reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dobry Wieczór:-)

Już po wizycie u gina..
Nie było tak źle.. zmienił mi się termin porodu. Teraz jest to 12.11 więc jestem w 25 tc.:-p Maluch wielki i zdrowy i ma wieelkiego siusiaka:rofl2:

Lekarz stwierdził, że za dużo przytyłam i zaczął prawić kazanie ile to ja nie ważne.. mój D. prawie wyrył go.. Bo ja przy 170cm z wagą startową 50 kg, przytyłam już 8 i dla ginka jest to stanowczo za dużo i tyle to mam przytyć w całej ciąży- palant.:crazy:

Na bakterie w moczu- urosept, a na anemie nowe jakieś bio-przyswajalne żelazo:-p

Na twardnienie brzucha nospa forte i duużo odpoczywać:zawstydzona/y:

Mój D. właśnie się do mnie dobiera, wiec pewnie będą jakieś przytulaki dzisiaj:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::rofl2::rofl2: a już mam taaką chcicę:szok: :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Dobrej nocy i dziękuje za kciukasy!:-)
 
reklama
Ale typ... Nie przejmuj się , przecież w ciąży nie będziesz się odchudzać... Ile przytyjesz tyle przytyjesz...
Mój poszedł na nockę także śpię sama :-(
A wam życzę milutkiej nocki ;-)
 
To ciekawe co mi powie ;] Ja mam 158 i waga początkowa to 59,5. A byłam na usg ostatnio i wyszło mi 61.5 ;] ... No jak na mnie to niezły przyrost. Kiedyś zeszłam z 70 na 58... No i trzymałam tak 3 lata ;].. to teraz znowu czeka mnie przyrost ;)
 
To ciekawe co mi powie ;] Ja mam 158 i waga początkowa to 59,5. A byłam na usg ostatnio i wyszło mi 61.5 ;] ... No jak na mnie to niezły przyrost. Kiedyś zeszłam z 70 na 58... No i trzymałam tak 3 lata ;].. to teraz znowu czeka mnie przyrost ;)

Wiesz ja też jestem niska i chociaż się nie obżerałam to przytyłam 20 kg. Ponoć duża wina tych witamin co gin mi kazał brać...
Nie macie co się przejmować :-)
Mnie tylko ciekawi jak udało Ci się tak schudnąć??
 
Ciemny chleb, jogurty, ograniczyłam posiłki do śniadania, obiadu i jogurtu. Do tego ćwiczenia na stepperze, brzuszki ;)

No i tak w pół roku zrzuciłam 12kg ;]
 
misia92-sliczny brzuszek:)
clio87;-ooo jaki duzyyyy:szok:

Cześć dziewczyny.
Mam na imię Dominika mam 17 lat i mam 6-cio miesięcznego synka Szymona:)
Już się przedstawiałam ale pod innym tematem.
Mam nadzieję ,że przyjmiecie mnie miło do swojego grona .Na innych forach niestety się to nie udawało...
Mamusie się już znały i jakoś nie były chętne do przyjmowania nowych mama ,tym bardziej nastolatki z dzieckiem... ehh..
Mam nadzieję ,że tu będzie inaczej, jestem dobrej myśli :)

witamy serdecznie;l*L*L*

Hel dziewczyny. Nie wiem czy ktoś mnie kojarzy jeszcze ale jestem Paula mam 20 lat i 7 miesiecznego synka(jutro kończy):tak:

A to mój synuś:)))
Zobacz załącznik 268780Zobacz załącznik 268781Zobacz załącznik 268782

ale slicznyyy

Pauliska[/B]-nie wiedzilam ze mozna dostac zawieszonym za to ze sie duzo wiadomosci wysyla

witajcie...

ale dzis pogoda do Bani....ranyy leje leje.....

moje fotki z wyjazdu sa w Albumiku wiec jak chcecie mozna zobaczyc sobie:tak:

ciekawe co z dziewczynami-Artyska,Kingusia,Sochi,Ar.....???????
 
hejka :)

ja tak poczytalam i postaram sie jakoss pooookomentooowac :p


a wiec ja przytylam 18 kg wazylam w ostatnim dniu 74 a teraz 59 :) ograniczalam sobie jedzenie ... wiecej brazowego chelbka nie pilam gazowanego nie pilam sokow z kartona duzo pestek z dynii orzeszkow warzywa czy owoce 5 na dzien ... i jako tako poszlo :) ale cwiczyc to mi sie niechce codzilam 3 miesiace na pelny fitness z roznymi rodzaju rownniez cwiczeniami pilates etc i z silka oraz sauna ale teraz mieszkam kawal drogii wiec jest ciezko z tym fitnessem ;/

witam goraco mloda mamke :)


dziewczyny brzuchole superanckie :*** do wycalowania te male fasolki :))
 
Dziewczyny dzięki:-)
Kiniorek ja niedawno też przeżywałam to(26 czerwca mieliśmy kościelny z chrzcinami) i ja nawet miło wspominam tę bieganinę:))) Ja to już dwa śluby przeżyłam więc weteranką jestem:) 22 sierpnia mija nam rok od cywilnego:-D i też w ciązy wtedy byłam. A co do wagi to kiedyś ważyłam około 60 kg, przed ciążą 69kg a teraz 72kg przy 172 wzrostu:/




ixidixiNie przejmuj się tym lekarzem, przytyjesz tyle ile trzeba(ja za dużo bo 24 kilo ale szczerze to już 4 dni po porodzie miałąm 17kg na minusie. Jak??? Aleks był duży(3900g i 58cm) a ja miałam baaaardzo dużo wód i się okazało, że to nie tkanka tłuszczowa tylko dzidzia:-D:-D:-D:-D
 
reklama
wiatm z rana.
a ja dziś cierpiałam na bezsenność chyba pierwszy raz w życiu. wróciłam z babskiego wieczorku przed 3 nad ranem :tak: nie mogłam spać przez godzine a obudziłam sie o 8 i jestem wyspana.

co do wagi ja mam na plusie od początku ok. 6 kg. bo zaczęlam przybierać w sumie od 20tc.

wage wyjściową mialam 71kg przy 170cm a tydzień temu ważyłam 76 wiec teraz już pewnie z 76,5 bo ostatnio w dwa tyg dorobiłam sie kilograma. wszyscy mi mówią że za mało przytyłam- oprócz lekarza. on uważa że jest w porządku wiec mam nadzieje ze tak jest bo po ciąży mam zamiar zejśc tak do 62kg mam nadzieje ze mi sie uda :):)
 
Do góry