reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Asheara mamuśki wracają na "stare śmieci" :-p
A co u Ciebie? Spać nie możesz? Teraz to powinnaś wypoczywać a nie po nocach przed kompem przesiadywać ;-);-):-p

Ojej Damianek ma już 10 miesięcy!! :szok: Jaki z niego duży chłopak
 
reklama
Asheara po prostu wymiana zdań...jak ktoś robi jazdy innym typu Vegas i innym dziewczyną,że zniechęcają się i nie piszą to sorry...niech się poczuje dziewczyna równie milusio co i one ;-)
 
ooo jestem już i się bardzo ciesze,że jeszcze jesteście nie mam siły ale jestem szczęsliwa za 6-sciu dostałam kase wkońcu i skończe wyprawke heh jestem happy,aż normalnie mam chęć was wycałować ale nie mam jak hihi ;*a jak tam u was koffane
 
eve no jak kaskę już masz to teraz pewnie ogarnie Cię szaleństwo zakupowe dla Maleństwa ;-) a co jeszcze zostało Ci z wyprawki do zakupienia?
 
oo weteranka firanka zaszalała z tekstami hehe wiesz firanka mam tyle do kupienia ,że włos mi sie na głowie jerzy sam śpiochy i troszke ubranek i tam jeszcze kosmetyki noo i sobie pizzamki i bielizne i kosmetyki reszte mam ale musze wczesniej kupic bo chyba wczesniak bedzie tak cos czuje ;) jeszcze łóżeczko w sobote już kupie (znaczy się wkoncu)!!To juz raczzej nie szalenstwo tylko obowiazek heh ale tak troszke zaszalec moge bo Marcin mi kase dolozy!!A jak tam u was pogoda??
Andzia w UK nie jest tak źle jak się jezyk zna albo chce nauczyc ja tylko jedzenia nie lubie tutaj np.lazanii normalnie blee ale ogolnie jest extra i duzo taniej jak w polsce jest!!
WITAM NOWO-STARE MAMY ;)
 
Ostatnia edycja:
Euphoria była jeszcze shelpy,NEt Girl,snoopy, i kilka innych pań Ania żywa ;)

Kolia możesz nie wszystkie kojarzyć bo doszłaś rok po Nas ;-)
byla tez na pewno Agaaparatka, akurat znam ja juz pare lat z blogowego swiata:)

my niedawno skonczylismy grillowanko. Mala za ten czas zdazyla 2x zbudzic na mleczko. Niech jej na zdrowie te pobudki.. cos mi sie wydaje, ze to zeby jej ida, ale nawet nie moge jej moich paluchow wlozyc do jej buzi jak kiedys bo mnie gryzie tymi swoimi dwoma klami hehe;D

Firanka i inne Mamuśki
, których nie mialam okazji poznac - witam:)

Dobranoc Wam:) Czeka mnie jeszcze pare pobudek w nocy do swojej kochanej coreczki i wczesne rozpoczecie dnia, wiec.. trza sie pozegnac;)

Ps. Andzia
skad tak wiele rzeczy wiesz o dzieciach? nt ich pielegnacji, itp? Imponujesz..;) Zwlaszcza, ze nie masz swojego dziecka i masz 16 lat.
 
Ostatnia edycja:
Osttanio Post na tym forum..
Firanka..po pierwsze nie nudzi mi się .Napisalas ,ze czytasz ten wątek dosc dlugo wiec powinnas wiedziec dlaczego tu jestem...no ale nie wiedzialam ze az tak za to na mnie najedziesz..co do Motylicji przestan się czepiac niewinnych ludzi..i co ze tu pisze? przeszkasza ci to?..jak napisalas to forum jest dla kazdego..;)....wiesz myslisz ze jak napiszesz pare tekstow to komuś zaimponujesz wręcz przeciwnie..jakbyś była dobrym człowiekiem nie robilabys tego...kazdy ma na cos szanse..i nie szukam kolezanek bo mam ich duzo..jak Cie to tak bardzo interesuje..a to ze pisze cos z małej litery to juz moja sprawa..bede sobie pisala jak mi sie podoba.. i spojrz na to jak ty przekręcasz wyrazy;/..Nie wiem co mialo oznaczac to ze nie umiem sobie poradzic z tym co tu piszesz..mnie to wcale nie rusza..Poznalam tu duzo fajnych dziewczyn i nie żałuje ale nie bede sluchala tego co tu piszesz i jak najezdzasz na mnie..nie znając mnie wcale!!

