reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Umi moja mama wynajmuje swoje tam gdzie się urodzila a potem poznala mojego tate i się wyprowadzila tutaj mamy swoj domek;)..a tam jest mieszkanie w Bloku 2 pokoje kuchnia łazienka przedpokój...:tak: wszystko mają swojego nic nie przyniesli...i jeszcze im malo..no ja rozumiem jak do 12 to 12 ale po co obiecuje;/ :-:)wściekła/y: jutro do 19 mam autobusy tazke mam czas mam nadzieje ze wysle babsko...:-)
ma jeszcze 2 dni;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
umi no Ty to wiadomo, że jesteś :-) nasza moderatorko kochana :-D:-D:-p ale pozostałe laski też mogłyby się odezwać ;-)

kolia to fajnie, że chociaż chce słuchać tych bajek. Zuzia nie lubi.. tzn może i lubi ale jak tylko zaczynam jej czytać to wyrywa mi książkę i tyle z czytania :-p
 
Aneta o jak milo. A jaki ma nick jesli mozna wiedziec.

Umi
tak z zawodu Logistyk. Obecnie wychowuje synka w domku. Lecz mieszkajac jeszcze w PL. Pracowalam jako specjalista d/s sprzedazy w sieci Plus Gsm. Wiec nic nie zwiazane z logistyka.
 
Euphoria ja myslałam ze bede miała spedycyjna kolezankę:-):-p ale kto wie jak Ci sie losy jeszcze potoczą:-)
anetka lizus:-D:-D:-D proszę o wiecej:-p

Andzia
hm to maja czas do czwartku w takim razie dziś 10 jest:-)

kolia mój tez co dziennie bajki wydziera:-D ale nie do snu tylko tak koło 17
 
lolkak ja dużo przytyłam w ciąży, bo aż 25 kg także lepiej, żebym się na ten temat nie wypowiadała :-p Chociaż myślę, że to nie aż tak dużo.. oczywiście jeśli nie tyjesz tak ciągle, tylko teraz akurat się zdarzyło. :tak:

Zwykle nie było tak źle z tą wagą;-) Nagle w tym miesiącu taki odpał:-D
A wy jak zawsze nadrukujecie nie wiadomo ile stron;-)
 
Euphoria jak będzie na MM to sama zobaczysz, nie wiem czy chce, żebym pisała :-p

umi ja lizus ? Zapomnij :-p:-p:-p:-p Kacperek śpi ?

edit: Andzia a Ty naprawde żadnego swojego zdjęcia nie masz... ??
 
reklama
anetka Tak śpi juz o 18:35 po zjedzeniu kolacji znalazł smoczka i próbował mnie przekonac ze musi wejść do łózeczka:-p... ale go przetrzymałam do 19 schowałam do kieszeni smoka i przekonał mnie fakt ze młody padł juz obok łózeczka i to nawet nie na dywanie tylkona podłodze i tak patrzył z błaganiem. To sobie mysle niech ci bedzie przebiorę cie:-p A Zuzie kiedy połozyłas

Andzia eh swiat składa sie z kłamców niestety, róznie to bywa czasem myslisz ze dana osoba jest ok a tu , niespodzianka... moze wysłała poczta a kasa wtedy idzie chwile

lolkak
nie przejmuj sie a gin cos mówił?

Euphoria co ty nie rozczarowałaś:-p poczekam na Ciebie pojdziesz do pracy to bedziemy współpracować:-p
 
Do góry