reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hmm zastanawia mnie jedno: bo ja uwielbiam herbatę, ale nie piję jej mocnej tylko bardzo słabą. Nie umiem pić nic innego, to co mam zrobić? Potrafię wypić 5 szklanek :( :|
 
reklama
co do mdłości to ja miałam tak od 8tyg. do jakiegoś 23 wiec długo ale ani razu nie wymiotowałam :)
kiniorek ja też uwielbiam herbate, kawy już sie wyrzekłam ale z herbatą nie dałabym rady. tez pije słabiutką, do tego z cytrynką:-)
 
a ja odliczam do końca tygodnia dni bo będę już więcej w domku siedziała ;-)ciuszki wypiorę i wyprasuję wózek odbierzemy :-D ale jestem już taka słaba :zawstydzona/y: nie lubie być taka nieporadna

co do mdłości to ja miałam lekkie ale jak zaczęłam regularnie jeść to minęły za to mój B wymiotował :-D on to sie wczuć potrafi hehe
 
Ja rzadko piłam herbatę bardziej kupowałam gotową... Piłam Nesti w puszce... Liptona czasem zieloną... Ale ogólnie to rzadko..Ale wiecie nie ma co przesadzać...
 
podobno mocna herbata i kawa wyplukuja zelazo z organizmu tak gadali lekarze u nas ... ale wiesz jak bedzies zpila lekka herbatke to sie nic nie stanie ja tez jestem herbaciara pije jej duzo do dzis bralam femintal prenatal i osobno galfer-zelazo i bylo wszystko ok a herbatki przeciez nie trzeba czaju pic owocowki z ziolkami z sokami pij na zdrowie :)
 
Co do owocowych to ja nie z tych :D

Ale sobie dolewam soczku malinowego, wczoraj praktycznie całą cytrynkę skroiłam :D

No ja jestem straszna herbaciara ale tylko jeżeli chodzi o najzwyklejszą herbatkę ;)

Kawy w ogóle nie piję. Kiedyś piłam rozpuszczalną ze śmietanką ale sporadycznie, raz na dwa trzy tygodnie :)
 
Hej dziewczyny... odblokowali mnie :):):)
Nie nadrobie Was bo miałam dośc ciężki dzień i znów moja kochana macica sie odzywa... Przyszłam sie tylko przywitać :))
 
nie lubie być taka nieporadna

co do mdłości to ja miałam lekkie ale jak zaczęłam regularnie jeść to minęły za to mój B wymiotował :-D on to sie wczuć potrafi hehe

Mam tak samo ;-) Jakoś dziwnie się czuję jak mnie we wszystkim chcą wyręczać ;-)

A co do wymiotów to u mnie trwały prawie od samego początku do końca 4 miesiąca.


Hej dziewczyny... odblokowali mnie :):):)
Nie nadrobie Was bo miałam dośc ciężki dzień i znów moja kochana macica sie odzywa... Przyszłam sie tylko przywitać :))

Współczuję... Nic a nic Ci nie pomaga?? Przez parę dni nie zaglądałam tutaj, więc nawet nie wiem jak po USG, bo dokopać się do Twojego postu o tym- raczej ciężko przy masowej produkcji postów młodych mamusiek;-)
 
Ostatnia edycja:
Współczuję... Nic a nic Ci nie pomaga?? Przez parę dni nie zaglądałam tutaj, więc nawet nie wiem jak po USG, bo dokopać się do Twojego postu o tym- raczej ciężko przy masowej produkcji postów młodych mamusiek;-)

Jest już lepiej ale dzis miałam dośc ciężki dzień i sądze że to tez ma wpływ na to jak sie czuje :////
 
reklama
kurcze, ae cisza na forum... Aż głupio :|

Dzisiaj byłam w salonie sukien ślubnych! Jak nigdy się nie widziałam w sukni tak dzisiaj powiedziałam, ze będe wyglądać ślicznie!

Wyszło na to, ze suknię będę miała szytą u krawcowej, a że ona we Włoszech szyła to wiem, ze mi niczego nie schrzani :) a drogo nie bierze, bo za taką suknię prostą z dodatkami jakimiś to 650 zł, a jakaś udziwnianą to 1000 :| ... no i jak tu się nie skusić ?? :)

Już nie mogę się doczekać, bo 16 będziemy robić miary i w ogóle wybierać suknie jakąś :) chyba że zdam się całkowicie na nią, ja się jej da pole do popisu, to potrafi zdziałać cuda!
 
Do góry