reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Firanka ..zrobie zdjecie wstawie na nk i wtedy przekonasz sie na wlasne oczy...! bo nie pozwole sobie zeby ktos tak o mnie pisal...a tam juz mi tego nie zarzucisz!.. bo na nk mam sowich znajomych..! ktorzy wiedza jak wygladam..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
umi wiesz co, mi na początku ginekolog wyliczył jakimś cudem termin na 16 maja, co było bzdurą, nie wiem skąd to wytrzasnął! :-p Normalnie termin miałam na 9 maja, ale, że królewna Zuzia nie raczyła się odwrócic główką w dół, miałam zaplanowaną cesarkę, którą zrobili mi już 4 maja :tak: także kilka dni przed terminem ;-)

clio Dobranoc ;-)
 
miasia tez tak jak anetka
anetka a widzisz ja miałam prawdziwy termina na 17 kwietnia wyliczony na 26 którym sie zawsze posługiwałam, a urodziłam 6 maja:-p to jest jezz:-p
 
Dziewczyny wiem ,że trochę nie na temat...
Ale od którego miesiąca podawaliście dzieciom danonki ??

Misu ja slyszalam ze od 3 r.z bo jest tam za duzo wpania jak dla takiego maluszka...ale mam sasiadke ktora w wieku 6 miesiecy dawala synkowi po 2 dziennie;) tazke mysle ze mozesz dac spokojnie..:) po kilka lyzeczek;)
 
umi osz kurde! To Ty już byłaś nieźle przeterminowana :-D:-D dobrze, że z Kacperkiem było wszystko dobrze po porodzie..
Ale ten termin miałaś dobrze wyliczony...? Czemu tak długo Cię trzymali.. wcześniej powinni działać :eek::baffled:
 
Anetka mi też gin najpierw nie wiadomo jak wyliczył na 21 listopad a potem jednak na 13, ostatecznie młody urodzil się 16.
Misia powiem Ci szczerze, że nie mam zaufania do tej firmy i raczej produkty z Danona unikam, a jogurty zaczęłam hym tak jak mają ograniczanie wiekowe te specjalne dla malutkich dzieci a zwykłe jakoś 13/14 miesiąc.


No nic życze miłej nocki i spadam ;-)
 
reklama
Do góry