reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Euphoria_ bo to zależy co dla kogo znaczy stare :-p wszystkie nicki które wymieniłaś kojarze ale ja chyba jestem średnio stara :-p
Ewi chyba faktycznie tak jak napisała firanka trzeba by go było porządnie zbadać.

no cóż nadszedł chyba czas powieszenia prania.
 
Firanka zobaczysz zleci ten czas do września:-) a Nicia teskni za przedszkolem?
Ewi Witaj:-) kurcze moze zrób jak Firanka ci radzi jea sie nie znam na tych chorobach niestety. Co do pampków to gratuluję

Dzis chyba dzien życzeń mówisz masz:-p ludzie sobie o forum przypomniają az miło:-)
 
umi jeszcze kilka lasek dołączy i będzie jak na starym dobrym forum :-p
Dziewczyny tylko nie uciekajcie znowu na tak długo :-p;-)
 
Kolia ja na babyboom intensywnie siedzialam od ok polowy 2008 roku przez jakies pol roku. I tak nagle sie urwalo, przestalam miec wolny czas zeby na internecie posiedziec.
 
FIRANKA No będę musiała go zabrać do lekarza. Bo w tamtą niedzielę byłam z nim na pogotowiu i babka powiedziała że jeśli kaszel nie przejdzie po antybiotyku to do lekarza trzeba po badania się wybrać. Ale muszę poczekać kiedy będzie ten dobrzy lekarz bo na chwilę obecna przyjmuje taki stary facet starej szkoły i on nic nie da bo stwierdzi że mały tak ma.
ja też uwielbiam moment kiedy mały idzie na drzemkę. Czekam na te chwilę jak na zbawienie bo tylko wtedy mogę że spokojem coś zrobić, czy to w domu czy dla siebie.
ja czekam aż kolega S pojedzie do domu i muszę się wykąpać. Nie będę paradowac w pidżamach przy obcym facecie. :-)
 
Ja to oprócz tych co napisała Euphoria kojarze net girl i snoopy a i shelpy ale ani żywej nic a nic

ewi czemu nie:-p boisz sie S.?
 
firanka dokaldnie i jeszcze wpadala do nas chwilami. A j was opuscilam na 2 lata ale jak widac wrocilam w tym samym stylu, wciaz siedze czytam i pisze.

Ale powoli czas na mnie. Dziecko zmeczone, ale spac nie chce, a przeciez zaraz 21. Jeszcze te 4 minuty, i o 9 pojdzie spac.

EWI
ja mialam ten sam problem z moim synem, tylko lazilam co 3 m-ce z nim do lekarza wciaz kaszel, dziecko mi sie w nocy dusilo. Ale jak to angielscy lekarze, nic mu nie jest kaszel jest nrmalny dla dzieci i po 2-3 tyg z kaszlem dzieciaczek chodzil i raptownie ptrzechodzilo.
Jakies pol roku temu przeprowadzilismy sie, przez co zmienilam przychodnie, i znow nawrot kaszlu, poszlam z synem do nowej przychodni a lekarz odrazu stwierdzil ze moje dziecie ma astme, dal specjalne taabletki, inchalacje 2 razy dziennie 3 dni kaszlu nie bylo. A wczesniej rok po przychodniach i szpitalnych emergency sie wloczylam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry