reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej Dziewczeta kurde u mnie W toruniu tak goraco ze szok...Nie wiem czy na dwor wychodzic by slonca troszkie zlacac czy tez nie... ale wole nie ryzykowac...:):) Wogóle wszystkiego najlepszego waszym pociecha z okazji dnia dziecka:**:* no i wam rowniez.... :):) u mnie powolutku pomalutku i do rzodu nawet dobrze sie czuje...tylko raz mialam omdlenie ale to wszystko z przemeczenia i ze mam slaba krew...ale jest dbrze....



femme fatal... ogolnie bycie fotomodelka czy tez modelka to nie jest taka fajna sprawa i zabawa jak sie wydawac moze... sama bylam fotomodelka i hosstesa do kwietnia tego roku przez 9 lat tak pracowalam ... wiele wyrzeczen no i wogole nie wolno jest slodyczy a o papierosie czy alkocholu to zapomnij na wieki... teraz mam z nimi kontrakt jescze podpisnay na 2 lata wiec po ciazy bede musiala dojsc do takiej wagi jak przed ciaza czyli do 48 kg... na 169cm... romiar spodni to USA 0 czyli 23-24 bluzek tak samo... wiele pracy w to wkladalam a po co by tylko znalesc sie w francuskiej gazecie... no i katalogach roznych... wiec nie zbyt fajna fraida... wiec nie zaluj ze nie bylas nigdy w tej branzy....



SNOOPY no to gratulacje ze malenstwo nie stwarza problemow i niech dalejs ie wychowje bez problemowo.... Buzka do e-cioci:D:D

pozdrawiam
 
reklama
firanka - Bidula z tej Twojej pociechy ale może jak teraz jest pod górkę to później będzie już dobrze :-) Dziękuje za te paragony :*, a co do modelki to ja takie propozycje zawsze odrzucałam ... ale fakt że dużo takich propozycji było ;/ no ale są rzeczy ważne i ważniejsze wtedy miałam doła i narzekałam teraz już jest ok i mam gdzieś tą "karierę" :-)

snoopy12 - ojj uważaj z tym swoim maleństwem żeby się nie przeziębiła ! :-)

A tak poza tym to wczoraj miałam tak udany wieczór ... :-) cała promieniałam mój "kolega" jednak mnie nie olał wczoraj wydzwaniał i w ogóle rozmawiał z bratem (z którym kiedyś byłam) i widocznie się dogadali bo taki jakiś radosny i widać bardziej otwarty :-) to uśmiech mi z twarzy nie mógł zejść :-)
A tak to pół dnia u koleżanki byłam i z jej dzidzią siedziałam :-) cukiereczek mały jaką radość sprawia jak się do mnie uśmiecha :-) ajjj aż chce mieć już swoje !
A takie pytanie czy to zbieg okoliczności czy takie reakcje są normalne że jak córa mojej koleżanki zaczęła płakać to moje maleństwo zaczęło mnie kopać ?! :-| a jak się uspokoiła to i moje przestało :-p

NOM to życzę udanego dnia dziecka z waszymi pociechami ! :-)
 
Dzień dobry! Wszystkiego najlepszego drogie dzieci:-p:-D.
Madzik, wielkie gratki z okazji prawka:tak::tak::tak:.
Madzia, no no, zaręczyny to poważna sprawa:-). Również gratki:tak:.
Snoopy, Ty się tak nie ciesz, bo przyjdą kolki i Ci jeszcze Ala da popalić:-p:-D:rofl2:. Taki żarcik:-p. Weź ją dziś poweranduj trochę przy balkonie, a na dwór rzeczywiście nie wychodź, zwłaszcza w największe słońce. ja z hanią w zeszłym roku wychodziłam wcześnie rano i wieczorem:tak:.
Firanka, rozumiem CIę, ja miałam tak samo, najpierw problemy moje pod koniec ciąży, później Hani gronkowiec, miesiąc w szpitalu, do 3 miesiąca jakieś problemy z moim zdrowiem, kłótnie z exem, sprawy w sądzie, też mnie pewnego dnia to przerosło i ryczałam cała noc:-(. Ale uwierz, że po burzy wychodzi słońce, będzie dobrze, musisz to jakoś przetrwać;-).
A na dzień dziecka nic nie dostałam:-p. Hani dałam swoją miłość, bo w tym roku na prezent mnie nie stać:-(. Ale za to od dziadka dostała wczoraj namiot w kształcie domku i miała taką radochę, że wyjść z niego nie chciała, cały dzień tam się bawiła:-). Teraz stoi na balkonie:tak:.
Polna, a wiesz że ja się zawsze zastanawiałam, na jakie Wy pole chodzicie, no i że dziecko tak na polu chce być, a się dowiedziałam, ze to takie wasze określenia, u nas mówi się że wychodzimy na dwór:-p:-D.
Femme Fatal, no to super że z kolegą lepiej;-), cieszę się, że promieniejesz, widać po Twoim poście:-). No i napisz jak już zostanie kimś więcej niż tylko kolegą:-);-):tak:.
A co do tych kopniaków to myślę, że to nie zbieg okoliczności;-), dzieci wyczuwają, te w brzuszku też:-).

