają ze jestem oszustką?
Po co mi wasze zdjecia i zdjecia waszych dzieci..przestance wkoncu to forum niedlugo bedzie huczało od tego ze piszą tu zlodziejki..oszustki..

dlaczego mnie osądzacie?? znacie mnie tylko z forum...Lubie szczerosc i nie lubie jak ktos obrabia mi tyłek...prorokami jestescie czy co?
Daff co ten post mial oznaczac.? Ciebie bardzo lubie bo za kazdym razem mi odpisalas nie ignorowalas jestes uczciwa..i wierz mi ze nawet nie przyszlo mi do glowy zeby ukrasc zdjecie Julci...
Gdybym chciala to wkelilabym zdjecie jakies i powiedzialbym ze to ja..ale nie jestem taka..jestem uczciwą osobą...z calego serca was lubie i dobrze wam życzę..
a i błędach nie musisz pisac..bo mam 4 z Polskiego i to ze napisze jakis nick z malej to nie znaczy ze jestem jakaś naalfabetką....To forum jest dla kazdego..nie musismy wklejac tu zadnych zdjec wazne ze bierzemy w nim udział...Mozecie wklejac tu tysiace zdjec lecz uwierzcie ze nigdy nie ukradlabym ani jednego....i to chyba na tyle.
 
reklama
Dziewczyny przestańcie się już kłócić, bo nie fajnie zaczyna się robić na forum.
Firanka myśli co myśli i nikt jej tego nie zabroni, a jaka jest prawda same przekonamy się z czasem... :tak:
 
mam pytanie jak to jest w Anglii bo koleżanka z mężem i dzieckiem wyjeżdżają na wyspy bo tam się podobno dużokasy dostaje na dziecko ;/ to prawda bo jakoś dziwnie naiwnie to brzmi jej mąż jest kierowcą
znajomy właśnie wrócił z anglii i bardzo chwalił właśnie to, że dużo kasy na dzieci się dostaje :-) ostatnio czytałam artykuł o pewnej rodzinie, która ma bodajże 8. dziecko w drodze a od 9 lat nie pracują i utrzymują sie z tego, co dostają od państwa :-) a żyje im się bardzo dobrze, mają dom, 42calowy tv, 2 samochody... i planują jeszcze kilkoro dzieci ;-)

No i goście jednak byli.
Anetka To chrzestny Mareczka z żoną i moja chrzestna. Przyjechały razem z nimi dwie dziewczynki więc Justynka miała radochę i nie była zadowolona kiedy jechali do domu.
Confounded Moja Justynka to spała nawet dłużej niż te 6 godzin, czasem to było nawet 10 a sporadycznie zdarzało się że jak zasnęła o 20 to o 8 dopiero się budziła. nie mogliśmy jej dobudzić. I przez takie jej spanie mało przybierała choć w normie się mieściła. Wam po prostu takie dziecko się trafiło i póki dobrze przybiera na wadze nie musicie się martwic ze za długo śpi.
anetka Widzę radosne dziecko na zakupach z tej waszej Zuzki :-)
Szalom Jakoś to będzie. Będę trzymać kciuki za jutro
clio Niby w ciąży nie powinno się szyb myć. Tzn nie można się wyciągać. Ja jak byłam w ciąży i przychodziło mi myć okna to myłam je tylko na te wysokość gdzie spokojnie dosięgałam a resztę albo kończył mój mąż kiedy wracał z pracy albo po prostu to tak zostawało.
No i co wpadło mi w oko i na co miałam pojęcie co odpisać to napisałam.:-p
Justynka poszła do babci więc mogę sobie posiedzieć chwilkę, ale raczej tę chwilkę spędzę na ćwiczeniach. Siedząc nie schudnę :laugh2:
oj Malwinka je cały dzień praktycznie, więc o przybieranie się nie martwimy :-)
Andzia przede wszystkim nie chodzi tutaj o udowadnianie czegokolwiek. Zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko,które uważa się za bożyszcze MM,a wybacz nie było tutaj jeszcze laski,która po tygodniu czy dwóch użytkowania forum najeżdża na inne,a Vegas ok postąpiła źle,ale Ty wieczne esy masz do niej...bo co,bo nie zareagowała na Naszą wymianę zdań i niby wielce stanęła po mojej stornie,pfffffffff... co do moich błędów w pisowni to tylko literówki,a nie znaki interpunkcyjne i nazwy własne...

