reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziewczyny w którym tygodniu ciąży miałyście już mdłości?? I czy wszystkie miałyście mdłości i wymioty?? Miałyście też sporo śluzu z pochwy??
Ja nie zrobiłam jeszcze testu:( Zrobię jak będę w Polsce bo tutaj w Anglii jakoś nie chce za bardzo:(
I wracam sama:( Mąż zostaje w pracy na dwa miesiące:( Jezuuu ja umrę bez niego tyle czasu:(
 
reklama
pauluś89 kiedy wam 3 latka stuknie?
Elizka ty to masz dopiero staż :-)

edit justysia1a ja wcale nie miałam mdłosci a śluz to hm tak gdzies 2 tyg po spodziewanej miesiaczce
 
ja mdlosci mialam jakos od 2 miesiaca, a sluzu nie mialam wcale dopiero jakos od 4/5 miesiaca sie zaczal. Justysia nie patrz na inne ciaze bo kazda jest inna, czemu nie chcesz tak zrobic. powiedzialabys od razu mezowi tak na zywo.
 
Justysia1aJa mdłości nie miałam. Mi się tydzień spóźniał okres i już miałam chyba wtedy więcej śluzu...Będzie dobrze :) Szybko minie ten czas... Zobaczysz ;)
 
Violett - nie chce teraz robic testu bo jak okaże się że jestem w ciąży to już za chiny nie będę chciała wracać do Polski bez męża;( A jak zrobię w Polsce to wtedy już jakoś może przetrwam te dwa miesiące:( Może...

misia2912
- mam nadzieje że szybko zleci bo jestem tak zżyta z moim Danielem że ciężko było mi wytrzymac bez niego jeden dzien a co powiedzieć dwa miesiące:(
 
heja laseczkii :))

ja mialam mldlosci i wymioty od poczatku ciazy prawie do konca 4 miesiaca ... aaa i wiecznie bylam mokra od poczatku do konca ;/ nie za fajnie no ale coz :p

my z Damianem w marcu 8 mielismy dwa lata jak jestesmy razem a wczesniej przed zwiazkiem znalismy sie kilka miesiecy ... :)
 
reklama
Hej :)

No ja dzisiaj mam o wiele lepszy humorek.
Ale się rano wystraszyłam. Ja nie mam wymiotów ale za to też ze mnie cieknie. Dzisiaj rano myślałam że dostałam okres (nie wiem skąd mi się to wzięło) :| a to tak ze mnie pociekło :| ...

Rekolekcje zaklepane w Bystrej. Jeszcze trzeba obrączki załatwić, zaproszenia i takie tam duperele ... ;]

No my mamy jak na suwaczku : 4 latka i 4 miesiące ;)
 
Do góry