reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej, jejku ale się tu wszystkie kłócą. Dziewczyny dajcie spokój. Prawdę mówiąc żadna z nas nie jest w stanie zweryfikować czy inna pisze prawdę czy nie, równie dobrze każda tu coś mogłaby zmyślić, a reszta by o tym nie wiedziała. jeżeli ktoś chce przedstawić siebie jako inną osobę, to Internet jest do tego doskonałym narzędziem.
Vegas pisz dalej, ja Cię polubiłam taką jaką się przedstawiłaś, nie wiem na ile taka jesteś i pewnie się nie dowiem, chyba, że się poznamy osobiście ;-)
Daffodill nikt Ci odejść nie zabroni, ale też nikt Cię nie wyrzuca. Zgadzam się z umi, że pewne rzeczy można załatwić przez PW, a dobrze, że nas poinformowałaś, tylko szkoda, że wyszło potem z tego wielkie nadawanie na Vegas jaka to zła i niedobra, a może najpierw powinnyśmy się o tym same przekonać /to do innych/.
Po prostu skończmy może ten temat, kto będzie chciał to będzie pisał, kto nie to nie i już :-)
umi gdzie jedziecie? ja bym pojechała na offa, ale dzidzia za mała jeszcze jest niestety, a taką muzykę właśnie uwielbiam.
clio mi organizer się bardzo przydaje, wszystkie szczepienia, badania itd tam zapisuję co gdzie kiedy :-)
ixidixi łóżeczko fajne, ale jak dla mnie to za mało tych półek :D my mamy zwykłe łóżeczko z IKEA, stamtąd też komodę i przewijak taki 2poziomowy a na nim jeszcze taką nakładkę do przewijania i jeszcze małej rzeczy się nie mieszczą, musieliśmy zrobić jej miejsce w szafie :D

dziewczyny kiedy po porodzie dostaje się okres i czy mozliwe żebym dostała 4tyg po porodzie i żeby trwał aż 2tyg? ;/ i nie wiem, skoro krwawię i niby to ten okres jest to czy iść już na kontrolę czy poczekać aż przestanie krwawić? /we wtorek minie mi 6tyg, jak to szybko zleciało!/

własnie ululałam małą i mam chwilę dla siebie :-) dziś będę łazić po urzędach i zbierać papiery na becikowe /z US zaświadczenie o dochodach potrzebuję/ aż mi się nie chce :-( ale pociesza mnie myśl o 3tys. ;-)
 
reklama
No ale my naprawde nie mamy miejsca :( nasz pokój ma 13 m2 i żadnego wolnego miejsca przy ścianie, więc i tak bedzie łóżeczko na środku... W mojej szafie tak upchnęłam ciuszki, że zwolniłam dwie półeczki, w dużej szafie powiesilismy ten regał z IKEI ale to ciągle za mało.. fakt, mieszkamy w domu :D ale przecież nie postawie łóżeczka u mamy albo u babci w sypialni :D Może doradzicie mi jak moge przemeblować? Nie wiem czy tak wypada, ale ja nie mam pomysłu na inny układ mebli..

Miejsca naprawdę mało :( Zdjęcia robiłam od prawej do lewej, więc musicie sobie to jakoś wyobrazić..

P060810_11.39.jpgP060810_11.40.jpgP060810_11.40_[01].jpgP060810_11.40_[02].jpgP060810_11.40_[03].jpg:zawstydzona/y:

pencil.png
 
Fikusek sliczne łozeczko;)

confounded-masz racje do tego internetu..ale nie powinniscie tak naskakiwac na Daff bo ona chce dobrze..przeciez nic się nie stalo ze nam powiedziala a przeciez nikogo nie zabiła..a Vegas miała za dużo tych szans..przyszła zamiast zacząc od wyjasnien to zaczela pisac jakby nigdy nic...ehh a z resztą koniec tematu nie będe się wtrącac bo zaraz znowu opiepsz dostanę:-p;-)

lecę na poczte buzjaa..
 
No ale my naprawde nie mamy miejsca :( nasz pokój ma 13 m2 i żadnego wolnego miejsca przy ścianie, więc i tak bedzie łóżeczko na środku... W mojej szafie tak upchnęłam ciuszki, że zwolniłam dwie półeczki, w dużej szafie powiesilismy ten regał z IKEI ale to ciągle za mało.. fakt, mieszkamy w domu :D ale przecież nie postawie łóżeczka u mamy albo u babci w sypialni :D Może doradzicie mi jak moge przemeblować? Nie wiem czy tak wypada, ale ja nie mam pomysłu na inny układ mebli..

Miejsca naprawdę mało :( Zdjęcia robiłam od prawej do lewej, więc musicie sobie to jakoś wyobrazić..

Zobacz załącznik 271751Zobacz załącznik 271754Zobacz załącznik 271755Zobacz załącznik 271758Zobacz załącznik 271756:zawstydzona/y:

pencil.png
no rzeczywis cie malo miejsca:) moje lozczko kolorystycznie by wam pasowalo do mebli:D
 
:D a najlepsze jest to, że mamy z mamą tyle ciuszków dla maluchów.. Ona ma komode, przewijak i jeszcze w swojej szafie rzeczy.... i jak pomyśle, że w listopadzie bede musiała 1/2 tego zabrać, bo już mój brat będzie miał za małe, to aż mnie głowa boli bo nie wiem gdzie to upchnąć:wściekła/y:

Ale komoda stoi w przedpokoju.. więc w sumie neutralny teren.. :-D no ale.. lepiej u siebie..

A pokój no maleństwo :( Musimy jakoś przeżyć 2,3 lata.. ;-) A i tak sie już zastanawiam jak nam już przyjdzie się wyprowadzić, to nasz Oliś będzie miał problem z rozstaniem się z moim bratem (rodzi się w sierpniu pod koniec), bo w końcu wychowają się jak bracia.. i taki szok, rozłąka eh..:-(
 
Ixi a lozko pod okno a lozeczko z komodka na sciane gdzie lozko? stoliczek moze nie byc az tak potrzebny ale jak ma byc to nawet bez krzesel i przy lozku jak lawa?
 
ixidixi ja musiałam zrobić poważną selekcję swoich ciuchów żeby zwolnić całaszafkę Alexowi i komodę mam nadziejęze sie zmieści ze wszystkimi "akcesoriami" ale za to jaki podziw Bartka mojego zyskałam hehe :-D
 
reklama
To może stolik na środek?
Ja - gdybym była w twojej sytuacji, to bym wywaliła te witrynki z filiżankami do innego pokoju - lepiej to, niż łóżeczko z dzidzią, a wstawiła jakąś komodę i wiszącą szafkę na rzeczy dziecka. Albo wąską, a wysoką szafę i łóżeczko zmieści sie na bank. :tak:

Masz też sporo miejsca na ścianach, więc możesz to wykorzystać na wiszące szafki.
 
Do góry