Pauluś89 nie,nie jestem polonistką, jednak w postach Andzi niestety występują rażące błędy...Każdemu zdarza się popełnić gafę i dlatego nie każdemu zwracam uwagę na to,ale Andzia post,w post powtarza te same błędy... Co do tego "mojego jadu" to wybacz,ale to życie mnie nauczyło,bo nie każdego klepie po tyłku. Co do Twoich zarzutów wobec Umi,mylisz się...Umi zareagowała... Co do tekstów,że uważam,że za dużo Andzia pisze to nie wkładaj mi do ust słów których nie wypowiedziałam,a dziewczyny,które mnie poparły niech pozostaną anonimowe jeśli chcą,bo zresztą tutaj się wbić to jest masakra. Ignorujecie te dziewczyny,których nie znacie,piszecie praktycznie tylko i wyłącznie między sobą,inie dziwię się laską,że nie chcą się ujawniać bo ujawnią się i będą potem "za kare" ignorowane...


Clio wieszać mnie chcesz???


https://www.babyboom.pl/forum/members/confounded-70952.html Confounded nie jestem śmieszna i żadnej przerwy na forum nie miałam,lecz są także inne wątki. Przede wszystkim nie panoszę się tutaj,bo zanim napisałam skontaktowałam się z kilkoma mamusiami z tego wątku,które poparły mnie w pełni. Nie jest moja winą,że ludzie nie widzą niczego złego w proszeniu się o zdjęcia innych,a swojego jakoś na forum wkleić nie potrafią...Już jedna z dziewczyn widziała zdjęcie swojej córeczki na cudzym profilu na NK a print screen łatwo jest nadusić... Co do moich literówek,to wiem o nich,jak już zresztą wyżej pisałam,i nie o nie mi się rozchodzi tylko o zwroty grzecznościowe i nazwy własne.


Daffodill jakoś nie przemawia do mnie fakt,że nie lubi się obiektywu bo nawet tacy ludzie posiadają jakiekolwiek foty. Ja osobiście nie cierpię zdjęć od momentu zajścia w ciążę,a jednak mam ich multum...Napisałam wprost,że póki co proszę o nie wklejanie fotek,dopóki się sprawa nie wyjaśni.
Ja wyraziłam tylko swoją opinię, jak sama pisałaś- od tego jest forum. A dla mnie jest to panoszenie i jest to tak żałosne, że aż śmieszne i tyle w temacie.

Dziewczyny mam takie malutkie pytanko. Otoz dostałam okres juz :O bo wprawdzie jestem miesiąc po porodzie. No to tak dostałam okres który chyba się nie potrafi skonczyc dzisiaj jest 7 doba a nadal ze mnie leci i to tak ze masakra nigdy nie miałam tak obfitego okresu. Dziewczyny czy to jest normalne ? ja po pierwszej ciązy czegos takiego nie miałam. Zaczynam się normalnie juz bac :/ bo serio co poł godziny muszę zmieniac podpaskę :/ przepraszam ze taki temat narzuciłam ale boję się a tu jest duzo doswiadczonych Mam. Moze któras by mi pomogła ?
Natalia witam:-) Mam ten sam problem, od 2tyg krwawię i brzuch boli jak na @. Tyle, że ja krwawię mniej niż przy okresie. Jutro wybieram sie do gina, żeby sprawdził i powiedział co jest, bo przy karmieniu piersią to bardzo wcześnie ;/ mi się normalne odchody po porodzie dopiero kończyły i były brązowo żółte, a nagle łup krew :| wydaje mi sie, że miesiac po porodzie to za wcześnie...

jaka jestem zła! mąż mi zasnął, mała leży w łóżeczku, a ja się nudzę, mam dość siedzenia przed komputerem ;[ a sama sobie niestety wózka po schodach nie zniosę, z resztą na taką duchotę aż wychodzić się nie chce... ;[ umieram z nudów.
 
