reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej

ixi nie przejmuj sie lekarzem:/ 8kg to moim zdaniem mało, ale zazwyczj jest tak ze chudsze dziewczyny wiecej tyją a grubsze mniej. ja 3 razy przytylam 11kg. po porodzie 6kg od razu spadalo. teraz musze sie zwazyc i mam nadzieje ze na przodzie bedzie juz 6...:dry: :tak:

No pytalam sie wczesniej ale ponawiam;-) jak wstawic wieksze zdjecie w sygnaturke? da sie wogóle? :-)
 
reklama
Witam dziewczynki.
Ja nie wiem jak z ta regula jest tycia ale ja chyba nie naleze bo jestem szczupla osoba bo przytylam tylko 4 kilo od poczatku ciazy.

Oj ja dzisiaj tez spac nie moglam,do 2 w nocy siedzialam i nie wiedzialam co mam z soba zrobic. Dzidzia tez niemogla spac :p bo kopala jak szalona,no ale coz, chyba sie wyspalam. A zaraz do pracy wiec nie wiem czy bede to zalezy czy Nikolka bedzie spala czy nie :)
 
Ja miałam wczorajszą noc nie przespaną... A dziś spałam jak zabita... Szymuś wstał koło 5 rano na jedzonko... Pogoda okropna i znowu będziemy siedzieć w domku...
 
Ja dzis wyspana praktycznie jak zawsze. Aleks zasypia okolo 20 a wstaje o 6 i do 8 dosypia ze mna jak moj A pojdzie do pracy. Jak dlugo jestescie w swoich zwiazkach?
 
Nie nadrobię za chorobę... Witam nowe mamy chyba ze po prostu ktos zmieniła awatara i mnie zmylił:-p

My spodziewamy sie kolejnego zabka i młody mi szaleje choc ta nc była bardzo spokojna:-), ale dobija mnie pogoda bo od soboty tylko deszcz i desz i rzeszów juz zalewa wiec nas niedługo tez zaleje jak tak dalej bedzie lac... ja chce upał:-p
 
Pauluś89 Tak jak pisze w moim suwaczku... 3 lata i 5 miesięcy :) Mój synek ma na drugie imię Aleks :) a mój jak idzie spać koło 20 zależy to wstaje po 7 i już nie chce spać....dopiero za jakieś dwie dwie godzinki....
 
Pauluś89 a nam za 3 dni, czyli 1 sierpnia stuknie 6 lat odkąd sie znamy :) a po ślubie jestesmy 4 lata i 2,5mies.:) kurcze ale czas leci...

A do pogody to juz nie mam wogóle siły... jak nie upał to leje deszcz...:dry: mam nadzieje ze od poniedzialku bedzie ladna pogoda bo jade do siostry do soboty odpoczac z dziecmi ;-) zobacze jak mieszka (bo jeszcze nie bylam u niej:dry:) hania z jej córeczką pochodzi te pare dni do przedszkola ;-) no nie moge sie doczekac, wreszcie jakas odmiana bedzie anie tylko dom, dom i dom...:sorry::tak::-)
A Miki spi jak zwykle:-) Hania z \danielem bajke ogladają...:-)
wpiecu trzeba bylo napalic bo sie zimno w domu zrobilo...:szok:
 
A u mnie za miesiac bedzie roczek od kad jesatesmy ze soba a znamy sie juz z 5 lat.

Oj tak pogoda beznadziejna, myslalam ze wyjde z Nikola na spacer ale po pierwsze pada deszcz a po drugie niunia jak zawsze spala to dzis od samego rana nie chce spac :) i lobuzuje :p
 
My ze soba 3 lata juz prawie.
Violett ja juz tesknie za ciaza i nie moge sie doczekac nastepnej dzidzi.
Misia czasem tez tak ma ze juz nie chce dosypiac
 
reklama
Nikolka poszla spac :) Ona chciala isc spac tylko nie wiem czemu nie szla, zrobilam jej kasze zaczelam karmic i mi na krzeselku prawie usypiala, zdazylam polozyc i juz spi :p

Oj tak ja tez bede tesknic za ciaza a najbardziej za tymi kopniakami
 
Do góry