reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny :D

2 października biorę ślub :D oczywiście tego roku :D
Wczoraj załatwiłam najlepszą kapelę pod słońcem i super salę ;D dzisiaj idziemy z moją mamą i K pooglądać a jutro załatwiać z kościołem ;)

gratulacje !!!! :)))


Hej dziewczynki :*
Jejku jaka tutaj produkcja od piątku :)
Ja bylam sobie wczoraj z moimi rodzicami na grilu u rodzicow mojego P :) Pierwsze ich spotkanie :) Bylo fajnie objadlam sie tak ze szok.
Nie wyspalam sie bo moje melenstwo w nocy mnie skopalo i nie moglam zasnac :p
Pogoda super, 12 stopni bez slonca. Marzylam o takim dniu od dawna :)

no no no te pierwsze spotkania sa trudne :p

Gratuluje wszystkim młodym mamom a zarazem spóźniona - witam na forum.

violett - dawno Cię nie widziałam, toż to już 23tc u Ciebie, jak się czujesz?:blink:

artystka - ;-)

kiniorek91 -
gratuluje :tak: i witam się zarazem.

Elizka21 - widze, ze dobrze sobie radzisz z trojka dzieci, ze i nawet na forum znajdziesz chwilkę :tak: podziwiam.

heja dawno Cie nie czytalam :p Gratki z okazji fasoleczkii :))


hellolka dziewczeta :) widac mamy weekend na forum bo postow malenko :p

dobrej nocki do juterka napewno bedzie co czytac :)
 
reklama
Hej :)

Idziemy z K za 15 min na USG !!

Ale się doczekać nie mogę, mam nadzieję, że jakieś bicie serduszka usłyszymy :)
A salę już mamy zaklepaną, orkiestra także ;D jeszcze fotografa załatwiłam! Tata naszego przyjaciela robi amatorsko zdjęcia, nie specjalizuje się w weselach ale to co on wyprawia z aparatem to jest niemożliwe! I do tego powiedział, że nic nie chce za to, ale my tego tak nie zostawimy ;] teraz tylko ten kościół załatwić dzisiaj i mam nadzieję, że wszystko będzie już ok i z górki :)
 
hej dziewczyny... u mnie pogoda dziś wymarzona aby spędzić dzień w domu. wczoraj byłam na chrzcinach siostrzenicy mojego K wszystko ok gdyby cały czas jego ciotki nie kazały mi jeść ale odpierałam atak skutecznie :):)

kiniorek gratulacje:* mam nadzieje ze kapele znasz dobrze bo od dobrego zespołu w połowie zależy udane wesele ;-)
jak juz wrócicie z tego USG to pisz co tam zobaczyłaś :):)
 
Hej Kochane.... Wczoraj to był dzień leniuchowania..... Z małymi przerwami na jedzonko spaliśmy w sumie do 16 :)) Potem szybki obiadek i poszliśmy do znajomych z dzieciakami... czuje sie już lepiej czyli leki powoli zaczynaja działać :)):)) Teraz ide Was trochę nadrobic mam nadzieje że nie naskrobałyście tego dużo :))




Hej dziewczyny :D

2 października biorę ślub :D oczywiście tego roku :D
Wczoraj załatwiłam najlepszą kapelę pod słońcem i super salę ;D dzisiaj idziemy z moją mamą i K pooglądać a jutro załatwiać z kościołem ;)
:-):-) Super Gratuluje :-):-)

Gratuluje wszystkim młodym mamom a zarazem spóźniona - witam na forum.

violett - dawno Cię nie widziałam, toż to już 23tc u Ciebie, jak się czujesz?:blink:

artystka - ;-)

kiniorek91 -
gratuluje :tak: i witam się zarazem.

Elizka21 - widze, ze dobrze sobie radzisz z trojka dzieci, ze i nawet na forum znajdziesz chwilkę :tak: podziwiam.
Hej dawno Cie tu nie było... Jak sie czujesz??? Co tam u Ciebie??
Hej :)

Idziemy z K za 15 min na USG !!