Firanka zeby udowodnic ci ze zadnych zdjec nie KRADNE!!!!!!! TO MOGE SIE NAWET ZRZUCIC Z MOSTU!!

wiesz co nie chce mi sie czytac tego co tu naisalas...

Po pierwsz napisalam kiedy dam zdjecie ,,jesli umiesz czytac to przeczytasz..

a po 2 tak o napisalam zeby zdjecie wkleila...czy cos w tym zlego..?

powtarzam jeszcze raz NIE JESTEM ZADNĄ ZLODZIEJKĄ ! normalnie wychodze z siebie juz..nikt mnie jeszcze tak nie zdenerwowal...?

Ale wiecie co zawidolam się na was bardzo..bo tu piszecie zostan zostan a tu nagle piszecie na pw z firanką i obrabiacie mi tylek ze jestem zlodziejka..przykro mi bardzo..jednak nie bede się tym przejmowac...mam swoje zycie..i swoje sprawy..

dam zjecie na nk i wtedy przekonacie sie na własne oczy ze mówilam prawde..
Ani jedno zdanie odkąd tu pisze nie było kłamstwiem.Lecz chcialabym abyscie sie przynaly ktore uwzają ze jestem oszustką?
Po co mi wasze zdjecia i zdjecia waszych dzieci..przestance wkoncu to forum niedlugo bedzie huczało od tego ze piszą tu zlodziejki..oszustki..

dlaczego mnie osądzacie?? znacie mnie tylko z forum...Lubie szczerosc i nie lubie jak ktos obrabia mi tyłek...prorokami jestescie czy co?
Daff co ten post mial oznaczac.? Ciebie bardzo lubie bo za kazdym razem mi odpisalas nie ignorowalas jestes uczciwa..i wierz mi ze nawet nie przyszlo mi do glowy zeby ukrasc zdjecie Julci...
Gdybym chciala to wkelilabym zdjecie jakies i powiedzialbym ze to ja..ale nie jestem taka..jestem uczciwą osobą...z calego serca was lubie i dobrze wam życzę..
a i błędach nie musisz pisac..bo mam 4 z Polskiego i to ze napisze jakis nick z malej to nie znaczy ze jestem jakaś naalfabetką....To forum jest dla kazdego..nie musismy wklejac tu zadnych zdjec wazne ze bierzemy w nim udział...Mozecie wklejac tu tysiace zdjec lecz uwierzcie ze nigdy nie ukradlabym ani jednego....i to chyba na tyle.

zle mnie przeczytalas.. ja to napisalam ogolnie ze jesli ktokolwiek nie kierowalam tego do ciebie... poki co nie zawiodlas mnie wiec nie mam powodow zadnych by wsykakiwac z takim tekstem jak Firanka. dla jasnosci ja z nikim PW nie pisze.
no a jesli mnie zawiedziesz to bedzie tak jak z V.... u mnie kazdy ma tylko 1 szanse i nie warto komus jej odbierac na sile.
bo tak wg mnie robi Firanka... to ze Andzia jest mloda, robi bledy ortograficzne, przechwala sie swoja osoba to juz jej taka natura. lepiej chwalic nie rozpaczac... szkoda ze jak ktos pisze ze jest gruby brzydki i w ogole najgorszy to nikt nie ma go za podejrzanego bo zbyt zle pisze o sobie. Ludzie nie dajmy sie zwariowac. Andzia nikomu nic nie zrobila.. sama napisala tylko z ciekawosci o zdj i temat sie skonczyl... ona tez zadeklarowala sie kiedy da zdjecie. wsytarczy tylko czekac i zobaczymykto mial racje a kto nie.

Andzia ja na Twoim miejscu zrobilabym byle jakie zdj na odczepnego i wstawila tylko tu na forum i pokazala sie jak wygladam itp... rozwieje to wszelkie watpliwosci dziewczyn i temat ucichnie.
 
