reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kazda ciaza jest inna, ja w pierwszej wymiotowalam ale dopiero od 9tyg. do 4 mies. a w tej mialam tylko mdlosci od 6 tyg. ale obylo soe bez wymiiotow :)). Najlepiej zrob test, mozliwe ze to zmiana klimatu....
 
reklama
Dlaczego jeszcze nie zrobiłaś testu? My Ci z fusów nie wywróżymy ciąży ;-)


Witam dziewuszki:-)

Jak dzień mija?

U nas pogoda CUDOWNA! zimno, pada i nie ma słoneczka... mmm od dawna marzyłam o takiej pogodzie;-)

Dzisiaj wizyta u gina.. jestem troche podłamana wynikami morfologii i moczu ale zobaczymy co powie... do tego bóle jak przed okresem od wczoraj rana :( nospa nie pomaga a ja wariuje już ze strachu...

Trzymajcie kciuki żeby było wszystko jak najlepiej;-)
 
Ostatnia edycja:
No wiesz co przez ostatnie dwa czy trzy dni wysłałam chyba ze 50 wiadomości.... to może dlatego i też dużo było tej samej treści :/// poczekam do jutra do 20 i sie musze poprawić bo nie chce byc znowu zbanowana
://///
I mały Ci nie gorączkuje po szczepieniu????
Nie nie gorączkowal, ale byl strasznie marudny i dalam mu nurofen wieczorem i dzis juz jest dobrze, spi od 9 caly czas z pobudkami na cyca.:-)


Dlaczego jeszcze nie zrobiłaś testu? My Ci z fusów nie wywróżymy ciąży ;-)


Witam dziewuszki:-)

Jak dzień mija?

U nas pogoda CUDOWNA! zimno, pada i nie ma słoneczka... mmm od dawna marzyłam o takiej pogodzie;-)

Dzisiaj wizyta u gina.. jestem troche podłamana wynikami morfologii i moczu ale zobaczymy co powie... do tego bóle jak przed okresem od wczoraj rana :( nospa nie pomaga a ja wariuje już ze strachu...

Trzymajcie kciuki żeby było wszystko jak najlepiej;-)
Kciuki zacisniete;-))))

Witam dziewczyny..
W moim temacie chodzi o to że spóźnia mi się okres już 14 dzień.
Dla mnie to nie problem bo chciała bym mieć już dziecko.
Ale chodzi o to że nie mam żadnych objawów ciąży. Tzn tylko częściej oddaje mocz i czuje się zmęczona. Zmieniłam klimat bo wyjechałam do Londynu ale wydaje mi się ze dwa tygodnie by się aż nie spóźniał z powodu zmiany klimatu. Wiem powinnam zrobić test ale boje się ze wyjdzie negatywny:( I jakoś tak boje się rozczarowania.
Mam też taki dziwny śluz koloru żółtawego przeźroczystego.
Cycki dość wrażliwe ale inaczej jak przed okresem i chwilami pobolewa mnie brzuch jak bym miała dostać za chwile okres.
Zawroty głowy mam czasem ale nie wiem czy to z powodu ciąży czy z innego. A wymioty to w o gole... Zawsze ma się mdłości w czasie ciąży? Czy to może jeszcze za wcześnie? Proszę o podpowiedź:(

Dziękuję z góry:*

Dzisiaj już pewnie zrobię test albo jak wrócę do polski a wyjeżdżam w niedzielę. Mam nadzieję że będzie dobrze;(
Zrób test i pewnie sie wszystko wyjasni, choc to ze brzuch cie pobolewa jak na okres to ja tez tak mialam we wrzesniu, piersi tez jak sa wrazliwe to moze to oznaczac ciąże, ale nie am co gdybac...:-)
Czekamy na wyniki testu :-D bedzie dobrze:tak:
 
Cześć dziewczyny.
Mam na imię Dominika mam 17 lat i mam 6-cio miesięcznego synka Szymona:)
Już się przedstawiałam ale pod innym tematem.
Mam nadzieję ,że przyjmiecie mnie miło do swojego grona .Na innych forach niestety się to nie udawało...
Mamusie się już znały i jakoś nie były chętne do przyjmowania nowych mama ,tym bardziej nastolatki z dzieckiem... ehh..
Mam nadzieję ,że tu będzie inaczej, jestem dobrej myśli :)
 
misia2912 witamy serdecznie w naszym skromnym gronie:-) tutaj sa same mlde mamuski z dzieciaczkami lub jeszcze w ciazy wiec napewno zostaniesz milo przywitana :-) :***
 
misia2912 ja również serdecznie witam. pisz jak najczęściej ;-) tez mam na imie Dominika :happy: ale moje maleństwo jeszcze w drodze.

justysia1a jak nie zrobisz testu to sie nie dowiesz, wiec chyba im szybciej tym lepiej
ixi my tez trzymamy kciukasy. jak wrócisz to pisz co i jak :*

u mnie na razie nudy. mama za mną łazi cały czas zebym nadrabiala lektury bo potem nie bede miała czasu wiec przeczytałam dziś "moralność pani dulskiej" patologia...:-D

ale za to wieczorek juz mam ustawiony z psiapsiółami:)
 
reklama
Hel dziewczyny. Nie wiem czy ktoś mnie kojarzy jeszcze ale jestem Paula mam 20 lat i 7 miesiecznego synka(jutro kończy):tak:

A to mój synuś:)))
DSC07072 [DVD (NTSC)].jpgDSC07113 [DVD (NTSC)].jpgDSC07382 [DVD (NTSC)].jpg
 
Do góry