Vegas no widzisz..wiem..z zycia..i pilnowalam duzo dzieci..mam male kuzynki więc trudni nie wiedziec..z resztą nie wiem Pielęgnacja dziecka to dla Ciebie cos nadzywczajego?? bo dla mnie nie to rzecz Normalna;)...z resztą chcę zostac Pediatrą wiec od czegos zacząc trzeba..wiem nawet wiecej od Ciebie...hehe;)
ale zauwazylam ze jak firanka napisala posta w Twojej obronie to juz zaczynasz na rózki odbrastac..ale nie zapomnij kochana ,ze nie jestes święta i wiesz dobrze co zrobilas..nie mam cie za zadna oszustke juz bo wiem ze Martynka istnieje i Ty tez..alee podlizywanie się do Daff nic nie zmieni...bo zauwazylam ze caly czas to robisz..ale ok.

koncze..a i jeszcze jednoo nie zapomnie o Was nawet o Tobie Firanka chociaz tak na mnie najechalas..myslalam ze to nic zlego ze tu pisze ale się mylilam,,jak bede miala juz zdjecie na nk..to specalnie wam napisze i zoabczycie ze Andzia nie kłamie..a teraz buziaczki dla wszystkich mamus i dzieciaczkow...wiem ze czesc z was oleje tego posta alee to juz wasz wybór..papa trzymajcie się..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Umi dobranoc ;-*

Andziu widać masz mega problem z sobą skoro sobie dać rady nie możesz z tym,że ktoś pisze to co myśli...Hah wybacz,ale w porównaniu do Ciebie jestem tutaj starym wyjadaczem i jako ktoś kręci to mam odwagę to napisać...tak się składa,że zastanawia mnie jedno co skłoniło 16 dziewczyne,żeby pisać na forum o dzieciach i codziennych zmaganiach ich mam? Nudzi Ci się,czy tak jak Motylicaja za dużo wolnego czasu????

Ahhh zapomniałabym Andziu zapewne zaczęłaś już edukację na poziomie ponadgimnazjalnym więc może zwróć uwagę na pisownie...to taka mała sugestia bo nazwy własne,imiona itp pisze się wielkimi literazmi tak samo jak zwroty grzecznościowe ;-)

Clio niebawem będziesz tulić do piersi swoje wymarzone Maleństwo.

Sylcia żadna jazda,ot prosta wymiana zdań ;-)

Firanka ale zrobilas wejscie. Dziwi mnie tylko ten twoj jad. Jeny pewna nie jestes jaka jest dziewczyna, zdjecia jeszcze nie widzialas a wjezdzasz. A to ze podejrzliwa jest, jesli czytasz to powinnac wiedziec ze dopiero po ujawnieniu sprawy Vegas tak robila. Co do wielkosci liter nazw wlasnych nie wiedzialam ze polonistka jestes i wszystkich upominac bedziesz, no sorry ja mam 21 lat a mi sie zdarzy tak napisac z gapiostwa. A co do innych tekstow typu "jestem weteranka" "jestem wyjadaczka" to ja na swoim watku tez dlugo siedze i duzo pisalam a teraz mniej bo neta nie mam oprocz tego w tel a sie tym nie popisuje. Czy to az takie wazne? Jak tak to nazwij ten watek dla weteranek. Ja nigdy do nowej laski nie napisalam, to ja tu wazna jestem, ja dlugo pisze wiec nie fikaj hehe. Jak Daffi ujawnila Vegas to opieprz byl ze mogla na Pw wiec UMI pytam sie dlaczego z Firanka tak nie postepujesz. I nie pisze tego bo bronie tylko ze takie zachowanie razi i ten jad az dlawi kazdego.
 
Do góry