Ostatnia edycja:
ojj dziolchy po jednym z watkow wiem ze po takich klotniach cale forum sie rozpada tzn watek :( nie kloccie sie wymieniajcie sie privami wiem ze kazda ma swoje zdanie i chce je wypowiedziec ale mowie wasm u nas na limeryczankach bylo wszystko ok tyle bab i w ogole jedna czy dwie glupie klotnie i porobily sie grupki chociaz eraz to piec na krzyc z nas pisze ...

a z ta kasa to jest tak ... ale wiecie z samych benefitow nie da sie zyc bo i one sie koncza ... i co wtedy ? tez tak nie mozna robic ciagnac i ciagnac i nic z siebie nie dac ... :)
 
Umi- przez te przeterminowanie niestety mały na Oiomie wylądował,dostał zapalenia opon. Ja już prawie tego nie pamietam. Ale start mieliśmy cieżki 2 tygodnie w szpitalu. Ale śladu po tym nie ma.

A teraz brojak straszny. Troszkę jakby go zbiera przeziębienie i marudzi. Normalnie to jest dość grzeczny. Cały dzień krąży po mieszkaniu. Pomysły ma nie z tej ziemii. Chowa mi wszędzie rzeczy. Dziś buty miałam na szafce, autka w pralce, a w szufladzie banda misi. Aha i uchyliłam dziś na chwilę balkon,patrzę a tam coś przebiega. Adaś szukał klamerki. Stracha mi napędził.

Dobrze,ze chociaż lubi pospać. W nocy ładnie śpi. W dzień teraz jedna długa drzemka, czasem dwie.

Apetyt ma nie z tej ziemii. Wogóle mi nie grymasi. Jak coś rozlewa to wyciera po sobie. Lubi mnie naśladować jak ja sprzątam.


Co do okresu po ciąży to ja dostałam szybko. Niecałe 2 miesiące po. Za to siostra mojego S dostała jeszcze szybciej. A potem nie miała ponad 40 dni. Myślała,ze to ciąża. Do tej pory rok po urodzeniu ma nieregularnie.
 
Dziewczyny mam takie malutkie pytanko. Otoz dostałam okres juz :O bo wprawdzie jestem miesiąc po porodzie. No to tak dostałam okres który chyba się nie potrafi skonczyc dzisiaj jest 7 doba a nadal ze mnie leci i to tak ze masakra nigdy nie miałam tak obfitego okresu. Dziewczyny czy to jest normalne ? ja po pierwszej ciązy czegos takiego nie miałam. Zaczynam się normalnie juz bac :/ bo serio co poł godziny muszę zmieniac podpaskę :/ przepraszam ze taki temat narzuciłam ale boję się a tu jest duzo doswiadczonych Mam. Moze któras by mi pomogła ?
może to nie okres a dalej macica sie oczyszcza? Ja mialam podobnie bo porodzie, myslalam, ze w 5tyg po porodzie dostalam @ a to byly te plamienia / czyszczenia. Uswiadomila mi to ginka bo poszlam do niej na poporodowa konsultacje i na monitorku bylo wyraznie pokazane, ktory mam dzien cyklu i ze nadchodzi owula dopiero.

A my byliśmy u tej teściowej, potem na zakupach w trójeczkę, Martynce musieliśmy mleczko kupic bo już się skończyło a nie chciałabym aby w nocy kaszki piła. Teraz mamy czas dla siebie z mężem bo Królewna od godziny śpi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ojj dziolchy po jednym z watkow wiem ze po takich klotniach cale forum sie rozpada tzn watek :( nie kloccie sie wymieniajcie sie privami wiem ze kazda ma swoje zdanie i chce je wypowiedziec ale mowie wasm u nas na limeryczankach bylo wszystko ok tyle bab i w ogole jedna czy dwie glupie klotnie i porobily sie grupki chociaz eraz to piec na krzyc z nas pisze ...

a z ta kasa to jest tak ... ale wiecie z samych benefitow nie da sie zyc bo i one sie koncza ... i co wtedy ? tez tak nie mozna robic ciagnac i ciagnac i nic z siebie nie dac ... :)

nie do konca.. u nas po aferze z ...... watek przeniosl sie tam gdzie niepowolane osoby nie maja dostepu.
 
Do góry