reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

madzia :-D heh no cóz moze mu sie nie chciało brac tej paczki bo np rowerem jechał a moze była za duza u mni tez tym sie tłumaczą;-p
Na szczescie kurierzy są inni
 
reklama
chyba też musze iść zrobić awanture :wściekła/y:

no u mnie też przed chwilą była straszna burza, też mieszkam na śląsku niedaleko Katowic..
OOOO to koło mnie a gdzie dokładnie????

eee Ślązaczki dmuchajcie zeby burza nie szła na podkarpacie!!! bo akurat jak bede musiała jechac do taty to wyjdzie:/

pati a ile płacisz za tabletki? ja to musze cos dla siebie wkocu wybrac w sumie to musze sie do gina wybrac bo od poroddu nie byłam:-p
Teraz dopiero znalazłam tego posta Umi ja za 3 listki po 21 tabletek dałam 15 zł.... także są tanie...
nie mów mi o paczkach Madzia bo ja od wczoraj mam podwyższone ciśnienie przez DHL :wściekła/y:

Vegas ja mieszkam już w katowicach i zapomniałam zmienić miasta :-p

u mnie też pada i grzmi leniwie się zrobiło:sorry:
ooo Nastepna tak blisko..... Ja chce spotkanko :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej laski...
Nie no przepraszam was baaaaardzo ale mam jakies 70 stron do nadrobienia i nie dam tego niestety przeczytac... mam nadzieje ze u was wszystko oki:-)
My dzis wrócilismy, bylo super, dzieciaki sie wybawily z córka siostry( OLivia jest młodsza od mojej Hani o pól roku i starsza od Daniela o pół roku takze dzieciaki lubia sie razem bawic;-)), a ja troszke odpoczelam;-) no i git wogóle;-)
no i 6 lat za nami z mezem... a w niedziele Miki 2 mies konczy:-)
Oto zdjecia:
Na ostatnim zdjeciu co jestem sama to wygladam na 16 lat:/ a nie 22:dry: ile ja bym dala by wygladac starzej:dry: heh
 

Załączniki

  • DSC02075.jpg
    DSC02075.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC02077.jpg
    DSC02077.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC01990.jpg
    DSC01990.jpg
    57,7 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC02035.jpg
    DSC02035.jpg
    63 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC02084.jpg
    DSC02084.jpg
    53,8 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC02078.jpg
    DSC02078.jpg
    65 KB · Wyświetleń: 23
  • tw
    tw
    24,5 KB · Wyświetleń: 22
reklama
Dziewczyny ja sie zbieram do domu pomalu bede dopiero w poniedziałek wiec grzecznie mi tu prosze:-) Jak nie to bedzie sie działo po powrocie hihi:-) nie no żartuje oczywiscie:-)

Nie piszcie za duzo bo nie nadrobię:-D
 
Do góry