Ale się doczekać nie mogę, mam nadzieję, że jakieś bicie serduszka usłyszymy :)
A salę już mamy zaklepaną, orkiestra także ;D jeszcze fotografa załatwiłam! Tata naszego przyjaciela robi amatorsko zdjęcia, nie specjalizuje się w weselach ale to co on wyprawia z aparatem to jest niemożliwe! I do tego powiedział, że nic nie chce za to, ale my tego tak nie zostawimy ;] teraz tylko ten kościół załatwić dzisiaj i mam nadzieję, że wszystko będzie już ok i z górki :)
No to daj znać po USG jak tam Twoja fasolka :tak::tak:
hej dziewczyny... u mnie pogoda dziś wymarzona aby spędzić dzień w domu. wczoraj byłam na chrzcinach siostrzenicy mojego K wszystko ok gdyby cały czas jego ciotki nie kazały mi jeść ale odpierałam atak skutecznie :):)

kiniorek gratulacje:* mam nadzieje ze kapele znasz dobrze bo od dobrego zespołu w połowie zależy udane wesele ;-)
jak juz wrócicie z tego USG to pisz co tam zobaczyłaś :):)
U mnie też ladnie chłodno... nareszcie :-D:-D:-D
 
hej dziewuszki :)
U mnie pogoda poprostu jesienna :) Cala noc padalo, rano tez teraz bardzo zachmurzone niebo jest i zimno:) Wreszcie. Ogolnie uwielbiam cieplo ale nie w moim stanie. Zaraz spadam bo do pracy jade. Ale postaram sie wejsc zalezyod humorku Nikolki :)

Asheara - no juz 24 tydzien szybko leci :) Dawno mnie nie bylo fakt, czuje sie bardzo dobrze.Nie wiem nadal conosze w sobie bo sie pupa dzieciatko odwrocilo. A Ty kochana jak sie czujesz? Jak znosilas te upały? Kiedy mialas USG?? Wszytsko dobrze?
 
hejkaaa :)

kiniorek to w sumie masz juz prawie wszystko pozalatwiane :) zostalo najgorsze ... kosciol :p mam nadzieje ze bez wiekszych stresow uda Ci sie reszte spraw pozalatwiac i jeszcze raz gratuluje :))) no i serduszko bedzie napewno widac :)))
 
hej
Dawno nie pisalam ale nie wiedziałam co...:dry: jakos sie wbic nie mogę...

Co do gukozy to nie straszcie bo ja w ciąży z mikim to wypiłam ja i mi smkowała:-D bez cytrynki pilam i dalam rade;-)

Dzis mikuj skonczyl 6tyg. zwazyłam go i jestem w szoku bo ma juz 6kg :szok: klocuś mój no...

Aaaa no i byliśmy na tym weselu w sobotę z małym i szczerze jestem w szoku... bo mały praktycznie caly czas spal:-D dal sie mamusi wybawic i wogóle bylo super! :-) nie załuje ze poszlismy:-D grzeczny urwisek nasz :)

sliczna fotka;)

patrycja biedna bylas z ta goraczka mam andziej ze juz czujesz sie lepieje;)

witam

ja worcilam z wakacji wypoczeta i szczesliwa:) bylo superr
 
Nie puściła nam serduszka, wyszło że to 6 tydzień i 1 dzień. W sumie sama zawaliłam bo nie poprosiłam.
Ale K zadowolony i ciągle na zdjęcie patrzy :)
Ma 6 mm i jak fasolka wygląda :)
 
mój K nie był ze mną na USG ale zdjęcie zabrał od razu i powiedział że nie odda bo ja mam malenstwo przy sobie to on bedzie miał chociaż zdjęcie..:):)

u mnie cały dzien pada a malenstwo jest dziś wyjątkowo rozmowne ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moj P chodzi na kazde usg ze mne, i nawet nie ma mowy ze nie pojdzie. Zdjecia mu nie dalam bo potrzebne w szpitalu potem i zeby sie nie zniszczylo ale za to nosi test ciazowy w portwelu:)
 
Do góry