reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

patrycja ja bralam microgynon i doslownie myslalam ze sie wykoncze:) Sa tez tancze sporalae ,jest ich mase:) jest bardzo duza rozbieznosc cenowa:) k ,ja lece na obiadek:) pozniej wpadne do was:)
 
reklama
Vegas zrobmy tak. Czysta karta, piszemy tu normalnie, nie wspominamy tego co bylo ale badz juz szczera ok? Pasuje?
Ixi a lozeczko wezglowiem przy oknie(musialabys miec baldachim) przy lozku lub w miejscu stolika polozone rownolegle do lozka? Ja nadal mam Azalie ale zamierzam zmienic bo Azalia jest dla karmiacych
 
ja mam taki na komodę miękki są też takie z deską na łóżeczko ten jest fajny możecie go też wykorzystać jako miejsce do kąpieli na dole dasz pudełka np z pieluchami lub ręcznikami Oliwierka oraz inne kosmetyki jest fajny alemoze spróbuj wykorzystaćmiejsce które jest dzięki meblom przewijać możesz też na tej szafce z szybkami Ooooo bo później go ściągasz i masz miejsce a on sobie z boku sto inie przeszkadza?
 
U nas tez pada...dobrze ze zdązyłam wrocic szybko z poczty;-)
i tak zabrakło mi 2 zl za opłate :-Dto mama dopłaci:tak:

bo nie chcialoby mi sie tam wracac..

Vegas masz kolejną szanse więc nie zmarnuj jej,kazdy w zyciu popełnia błędy;-):tak: a to Ty na tym zdjeciu co dodalas???? bo widzialam Cię na nk to calkiem inna kobitka i dluzsze włoski fajne tam masz ..no chyba ze zapuszczalas..:-)
a co tam u was dziewuszki??

widze temat łózeczkowy na całego:rofl2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u nas tez bedzie burza... a jak nie burza to na pewno lać bedzie :///
A skąd jesteś???? coś wyczytałam o śląsku o dokładniej??
Pszczyna.
Chcesz się spotkać, hehe?:)
Tak swoją drogą spotkanie z kimś z forum zapewne jest miłym doświadczeniem. Chętnie bym się z którąś spotkała.

Pauluś
jestem szczera. Dziękuję dziewczyny.

Andzia
niestety nie zmieniam się z wyglądu, dalej młodziutko wyglądam co mnie wkurza:p A włoski od 9 miesięcy zdążyły na szczęście podrosnąć. Kiedyś miałam manię kombinowania na głowie, już mi przeszło i mam swoje naturalne. Nie prostuję już a kiedyś jak prostowałam to włosy leciały garściami:p

http://nk.pl/profile/34254328
 
Ostatnia edycja:
Clio Hmm :) No też widziałam gdzieś te przewijaki z deską na łóżeczko..
Przewijałabym na tej witrynie, ale jest strasznie wąska, więc raczej nie da rady..

Ale już mam pomysł..
wyrzuce tv i tak bedzie stać łóżeczko między szafą a balkonem, a tuż przy nim tam gdzie teraz tv ten przewijaczek. :D może jakoś to będzie.. ide zaraz mierzyć czy mi się zmieści :)
 
ja bym wogóle jakieś większe spotkanie zrobiła czytałam kedyś na forum o jakimś ogólnopolskim spotkaniu z maluchami :)

koniecznie wymierz fajnie ze ma kółeczka zawsze możesz przejechać :_)
 
kurcze dziewczyny ale jestem zła.. czekałam na ważną paczkę... siedziałam w domu, teraz mama przyszła i mówi że w drzwiach jest awizo.. wrrr.. nikt nie dzwonił nawet do drzwi ;/
 
reklama
Pszczyna.
Chcesz się spotkać, hehe?:)
Tak swoją drogą spotkanie z kimś z forum zapewne jest miłym doświadczeniem. Chętnie bym się z którąś spotkała.

Pauluś
jestem szczera. Dziękuję dziewczyny.

Andzia
niestety nie zmieniam się z wyglądu, dalej młodziutko wyglądam co mnie wkurza:p A włoski od 9 miesięcy zdążyły na szczęście podrosnąć. Kiedyś miałam manię kombinowania na głowie, już mi przeszło i mam swoje naturalne. Nie prostuję już a kiedyś jak prostowałam to włosy leciały garściami:p

http://nk.pl/profile/34254328

W długich ci ładniej;)
 
Do góry