reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Snoopy pogratulowac tylko dzieciatka :) Moj Filip to non stop cos chcial i nie bylo chwili spokoju :p Moze corcia bedzie grzeczniejsza :D
 
reklama
Nie ma czego gratulowac bo moze jej sie odmienic i da mi popalic:-D tfu tfu oby bylo dobrze:-) najlepiej jej sie spi jak okno otwarte albo na dworku:-) tak ja okrylam ze tylko buziulke jej widac z pod pieluszki:-D
 
Tu już od jakiegoś czasu taki spokój ciągle... więc mnie to juz wcale nie dziwi... no ale przynajmniej po 20stron do nadrabiania nie ma...:-)
 

Julka, ja też mam 17lat, skończyłam je dopiero w tym miesiącu, a jestem 25tygodni w ciąży.
O tym, że będziemy mieli dzidziusia powiedzieliśmy razem z moim chłopakiem od razu, ale ja zawsze miałam z nimi dobry kontakt... a skąd wiesz, może Wasz dzidziuś wszystko zmieni? Może złapiesz z rodzicami super kontakt? Pozdrawiam!! :-)
 
Ja bylam na spacerQ z Filkiem z ranca :d pozwolilam mu troche poszlaec i musialam kompac bo sie potaplal w kaluzy :D ale jutro Dzien Dziecka wiec mozna przymknac oko :)
A teraz padl jak kawka i spi :) a ja smaze nalesniki :)
A Wy dziewczynki co porabiacie ??
Snoopy a jak ja wiozlas ze szpitala ???
ja to nie wiem jak mala ubrac jak bedzie goraco ??
 
U nas bylo chlodno wiec kazalam mamie przywiesc kombinezon, jak ja wsadzilismy do niego to jej nie bylo widac, a w foteliku wygladala jak sam kombinezonik:-D
 
reklama
kurde mala spi i spi caly czas... mama grilla robi chociaz same jestesmy i cos czuje ze jak tylko zejde na dol to mala sie obudzi i juz sobie na dworzu nie posiedze... a jak tu bedzie ruch to ona nie bedzie mi chciala spac jak ostatnio...:-(
 
Do góry