reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

UUUUUUU zywa nie strasz:-) mi gaz nie potrzebny, bo brat mnie uczyl jak sie bronic, wydaje mi sie ze dala bym rade jeszcze komus dokopac (w strazy miejskiej wtedy pracowal:-)) i przy tym miom szkoleniu tak mnie posiniaczyl ze chodzic nie moglam:-) ale ja jemu tez troszke krzywdy zrobilam:-)
Polna u nas rosolek tez zkluchami sie je:-) a ziemniaki dla mnie to jakas fanaberia do tej zupki:-)
famme fatale fajnie ze z kolega juz super:-) i ze masz swietny humorek, tak trzymaj:-)
madzik co to sa te szczypy??

a ja zaraz stukam meska do sasiada czy skoczymy na spacerek pod wieczor, dawno sie nie widzielismy chociaz mieszka 6 domow dalej i sie stesknilam bardzo:-) hehe lubie sie do niego tulic bo taki duuzi jest:-D i alusia mu sie podoba bo focie mu wyslalam:-) pewnie sie bedzie smial ze grobasek jestem teraz i na barana mnie juz nie wezmie:-)
 
reklama
A i zapomniala bym o najwazniejszym WSZYSTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZJI DNIA DZIDZI DLA MAM I DZIECIACZKOW bo my to tez jeszcze male dzidzie naszych rodzicow:-) ja dostalam kase a Alusia dalam cycusia:-) a jutro jak bedziemy w miescie to jej cosik zakupie:-D
 
Snoopy to Ci dobrze :p A pozatym mash dobergo chlopa ze Cie tak puszcza z sasiadem :D:D ( moj to taki zazdrosnik ze odrazu wrzask ) , a tak pozatym sorki ze zapytam mieszkacie z Twoim razem czy jesce nie ?? Milego wieczorku :)
 
snoopy12 szczypy, nie wiesz??? to takie slodkie dlugie mozna nazwac cukierki, zawsze sa na odpuscie:-)
ania_zywa to bylo do poprzedniej sytuacji femme fatal:-) teraz jej juz przeszlo i jest git:-)
polna_N nio u mnie tez sie nie je rosolku z ziemniakami, pierwsze slysze, ale znowu w moich stronach popularna jest zupka z makaronem i ziem niakami:-)
 
miska J wczoraj sie do mnie nie raczyl wogole odezwac a dzis od samego rana wydzwania, a ja mam go w d... i nie odbieram, jest zazdrosny ale ja na to leje bo "Maje" znam duzo dluzej niz J wiec nie ma nic do gadania i od znajomych nie ma prawa mnie oddzielac:-)
zywa nie za maco:-D
Alusia nie chce wstac a maja jeszcze w robocie, wiec pewnie dupa ze spacerku...
 
Az mi sie lezka zakrecila jak zaczelam Cie czytac, ja tez bym czula pustke i to wszystko o czym pisalas, jak patrze na Ale to wiem ze tylko ona mi zostala bo na J juz chyba nie mam co liczyc.... zobacze czy jutro wogole przyjdzie pod USC zeby ze mna mala zarejestrowac, jak nie to sprawa bedzie jasna.....:-( ale cala rodzina jest ze mna i nie dadza nam zrobic krzywdy! Moja mama wiedziala ze tak bedzie, teraz czasami sobie tak mysle ze jak bym miala dziecko z Marciniem a nie z nim to bysmy mialy wszystko i mala miala by ojca ktory wskoczyl by za nia w ogen, a tak to ma szmaciarza...:-( plakac mi sie chce za kazdym razem jak sobie o tym mysle... Ciezko jest....
 
Ahoj dziołuszki ale będę miała do czytania jak mi się sesja skończy :szok: Teraz nie mam czasu a tu tyle wypocin waszy się nazbierało :-D

Zrobiłam sobie przerwę od nauki układu rozrodczego i rozwoju człowieka od poczecia i zrobiłam takie małe FAQ wstawiania suwaczków i zdjęć bo sie sporo dziewczyn pyta jak to zrobić. Mam nadzieję, że komuś to się przyda i że jest w miarę czytelnie napisane. Jak coś to zgłaszać prestensje i zażalenia i bijąc się w pierś postaram się poprawić ewentualne nieścisłości i niedociągnięcia.
 
reklama
snoopy12 - co się nagle stało ?! przecież wszystko ok było ... czy ja jestem jakaś nie w temacie ? kur*** jak mnie to wkurza wszyscy tacy sami egoiści pierod*** brak mi słów.
 
Do góry