reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hellollll :)

macie szczescie ze za duzo nie napisalyscie :))

artystka superrr ze sie odezwalas i ze przyjaciel ma znow z Toba kontakt :) ! :) odzywaj sie dziewczyno kiedy tylko bedziesz mogla i nie rezygnuj z watku ! :) buziaczkujemy bejbe :*****

ojj widac dziewczyny mialy dzis ciezkie nocki a ja znow spalam superr tylko rano sie obudzialam i takk nie wyspana a tu do pracy trzeba isc normalnie mi nocki braklo :p :(
 
reklama
ooo ale tu pusto dzisiaj....
Mnie męczy ból i gorączka... :baffled::baffled: ale za to moje chłopaki maja sie coraz lepiej.... od porannej goraczki która udało mi sie szybko zbic nie gorączkują.... Seba dość długo spał dzisiaj po południu i tez sie lepiej czuje .....
Kasiuch a gdzie Ty sie podziałaś????
 
Hej dziewczyny :D

2 października biorę ślub :D oczywiście tego roku :D
Wczoraj załatwiłam najlepszą kapelę pod słońcem i super salę ;D dzisiaj idziemy z moją mamą i K pooglądać a jutro załatwiać z kościołem ;)
 
Ja urodziłam jak maiałam prawie 17 lat rocznikowo 16.
Teraz mam 19.
Ciąże bardzo dobrze wspominam:)
jak tylko sie o niej dowiedziałam, duzo czytałam o ciązy, porodzie dzieciach.
szykowałam wyprawke, oczywiście nie z pieniędzy rodziców:)
Myslę że najlepiej jak mogłam przygotowałam się do macierzyństwa.
teraz synek jest moim oczkiem w głowie, nieodstepuje mnie na krok jest takim "cycusiem Mamusi" :).
Skonczyłam szkołęi wybieram sie na studia:)
Pozdrawiam Młodziutkie i te starsze MAmy:0
 
Hej dziewczynki :*
Jejku jaka tutaj produkcja od piątku :)
Ja bylam sobie wczoraj z moimi rodzicami na grilu u rodzicow mojego P :) Pierwsze ich spotkanie :) Bylo fajnie objadlam sie tak ze szok.
Nie wyspalam sie bo moje melenstwo w nocy mnie skopalo i nie moglam zasnac :p
Pogoda super, 12 stopni bez slonca. Marzylam o takim dniu od dawna :)
 
Moja siostra zaszla w ciaze w wieku 15 lat, urodzila kiedy miala 16 (dokladnie 4 dni przed 16 urodzinami), teraz ma lat 18 i wspaniala 2,5roczna córeczkę. Moja siostra zawsze byla lekko przy kosci. wykorzystala to i przez pol roku ukrywala swoja ciaze. Zadne z nas, ani mama ani tata ani ja nie podejrzewalismy ze rosnacy brzuch to dzidzius a nie kilogramy odlozone z wiekszej ilosci jedzenia jakie pochlaniala. Wyszlo na jaw wszystko w 6mc kiedy brzucha juz nie dalo sie jako tako ukryc. To byl dopiero szok! Chyba lepiej by zrobila mowiac wszystko od razu, przeciez reakcja rodzicow bylaby taka sama a moze nawet lagodniejsza. Bylismy zli ze nic nie mowila, ze nie byla u lekarza, nie zbadala czy dziecko jest zdrowe, nie brala witaminek. Po czesci ja rozumiem... Sama zaszlam w ciaze w wieku 19 lat kiedy rodzice oplacili mi juz studia i wszystko mialo byc pieknie i kolorowo. tez sie balam ale sie przyznalam :-). Wiem ze to nie to samo, ale jestem tez swiadoma ze kochajacy rodzic chocby nie wiem jak sie zezloscil, jak wrzeszczal i ile plakal to po przejsciu tej burzy emocji... wraca rozsadek :-). I nie po czasie wszystko wraca do normy i da sie zyc majac dziecko w tym wieku. Moja siostra konczy szkole, ma chlopaka (tatus dziecka sie zmyl) i nic nie stoi na przeszkodzie by mogla byc szczesliwa mloda mamusia.
 
reklama
Gratuluje wszystkim młodym mamom a zarazem spóźniona - witam na forum.

violett - dawno Cię nie widziałam, toż to już 23tc u Ciebie, jak się czujesz?:blink:

artystka - ;-)

kiniorek91 -
gratuluje :tak: i witam się zarazem.

Elizka21 - widze, ze dobrze sobie radzisz z trojka dzieci, ze i nawet na forum znajdziesz chwilkę :tak: podziwiam.
 
Do góry