reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Euphoria_ ja doszłam w styczniu 2009 więc trochę później niż ty skończyłaś idealnie się minełyśmy :-p
Firanka akurat te co napisała Euphoria kojarzyłam ale za to tych co ty to już nie za bardzo ;-)
Ewi nie dziwie Ci się u mnie też jest jedna lekarka do której wole nie chodzić z małym (fanka antybiotyków)
 
reklama
umi a no widzisz :-) ale ja nie pisałam tak często jak Ty :-p

Euphoria domyślam się, bo ja na początku za bardzo się nie udzielałam, raczej czytałam o ciąży i o młodych mamach, bo byłam przerażona wieścią o swojej ciąży.. dopiero później zaczęłam coś tam skrobać trochę ;-)
 
no doczekałam sie na was :-) pamiętam jak na początku roku miałyście jeszcze trochę wiecej czasu a teraz maluchy zajmują już nawet ta ociupinkę wiem ze sama sie o tym przekonam:sorry::tak:

firanka kondolencje :-( cieszę sie że jesteś mnie już niedużo czasu w dwupaku pozostało :rofl2: szaleje na punkcie tego małego Ananaska :laugh2:siedzę już w domku więc mogę pisać całe dnie :-D

misia jeżeli chodzi o smaczka wieczornego to komu mam napisać jak nie Wam moje drogie

piszecie o pediatrach ja szukam bo nie chce żeby mi bobaska faszerowali lekami jak indyka na święta :-( mój B zastanawia się nad prywatnym lekarzem ... nie wiem co myśleć :-(
 
anetka co to jakas aluzja ze hm za czesto pisze tak??:-p a ja we wrzesniu jak ty sie logowałas to ja hm... stwierdziłam ze mi sie sni ciaza:-p i dopiero w listopadzie dopusciłam do siebie mysl ze jednak faktycznie jestem w ciazy:-p ale przez ostatni tydzien października własnie czytałam ale na kwietniówkach
 
umi co Ty.. pisz pisz, dobrze, że piszesz :tak: ja właśnie jakoś we wrześniu się dowiedziałam i od razu się zarejestrowałam :tak: bo mój P. mi powiedział, że taka fajna stronka "babyboom" jest, bo czytał w gazecie o niej :-D:-p i właśnie najpierw czytałam tylko MM i majówki ;-)
Ah bo Ty to na kwiecień termin miałaś.. to widać, że Kacperkowi dobrze było w maminym brzuszku i wychodzić jeszcze nie chciał :-p
 
reklama
anetka ja sie dowiedziałam 2 tyg przed rozpoczeciem roku szkolnego:-p ale nie miałam odwagi wpisac w przegladarce słowa na "c":-p Noo na kwiecien miałam:/ eh ale co zrobic mały od poczatku miał charakterek:-p a ty urodziłas w terminie czy po bo nie pamietam

Euphoria miłych snów
 
Do góry