reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kiniorekjeszcze usłyszysz i to nie raz ;-)

ja mam dziś wyjątkowo dobry humor- ha lepszy niz w słoneczne dni i to własnie przez ten deszcz :):) i z tej okazji wrzucam zdjęcia. to moje maleństwo wczoraj
DSC00007.jpg

a to dziś ...:)
DSC00014.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie puściła nam serduszka, wyszło że to 6 tydzień i 1 dzień. W sumie sama zawaliłam bo nie poprosiłam.
Ale K zadowolony i ciągle na zdjęcie patrzy :)
Ma 6 mm i jak fasolka wygląda :)
Fajnie... Serduszko jeszcze nie raz usłyszysz w koncu przed Tobą jeszcze przynajmniej 30 tyg ciąży :))
kiniorekjeszcze usłyszysz i to nie raz ;-)

ja mam dziś wyjątkowo dobry humor- ha lepszy niz w słoneczne dni i to własnie przez ten deszcz :):) i z tej okazji wrzucam zdjęcia. to moje maleństwo wczoraj
DSC00007.jpg

a to dziś ...:)
DSC00014.jpg

ładny masz ten brzuszek.... :)):)):)) Mi też lepiej jak jest tak chłodniej.... Dzieci zawołałam do domu na obiad i mam chwilke dla siebie :)) mój dopiero z godzinę do domu wróci... no ale chyba na dziś planów nie ma mam nadzieję to pobedziemy trochę w domciu :))
 
a ja daje znać ze wszystko u nas OK :tak:
będę się bardziej od sierpnia udzielała bo w domu będę już sobie siedziała i korzystała z waszej nieocenionej wiedzy Mamuśki :) tyle piszecie ze teraz nie daję rady nadrobić i jeszcze te upały mnie osłabiły ... zaraz też zrobię zdjecie mojego brzuchatka i też załączę hihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam sie i ja... musiałam na szybko założyc nowe konto na dwa dni bo admonistrator zablokował moje konto przez to że wysyłałam troche za dużo wiadomości na PW :/ Clio sliczny masz ten brzuszek :)):)):))
 
hej
Troszeczke mialam czytania ale nadrobilam, niewiem co komu napisac bo juz nie paietam ale nie obrazicie sie ;)))
U mnie i dzieci wszystko oki, wczoraj bylismy na szczepieniu z malym i troszke marudny byl wczoraj dlatego tutaj nie wpadlam wczoraj. ale dzis juz spi ladnie;)
Pogoda deszczowa, 19 stopni tylko.... no ale cóż jak nie upal to zimno:////
Patrycja no to niezle zaszalałas ze zostalas zbanowana:DDD hehehe

clio super brzuchalek:-)
 
No wiesz co przez ostatnie dwa czy trzy dni wysłałam chyba ze 50 wiadomości.... to może dlatego i też dużo było tej samej treści :/// poczekam do jutra do 20 i sie musze poprawić bo nie chce byc znowu zbanowana
://///
I mały Ci nie gorączkuje po szczepieniu????
 
hej dziewczyny:)
u mnie pogoda taka jak u Elizki.:-) dzis leniuchowałam - spałam do 9.30 :-)
patrycja nie szalej tak bo Cie znowu zbanują :tak:

clio śliczniutki brzunio :)

dobra zmykam kombinowac jakis obiad dla tych moich głodomorów :-)
 
Hej laski...

Ja mam niezły kocioł...
Do tego całego załatwiania doszło to, że mamy problem z naukami przedślubnymi. Nigdzie nie ma na wrzesień i chyba będziemy musieli jechać na 3 dni do Bystrej, gdzie są rekolekcje. Koszt za parę wynosi 250zł. K jest zadowolony i chce tam jechać bo będzie przynajmniej z głowy to, a potem tylko poradnia rodzinna do odhaczenia i po kłopocie. Ale i tak jeszcze ja muszę namówić rodziców na 125zł, żeby mi dali... Mama K powiedziała, że i tak nas tam wyśle.
Do tego wyszło na 66 osób zamiast 60 i musiałam dzwonić czy da się wcisnąć. Na szczęście się udało.

Marzą mi się spokojne wakacje. Jeszcze jutro iść po odpis z chrztu i bierzmowania. Potem w czwartek do kościoła tam gdzie ślub iść, żeby złożyć papiery i spisać protokół...

Ku*** normalnie beczę... Mam dosyć wszystkiego od wczoraj... Mam nadzieję że mi przejdzie :(
 
Witam dziewczyny..
W moim temacie chodzi o to że spóźnia mi się okres już 14 dzień.
Dla mnie to nie problem bo chciała bym mieć już dziecko.
Ale chodzi o to że nie mam żadnych objawów ciąży. Tzn tylko częściej oddaje mocz i czuje się zmęczona. Zmieniłam klimat bo wyjechałam do Londynu ale wydaje mi się ze dwa tygodnie by się aż nie spóźniał z powodu zmiany klimatu. Wiem powinnam zrobić test ale boje się ze wyjdzie negatywny:( I jakoś tak boje się rozczarowania.
Mam też taki dziwny śluz koloru żółtawego przeźroczystego.
Cycki dość wrażliwe ale inaczej jak przed okresem i chwilami pobolewa mnie brzuch jak bym miała dostać za chwile okres.
Zawroty głowy mam czasem ale nie wiem czy to z powodu ciąży czy z innego. A wymioty to w o gole... Zawsze ma się mdłości w czasie ciąży? Czy to może jeszcze za wcześnie? Proszę o podpowiedź:(

Dziękuję z góry:*
 
reklama
Najlepiej zrób test ciążowy, a jeśli chodzi o wymioty to ja np. miałam w 3 miesiącu dopiero, jak byłam w początkowych tyg ciąży to nawet nic nie czułam, czekałam na okres a jak mi się spóźniał tydzień to zrobiłam test.
 
Do góry