reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kurcze dziewczyny ale jestem zła.. czekałam na ważną paczkę... siedziałam w domu, teraz mama przyszła i mówi że w drzwiach jest awizo.. wrrr.. nikt nie dzwonił nawet do drzwi ;/
ja bym zrobiła małą wojenkę bo to przegięcie żeby listonosz nie dzwonił do drzwi;/
 
reklama
nie mów mi o paczkach Madzia bo ja od wczoraj mam podwyższone ciśnienie przez DHL :wściekła/y:

Vegas ja mieszkam już w katowicach i zapomniałam zmienić miasta :-p

u mnie też pada i grzmi leniwie się zrobiło:sorry:
 
madzia90 u mnie tez tak robią:-p tłumacza sie tym ze skrzynki sa naparterze a ja miezkam na 3 pietrze:-p i im jest lzej wrzucic awizo hihi... ale złozyłam juz skarge bo ja nie mam czasu zeby łazic po pocztach w ogóle to bez sensu...
 
madzia90 u mnie tez tak robią:-p tłumacza sie tym ze skrzynki sa naparterze a ja miezkam na 3 pietrze:-p i im jest lzej wrzucic awizo hihi... ale złozyłam juz skarge bo ja nie mam czasu zeby łazic po pocztach w ogóle to bez sensu...

tak tylko ja w domku mieszkam nie w bloku...wwrrr :p
 
nie mów mi o paczkach Madzia bo ja od wczoraj mam podwyższone ciśnienie przez DHL :wściekła/y:

Vegas ja mieszkam już w katowicach i zapomniałam zmienić miasta :-p

u mnie też pada i grzmi leniwie się zrobiło:sorry:
co by nie było to ja od października studia mam w Katowicach, szło by się spotkać:p Lub kiedyś z Martynką i Alexem:)

Masz rację Ixidixi:)
 
Dziewczyny ale u mnie burza była..... dosłownie 20 minut ale straszna.....Dzieci mi tu zaczęły płakać... masakra.... Ale już przeszła na szczeście...
Vegas ja mieszkam niedaleko Katowic.... do pszczyny to kawałek.... Madzia90 mialam tak samo... byłam w domu jeszcze z 4 dzieci a listonosz zamiast zapukać to zostawił awizo.... ale awanture zrobiłam i jest poprawa :)
 
wiem, dlatego zapuszczam. Kiedyś miałam jeszcze ładniejsze, zaraz Was pokażę.

Czas na obiad.
superr zdjecie!! mm;D
zapuszczaj..
a ja mam wlosy dlugosci gdzies koncowi twojej bluzki.co masz na zdjeciu. co dodalas...moze z 2 cm krotsze;D hhee dlugasne mam co?;)
ciemne mam włoski;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny ale u mnie burza była..... dosłownie 20 minut ale straszna.....Dzieci mi tu zaczęły płakać... masakra.... Ale już przeszła na szczeście...
Vegas ja mieszkam niedaleko Katowic.... do pszczyny to kawałek.... Madzia90 mialam tak samo... byłam w domu jeszcze z 4 dzieci a listonosz zamiast zapukać to zostawił awizo.... ale awanture zrobiłam i jest poprawa :)
chyba też musze iść zrobić awanture :wściekła/y:

no u mnie też przed chwilą była straszna burza, też mieszkam na śląsku niedaleko Katowic..
 
Do góry