reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mały coś biegunki się nabawił. Wczoraj wieczorem zjadł prawie całego pomidora. To możliwe że od tego. Wcześniej jadł pomidory i nic mu nie było a zaznacze że ten był z własnego ogródka.
UMI Współczuję nocki. Moja na szczęście była w miarę. A tak jak wczoraj pytałas czy boję się S to chodziło ci o zazdrość jego? On i tak patrzył na mnie dziwnie bo dekolt miałam dość duży :-)
CJIO A jak Ty się czujesz?
KOLIA Jak się chce do się da :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lenka Witam ;-):-)
To widzę, że też się ładnie przeterminowałaś w tej ciąży :-p ja nie wiem jak lekarze to robią, że tak późno zaczynają coś w ogóle działać.
A jak tam Adaś? To on już ponad rok ma?! Wow jak ten czas leci :-p
 
EWI44 czujemy się dobrze zwłaszcza ze wczoraj się przełamałam i zadzwoniłam do teściowej z życzeniami urodzinowymi :tak: od razu mi lepiej bo to ja wyciągam rękę po miesiącu :sorry: też muszę wychodzić bo jak tu siedze to czas leeeciiiii... :laugh2: a w domu chaos:laugh2:
teraz idę walczyć w NFZ z kartą CHIP koleżanka tam na mnie czekabo ma mi to zgrabnie załatwić uffff dobrze mieć znajomości :rofl2::-p
Anetka a ty jak się po szalonej nocy z Zuzanną czujesz?
 
Eh co za super 2 tyg kłótni :/. Wyluzujmy trochę bo sie robi niesmacznie...


Lenka ooo ja tez miałam o 20 dni chyba czy jakoś tak:-p a mialas jakies problemy czy cos?

anetka a tak sie zastanawiam u nas chmury były może pełnia? mój strasznie na nia reaguje:/

confunded taki maluch moze spać i dłużej masz szczęście bo mój to był wiecznie głodny
Ewi o zazdrosc S. mi chodziło;-p no prosze wydekoltowana kobieto hihi:-p Co do biegunki i własnego ogródka ja jadłam kiedyś ogórki kupne i jak obrodziły nasze to zjadłam jednego naszego nie pryskanego i odchowałam 3 dni z życia wyjęte... Mój organizm sie zszokował ze może zjeść warzywo nie nabite nawozami...
 
Cześć dziewczyny! ;)
Po wizycie u gina wszystko ok ;) Usg będę miała 9 września i nie mogę już się doczekać ;))
A dzisiaj mam taki senny dzionek ;O nic mi się nie chce... Chyba przegniję cały dzień w łóżku ^^
 
Osttanio Post na tym forum..
Firanka..po pierwsze nie nudzi mi się .Napisalas ,ze czytasz ten wątek dosc dlugo wiec powinnas wiedziec dlaczego tu jestem...no ale nie wiedzialam ze az tak za to na mnie najedziesz..co do Motylicji przestan się czepiac niewinnych ludzi..i co ze tu pisze? przeszkasza ci to?..jak napisalas to forum jest dla kazdego..;)....wiesz myslisz ze jak napiszesz pare tekstow to komuś zaimponujesz wręcz przeciwnie..jakbyś była dobrym człowiekiem nie robilabys tego...kazdy ma na cos szanse..i nie szukam kolezanek bo mam ich duzo..jak Cie to tak bardzo interesuje..a to ze pisze cos z małej litery to juz moja sprawa..bede sobie pisala jak mi sie podoba..Nie wiem co mialo oznaczac to ze nie umiem sobie poradzic z tym co tu piszesz..mnie to wcale nie rusza..Poznalam tu duzo fajnych dziewczyn i nie żałuje ale nie bede sluchala tego co tu piszesz i jak najezdzasz na mnie..nie znając mnie wcale!!

Vegas no widzisz..wiem..z zycia..i pilnowalam duzo dzieci..mam male kuzynki więc trudni nie wiedziec..z resztą nie wiem Pielęgnacja dziecka to dla Ciebie cos nadzywczajego?? bo dla mnie nie to rzecz Normalna;)...z resztą chcę zostac Pediatrą wiec od czegos zacząc trzeba..wiem nawet wiecej od Ciebie...hehe;)
ale zauwazylam ze jak firanka napisala posta w Twojej obronie to juz zaczynasz na rózki odbrastac..ale nie zapomnij kochana ,ze nie jestes święta i wiesz dobrze co zrobilas..nie mam cie za zadna oszustke juz bo wiem ze Martynka istnieje i Ty tez..alee podlizywanie się do Daff nic nie zmieni...bo zauwazylam ze caly czas to robisz..ale ok.

koncze..a i jeszcze jednoo nie zapomnie o Was nawet o Tobie Firanka chociaz tak na mnie najechalas..myslalam ze to nic zlego ze tu pisze ale się mylilam,,jak bede miala juz zdjecie na nk..to specalnie wam napisze i zoabczycie ze Andzia nie kłamie..a teraz buziaczki dla wszystkich mamus i dzieciaczkow...wiem ze czesc z was oleje tego posta alee to juz wasz wybór..papa trzymajcie się..
Andzia, ale mi to na prawde imponuje, ze tak wiele wiesz na temat pielegnacji itd. Spytalam, poniewaz sama niania bylam kilka ladnych lat, tyle, ze nie az tak malych dzieci i wiedzialam mniej od Ciebie. Obecnie nie wiem czy wiesz wiecej ode mnie, nie mi to oceniac bo nie wiem. Wiem natomiast, ze ja duzo wiem nt mojego dziecka i dalej sie doksztalcam bo lepiej wiedziec za duzo niz za malo;)

Nie podlizuje sie
, poniewaz nie mam w ogole tego w zwyczaju. Po prostu staram sie w miare mozliwosci kazdemu odpowiedziec jezeli jest temat na jaki mam pojecie. Tak robilam zawsze czy to ma tym forum czy na innym. Daffi osobiscie mi niczego zlego nie zrobila, wiec nie rozumiem czemu mialabym specjalnie zlewac jej posty. Tak samo Fikusek ma do mnie zal za przeszlosc o czym pisala i tutaj a rowniez jej odpisuje. Nie widze w tym nic dziwnego.

Andziu i nie uciekaj:) Bo fajna jestes:)
 
confounded mój jak był mały też tak ładnie spał a potem się popsuło :confused2: ja jakiegoś 8 miesiąca przesypiał całe noce, a teraz na mleko się budzi :dry:
Umi muszę sprawdzać jak się zachowuje gdy jest pełnia bo kurcze nie miałam takich ekscesów jak wy ale też był marudny ;-)
Ewi robie to samo zamiast dom ogarnąć to ja siedzę :baffled:

A jeśli chodzi o terminy to mi najlepiej strona internetowa wyliczył, uwzględniłam moj długi cykl miesiączkowy (32 dni) i wyliczyła co do dnia :-)
 
reklama
anetka - wlasnie o tak poznej godzinie, weszlam specjalnie bo mi sie przypomnialo o Twoim sms'ie z rana i siedzialam produkujac Pw - nic wiecej! :-)

szalom - podpisujesie pod pytaniem umi, Twoj kolor? bardzo ladny :tak:
ile Ty wogole masz lat? tak zapytam wprost...

chwila nieuwagi i Damian wyciagnal skądś jakaś stara chusteczke i przyniosl mi ja w zebach :szok::szok::szok:
 
Do góry