reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam mamuśki.
Ja dzisiaj od 6 na nogach. Zaraz załączę sobie muzyczkę i poćwiczę. Trza dostarczyć sobie trochę energii he, he. :-)
Dzieciaki jeszcze śpią.
 
reklama
EWI44 ja słucham muzyki klasycznej dla dzieci:sorry: pranko już wyprane wieszam a potem zabieram sie za pokoik Alexa tzn przetrę szyby bo zakurzone strasznie no i powieszę firanki z zasłonkami :-p:-D bo tamte od właścicieli mnie irytują :confused2: dzień pozytywny :-) znowu jem ale to już norma

witam wszystkie mamusie widzę że środa coś bojowym dniem jest :eek:
 
Paulusia Skad wiesz ze nie postępuje tak z firanką? Nie wiesz do kogo wysyłam wiadomosci i jakie. Wybacz, ale co jak co mimo ze nie pisze nic tu to zawsze mogę komuś zwrócić uwagę osobiście czyż nie? Poza tym napisze szczerze, jesli kogos mam odwage bronic to dla tego ze kogos " znam". Andzia nie powiem sprawiała fajne wrażenie, w sumie to muszę przyznać ze nadal wykazuje sie ogromna klasą... Jednak fakt jest taki że reaguje bardzo emocjonalnie w niektórych przypadkach... Co do zdjęć nie mogę napisać ze cos wyłudza itd, ale cóz dziwi mnie troche to wyciaganie zdjec z reszta sama pół żartem jej to napisałam... Atak na nowe osoby tez mi sie nie podoba. Ok przestała ufac nowym ludziom przez sprawe z Vegas, ale.... czy któraś z nas doszukuje sie winnych w ludziach którzy przychodzą, a mają suwaczek? W dobie dzisiejszego postępu, coś takiego jak suwaczek może sprawiać problem komuś nieobytemu z nimi, ale trzeba brav pod uwagę ze W internecie jest nie tylko Baby Boom i w innych forach również używa sie suwaczków.

A tak w ogóle to witam wszystkich po ciężkiej dla mnie nocce...
 
clio Młody dał mi popalić, tak sie rzucal że masakra wzięłam go do siebie, ale wytrzymałam tylko 10 min bo sie tak wiercił. Po krótkiej chwili oberwałam z główki w wargę i mi sie krew zaczęła lać. tzn on tak, przez pół sen odchylił szybko głowę, a ja ze sobie drzemałam obok nie miałam szansy nawet uciec z ustami:/ Poza tym budził sie co godzinę:/
 
UmiTo faktycznie nieciekawa noc!!
Ewi też by mi się przydało tak zmobilizować!!:zawstydzona/y:

No nic idę młodego ubierać i o jakimś śniadaniu myśleć no i mnie chyba dzień sprzątania czeka:unsure::unsure:
 
Ostatnia edycja:
umi Boże moja to samo!! zaczęła się drzeć w nocy i musieliśmy ją do siebie wziąć. U nas też zaczęła się rzucać, krzyczeć :baffled: i tak pół nocy nie przespała. Na szczęście jak już w końcu zasnęła, to obudziła się dopiero dzisiaj o 9 :tak::-)

Andzia piszesz Vegas, że wiesz o dzieciach więcej niż ona, bo opiekowałaś się nimi.. :baffled: Uwierz, że nie wiesz. Jak będziesz miała swoje dziecko, to sama się przekonasz.
 
Cześć wszystkim, witam Mamusie, z którymi się jeszcze nie 'znam' :-)
Ja już swoje zdanie na ten temat pisałam, Internet jest doskonałym narzędziem do ukrycia się, zmiany tożsamości, a bardzo ciężko to zweryfikować. Ja w zachowaniu Andzi niczego dziwnego nie widzę... Za to firanka dla mnie jesteś po prostu śmieszna. Wracasz na forum po przerwie i zaczynasz się panoszyć. To, że byłaś tu wcześniej czyni Cię lepszą od nas nowych? i zanim zaczniesz pouczać innych, to zwróć uwagę na swoją pisownię- mnóstwo tam literówek.
Andzia wyluzuj :-) wydaje mi się, że Vegas Cię nie zaatakowała ;-) A czy zdjęcie na nk to już dowód na to, że się istnieje? To już takiego "świętego" nabrał ten portal znaczenia? hehehe
Umi to krwawa noc za Tobą ;-)

Dziewczyny mała dziś spała 6h! Aż o 5 ją obudziliśmy, bo nie wiem, czy taki maluch może spać tak długo?:-p
 
Jestem i ja hehe:) ta młodsza z tych starych. Ja czytałam bb- gdzieś od października,bo wtedy się dowiedziałam. A dołączyłam później jak już byłam pewna,że będę mamą po pierwszym usg. Od początku udzielałam się na mamach czerwcowych i tu.

Co do terminu to ja z usg miałam cały czas koniec maja. Z OM 11 czerwca. Urodziłam 22.06. Według lekarki która mi potem powiedziała to byłam sporo przeterminowana. Mogło to być nawet te 20 dni.
 
reklama
oj biedactwa to faktycznie CIĘŻKA nocka mam nadzieję że nie wyglądasz jak Gołota po walce :) ale powiem cize ja też się w kółko kręciłam dzisiaj w łóżku w końcu wstałam bo miałam tak skręconą koszulkę że mi ciasno i niewygodnie było otwarłam okno szerzej i dopiero zasnęłam na co mój B myślałam ze sie już nie uspokoisz :D
 
Do góry