A ja dziś w pracy do 18, Hania dzień dziecka miała wczoraj, byli dziadkowie u niej i było bardzo miło. Dziś na dwór nie wyjdzie, bo sobie wczoraj spaliła kark na słońcu, piecze ją i boli, może wieczorkiem najwyżej, jak słońca nie będzie. Poza tym idę z nią jutro do dermatologa, jest cała obsypana, skórę ma szorstką, nie wiem czy to jakieś uczulenie czy co, ale żal mi jej bo się strasznie drapie:-(. Pediatra nas olała więc muszę do specjalisty się udać;-).
Miłego dnia!!!
 
Witam kobitki, my wlasnie po Kosciolku, kurcze ale goraco, a u nas dzis odpust i sobie szczypy kupilam:-) ale bede miala wyzerke:-)
polna_N nio tak cieplutko na dworze to dzieciaczki w domu nie chca siedziec, ale za to pewnie lepiej spi???
ania_zywa ,polna_N dzieki za gratulacje:-)
femme fatal mnie tez dopadaly takie doly, ale na szczescie juz dawno takiego nie mialam, Tobie pewnie tez przejdzie:-)
 
A u mnie Ala spi i mam luzik :happy:

Zywa :-p:-p bo przeciez inny region inna nazwa :-)
mama opowiadala mi jak kazala tatowi(pochodzi z okolic Bydgoszczy) wywiesic pranie na polu to go nie bylo prawie godzine,wrocil z praniem i mowi ze w polu nie ma zadnych sznurkow byl nawet tam het het pod lasem ale nic nie bylo i dopiero mu tlumaczyla :-D:-D albo jak przyjechal w czasach narzeczenstwa do mamy to tesciowa poczestowala go rosolem z ziemniakami a ze tam jedza tylko z makaronem to nie wiedzial co robic i wybieral tylko ziemniaki :-D:-D

A Hani to poprostu mi szkoda ,bidulka musi siedziec w domu :-( ale masz racje idz z Nia do lekarza,moja siostrzenica tez ciagle miaa jakies chrostki a jak sie okazalo to ma uczulenie na trawe,siersc kota i czekolade z ztym ostatnim ma przesrane :laugh2:

madzik1388 Ala tak czy siak spi ponad godzine albo dluzej :happy: ale mozna oszalec przy Niej ,tylko na pole i pole :crazy: az sie boje jak sie popsuje pogoda i bedzie padac :baffled:
 
Polna, rosól z ziemniakami??????????? Fujjj, jak to się je:-p:-D:rofl2:.
A ja się wkurzyłam właśnie:wściekła/y::wściekła/y:, zamówiłam na allegro jakiś czas temu gaz łzawiący, do dziś mi go nie przysłali to weszłam na allegro, żeby do kolesia maila napisać. I co? Okazało się, że ma konto zablokowane:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. 36zł poszło się je***:wściekła/y:.
 
Zywa jaja sobie robisz zemnie ? :confused:

UUuuu to nieciekawie :crazy: a znajac allegro NIC nie zrobia !! ale pociesze sie ... Moj P poszedl do banku wybrac pieniadze a ze Ala nam usnela w samochodzie to poszedl sam.Wrocil z 7 butelkami perfumow i opowiada ze dopiero one wchodza na rynek i za jedna butelke bedzie treba zaplacic prawie 100 zl a ze trwa kampania ..... wkazdym badz razie zaplacil 200 zl- 3 butelki dostal GRATTIS :laugh2: a jak mu pokazalam ze na allegro takie same nie kosztuja nawet 5 zl to sie zdeczka wqrwil :-D:-D:-D

I wyslij tu chlopa samego do banku ? :rofl2:

A tak wogole po co Ci gaz?:szok: ja to bym w dzien sie bala do Ciebie zblizyc :-p:-D
 
Polna, nie śmieję się, ja naprawdę pierwsze słyszę o rosole z ziemniakami:confused:. U nas się je z makaronem;-).
A gaz do samoobrony,a przed kim to już długa historia, szkoda gadać:baffled:.
 
reklama
Czesc Dziewczynki co tam u Was ???
Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Dziecka :) Dla Was i Waszych Pociech:)
My wybieramy sie jednak do ZOO a pozniej na sklepu z zabawkami :D
Zycze wszystkim milego dzionka :)
 
Do góry