reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kolia to widzę, że trochę nieogarniętych tych ginekologów miałyśmy :-p mój później się przyznał, że źle policzył :-p:-p
Dobranoc ;-)
 
reklama
anetka z OM miałam na 17 ale mały był mały:-p i USG sugerowało 26 kwietnia wcześniej nawet 1 maj:-p no ale po łożysku doszli do wniosku ze ja jednak 17 miałam termin
 
o ja przyszłam to prawie wszystkie mamuśki poszły spac no ;-)
znalazłam przez przypadek boski filmik musicie zobaczyć. nawet ja nie mam takiego poczucia rytmu jak ten dzieciak..YouTube - ‪Bimbo che balla waka waka di shakira‬‎

a co do lekarzy, to ja mam u siebie cudownego pediatre. niektóre dzieci sie go boja bo jest rudy i ma brode, ale na prawde lepszego nie znam. ma swietne podejscie do pacjenta i w ogóle, u nas przyjmuje 2 razy w tyg od 15 do 17 ogólnie jest tylko 15 numerków ale osób zawsze 3 razy wiecej bo on nikomu nie odmówi i czasami jak o 19 zadzwonic to on jeszcze jest i przyjmie. ja z moim dzieckiem na pewno bede chodzic do niego...;-)
 
Umi dobranoc ;-*

Andziu widać masz mega problem z sobą skoro sobie dać rady nie możesz z tym,że ktoś pisze to co myśli...Hah wybacz,ale w porównaniu do Ciebie jestem tutaj starym wyjadaczem i jako ktoś kręci to mam odwagę to napisać...tak się składa,że zastanawia mnie jedno co skłoniło 16 dziewczyne,żeby pisać na forum o dzieciach i codziennych zmaganiach ich mam? Nudzi Ci się,czy tak jak Motylicaja za dużo wolnego czasu????

Ahhh zapomniałabym Andziu zapewne zaczęłaś już edukację na poziomie ponadgimnazjalnym więc może zwróć uwagę na pisownie...to taka mała sugestia bo nazwy własne,imiona itp pisze się wielkimi literazmi tak samo jak zwroty grzecznościowe ;-)

Clio niebawem będziesz tulić do piersi swoje wymarzone Maleństwo.

Sylcia żadna jazda,ot prosta wymiana zdań ;-)
 
reklama
Do góry