reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

firanka współczuję tego odstawienia drzemek :-p ale przynajmniej Nicole szybko spać chodzi, nie to co Zuza :baffled: No i z tym przedszkolem też super.. i Ty sobie trochę odpoczniesz od małej i ona będzie przebywać z dziećmi.. a jak się Nicusia czuje w przedszkolu? Zaklimatyzowała się już? ;-)
 
reklama
firanka witam kochana, wiem ze pozno (lecz jestem tu dopiero od dzis), lecz chcialm zlozyc Tobie i Twojej rodzinie kondolencje. Smierc najblizszych jest njciezszym momentem w zyciu. Buziak dla Ciebie i malutkiej ;)

clio87
wcinaj ile mozesz kochana ;)
 
Hej laseczki,dawno mnie tu nie było i widzę,że sporo dziewczyn doszło....

Nie chcę siać fermentu,ale sporo widziałam już na forum i jestem tu na tyle długi,że napiszę swoje trzy grosze...Proszę abyście póki co nie wrzucały swoich zdjęć na wątek,bo wybaczcie,ale Andzia troszkę mi tutaj podpada...twierdzi,że jest super och,ah i eh ale swojej foty nie wrzuci tylko ora Wasze Drogie Mamuśki... nigdy nie wiecie kto siedzi po drugiej stronie,i do jakich celów użyje Waszych fotek...

I uprzedzam,żebyś czasem za dużo nie kłapała dziobem Andziu,dziecinko,że forum to miejsce do wygłaszania swoich opinii,tak więc ja swoją wyraziłam i nie jadacz za dużo,tak jak to robisz w stosunku do nowych użytkowniczek,do wszystkiego się przyczepiając,zwłaszcza do suwaczków co jest śmiechu warte bo jak wejdziesz na dział MM to jest FQ i tam jest pięknie opisane jak wrzucić suwaczek itp,itd...i nie każda jest jakaś ciemna,żeby nie umieć czytać ze zrozumieniem...

Firanka Witaj. Osobiście Cie nie kojarzę...
Chyba dawno tutaj nie byłaś...
Nie rozumiem dlaczego naskoczyłaś tak na Andzie... Rozmawiam nią na gg i przez tel. I jakoś nie sądzę żeby była jakąś oszustką... Na pewno nie siedzi po drugiej str. jakaś stara psycholka lub jakiś pedofil...
Może najpierw porozmawiaj z nią a później oskarżaj. Bo trochę nie ładnie zrobiłaś...
 
Anetka dlatego nie czytam w dzień bo z łóżeczka książki nie dorwie :-p Mi Miki też długo walczył, dlatego zaczęłam czytać chyba poprostu go zanudzam :-p na początku chodzi po łóżeczku a po 20-30 minutach zostawiam go leżącego i wtedy w krótkim czasie zasypia.
Misia to ty mi smaka na te pomarańcze zrobiłaś:-p
 
Andzia dziecinko przede wszytkim jestem tutaj weteranką,a Ty to jesteś do mnie zasmarkata żebyś mi pisała,że wchodzę tutaj i sieję zamęt,bo ferment siejesz z całą pewnością tylko i wyłącznie Ty,kto to widział,żeby zniechęcać do udzielania się nowe forumowiczki jakimiś chorymi jazdami,że są trolami bo umieją wstawić suwaczek hahahaha...ponad to to śledzę ten wątek już od ponad 2 lat i śmieszy mnie jak widzę jak to wejdzie jakaś dziewczynka 16 letnia (nie piszę o MM,bo takie dziewczyny bardzo szybko dorastają),która szuka koleżanek,pisze jaka to śliczna nie jest i twierdzi,że swoich zdjęć nie ma. Co do moich zdjęć to jakoś się nie boję,ale jak widzę jak wyłudzasz cudze zdjęcia to zaraz Masiek mi się kojarzy...co do tego czy jesteś oszustka to myślę,że nie jestem osamotniona w swoim zdaniu. Jak już pisałam to jest forum i każdy ma prawo do swojego zdania.

Euphoria dziękuję kochana.

Anetka w przedszkolu Mała zaklimatyzowała się po 3 dniach i jest super,a te dzemki to ja tęsknię za nimi,zawsze mogłam coś porobić np ze spokojem umyć podłogi,rozwiesić pranie na balkonie itp...

EDIT:

Misia2912 trudno,żebyś kojarzyła mnie skoro jesteś na forum od lipca ale jak chcesz to zobacz sobie w moim profilu moje posty. Co do tego jak postąpiłam to wiedz,że najpierw skonsultowałam się z kimś co uważa na ten temat i mnie poparła także wiem,że to nie są tylko i wyłącznie moje odczucia.
 
Ostatnia edycja:
Wow. Wielki powrót weteranek widzę :-) chyba łączy nas jakaś telepatia :-)
widzę dużo nowych mam. Witam wszystkie. Niestety nie nadrobie. I postaram się znów być w miarę na bierzaco.
Ostatnimi czasy nie mam czasu żeby siedzieć na necie, a jeśli już to tylko na chwilkę.
Mareczek mi choruje od trzech tygodni. Nie wiem, może to jakąś alergia albo co. Bo ma ochydny kaszel i Flegamina i antybiotyk nie pomagają. Już nie wiem co z tym robić.
Justynka całe dnie na dworze spędza. Mamy rozbity namiot więc ma zajęcie.
Pochwałę się że pampersy w dzień to dla Mareczka już czas przeszły. Jedynie co to na noc lub na daleka podróż się mu zakłada.
 
firanka ja tu sie kiedys udzielalm dosc intensywnie (jakies 2 lata temu) za czasow wlasni Ewii44, Asiowo, Fame fatale, nie pamietam jej nicku ta dziewczyna miala synka Bartka i coreczke Oliwie, oj duzo nas tam wtedy bylo. Ale ogolnie dzis widze tylko was dwie z tej starej druzyny
 
No Ewi witam Panią...Zabierz Mareczka do lekarza i poproś o skierowanie do pulmunologa. Najlepiej niech dadzą Ci od razu Claritine,Ventolin i Flixotide i babyhaller koszt około 100 złotych,ale jeśli to alergiczne pomoże...Claritine 17 zeta, wziewy Ventolin i Flixotide są po 1 groszu i tuba babyhaller kosztuje około 70 złotych...
 
reklama
Misia osobiście to chyba żadnej z nas nie kojarzysz :sorry:

EWI super, że jesteś!! :tak: no to zdrówka dla Mareczka, oby szybciutko mu przeszło. Fajnie, że pampersy poszły w zapomnienie, zawsze się coś zaoszczędzi a poza tym z Mareczka to już duży chłop, czas na "męskie" sikanie do nocniczka ;-)

firanka to dobrze, że nie było z małą większego problemu. W przedszkolu na pewno fajnie spędza czas, poza tym bawi się z dziećmi, no i zapewne będzie się lepiej rozwijać, zacznie szybciej mówić i w ogóle :tak:
 
Do góry