reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Evra jest oki ale jak chcesz karmić to odpada :( tyle miesięcy nie miałam @ że zapomniałam jak to jest a po porodzie dostanę z nawiązką :-p
ah no tak bo ja ledwo co karmiłam. Zapomniałam, że to było dla niekarmiących.

Tutaj mój brzuszek 2tyg przed porodem. Mały miałam brzuch. No ale może taki był w porównaniu do jednak sporego biustu.

Aha - ja @ po porodzie mam o niebo lepszy niż przed. Nic po porodzie w czasie @ mnie nie boli, jedynie przed okresem pobolewa brzuch i jajniki. Ale @ nie jest mocny:)
 
reklama
Ixi Clio dobrze pisze:-) można porobić zasłonki takie na prawde fajnie wygladajace:-) ja o tym myślałam bo mamy 2 półki u dołu puste ale w tym momencie nie mozemyta nic zrobic bo mały to rozwali:-p ale jak będziemy przerabiać to u dołu zrobimy szuflady na zamek hihi:-)
Vegas nie czytaj starych postów tyle... przejdz o tego co jest a nie co było, jeśli jesteś szczera nie masz sie czego obawiać. Masz teraz po prostu biala kartke, która mozesz zapisac. Nerwy czasem trzeba trzymac na wodzy nie zawsze sie to udaje ale warto próbwac
 
co do antykoncepsji to ja chyba zdecyduje sie na spirale ale nie ta hormonalna bo baralm juz kilka rodzai tabletelk i po kazdych fatalnie sie czyulam..wiec chyba nic innego mi nie pozostalo jak ta wkładka:) pojde do gina na cytologie o jeszcze po porodzie mi nie robil i sie wypytam:)
 
Vegas nie czytaj starych postów tyle... przejdz o tego co jest a nie co było, jeśli jesteś szczera nie masz sie czego obawiać. Masz teraz po prostu biala kartke, która mozesz zapisac. Nerwy czasem trzeba trzymac na wodzy nie zawsze sie to udaje ale warto próbwac
no trzeba trzymać. U mnie to bardzo trudne, jestem zbyt emocjonalna;/
lecę do Perły bo się obudziła;)
Burza u nas nadciąga.
 
Ixi dziwne:/ ja miałam taka sytuacje ze mamy mieszkanie 2 pokojowe jeden pokój jest podzielony na pół to tak jakby 3 było i jak bylam w ciazy to szukałam mieszkania do wynajecia bo nie chciałam jej sie zwalac ale potem moja mama sie wyprowadziła z tego mieszkania i stwierdziła ze bez sensu zeby stało puste a wynajac nie chciał... Moze twojej mamie przejdzie, mojej tez nie podobał sie fakt ze bedzie musiała mieszkac z nami z reszta mnie tez:-p nie lubie takich połaczen:-) Ale pomagała jak tylko mogła
 
dziewczyny rozmawiamy o dzieciach a nie o waszych wewnętrznych konfliktach problemach KONIEC!!!

ixidixi pokoik super ale fakt mały usiądź sobie na spokojnie i pomyśl jak ustawić meble żeby jedna ściana sie ardziej pusta zrobiła a szfka z szybami jest małe rozwiazanie bo możesz kupić okleinę mrożoną np lub taką z bambusem (wiesz o co chodzi) np na dole i tam też schować jakieś rzeczy od Oliwierka, filizanki nie ucierpią a Twój będzie zadowolony bo mebel zostanie ale one są bardzo ładne
Clio popieram dość już kłótni :)
Jeżeli mogłabym polecić późniejszą antykoncepcję to polecam plastry Evra. Mam po nich bardzo regularny @, żadnych skutków ubocznych a cena tylko większa od tabletek.
Właśnie czekam na mój @, ma być w przyszłym tyg a już brzuchol boli, że hej.
Ja aktualnie biore tabletki Microgynon... dobrze sie po nich czuje i nie tyje :))
ah no tak bo ja ledwo co karmiłam. Zapomniałam, że to było dla niekarmiących.

Tutaj mój brzuszek 2tyg przed porodem. Mały miałam brzuch. No ale może taki był w porównaniu do jednak sporego biustu.

Aha - ja @ po porodzie mam o niebo lepszy niż przed. Nic po porodzie w czasie @ mnie nie boli, jedynie przed okresem pobolewa brzuch i jajniki. Ale @ nie jest mocny:)
Wcale nie taki mały ten brzuszek.....:):)
co do antykoncepsji to ja chyba zdecyduje sie na spirale ale nie ta hormonalna bo baralm juz kilka rodzai tabletelk i po kazdych fatalnie sie czyulam..wiec chyba nic innego mi nie pozostalo jak ta wkładka:) pojde do gina na cytologie o jeszcze po porodzie mi nie robil i sie wypytam:)
ja cgciałam założyć spirale ale ona nie zawsze sie przyjmuje może spaśc a u nas to kosztuje 350 zł i nie mogę sobie na to pozwolić jeszcze jaby sie nie przyjęła to by było nieciekawie ://
no trzeba trzymać. U mnie to bardzo trudne, jestem zbyt emocjonalna;/
lecę do Perły bo się obudziła;)
Burza u nas nadciąga.
u nas tez bedzie burza... a jak nie burza to na pewno lać bedzie :///
A skąd jesteś???? coś wyczytałam o śląsku o dokładniej??
 
O, fajna :) :-)

Clio a doradź mi proszę jeszcze w jednej sprawie..
Bo między tv a szafą, tam gdzie drzwi balkonowe mamy troche miejsca.. Gdybym wyrzuciła tv z pokoju, to jak lepiej: Przewijak taki na łóżeczku, czy np. ten:
BIAŁY PRZEWIJAK - REGAŁ NA KÓŁKACH E16 (1161956997) - Aukcje internetowe Allegro
Tam między szafą a balkonem.. Bo mi się wydaje praktyczniejszy ten biały..


Umi Nie, już nie chce jej o to prosić. Odnowilismy sobie sami ten mój pokój i wiesz.. teraz to już chcemy w nim być..

A to że ona bedzie miała maleństwo bardzo nam odpowiada, przynajmniej bedzie wychowywać swoje, a nie ciągle mnie pouczać :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
eee Ślązaczki dmuchajcie zeby burza nie szła na podkarpacie!!! bo akurat jak bede musiała jechac do taty to wyjdzie:/

pati a ile płacisz za tabletki? ja to musze cos dla siebie wkocu wybrac w sumie to musze sie do gina wybrac bo od poroddu nie byłam:-p
 
Do góry