reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dziecko wyczuje zawsze co jest grane :d
Ja pamietam jak nasz maly zaczynal zawsze plakac jak zaczynalismy sie seksowac nie wiem dlaczego :D ( spal w osobnym pokoju ) ale pozniej mu przeszlo:p
A nie wiem ile to u Was kosztuje takie glosniczki co jeden sie daje przy lozeczku a drugi nosi przy sobie :) Naprawde dobra rzecz :) sprawdz sobie na allegro:)
Karolina no to bierz sie do roboty i tesh cos rob :d Ja biegam z kuchni do pokoju :D i tak smaze :)
 
witam:-) ja to mam dzis urwanie glowy, robie imieninki i oblewanie prawa jazdy w jednym, takze od rana robienie salatek, sprzatanie itp... zaraz beda goscie wiec zmykam, buziole:-)
 
Nie ma kasy na razie na takie bajery, mama ja pobawila a ja jadlam w tym czasie:-) zeszlam tylko na dol i slysze laaaaa no i sie musialam wrucic:-D
 
Caly przespala:-) pozniej strasznie w domu kichala ale dzisiaj juz jest cacy:-) mama mnie opieprzyla ze za wczesnie ze ona jest ale jak by jej nie bylo bo za wczesnie sie urodzila itp, wiec dzis mnie juz z nia nie puscili...:-(
 
kuriwa!!!!!!! Mam doła na maxa :-:)-:)-( W piątek byłam z Nicole na szczepieniu. okazało się,że pierwsze szczepienie to są WZW B,Błonica,tężec i krztusiec.Czyli w sumie 4 ukucia :wściekła/y:,kupiłam więc wszystkie szczepienia zmieszane w jednej szczepionce (żółtaczkowe musiała dostać osobno więc były tylko 2 ukucia). I rotarix na rotawirusy zapłaciłam ze zniżką stałego klienta 418 złotych...Mała tak płakała,że ja sama się rozbeczałam :laugh2:, ale po powrocie do domu zaczęła mi gorączkować i tak do teraz ma nadal gorączkę,a ja nic dzisiaj nie spałam bo jak dosiadłam do kompa to odejść nie mogę. W każdym bądź razie wysiadam fizycznie i psychicznie :-( chce mi się ryczeć w chuyyy jak patrzę na moją kruszynkę,która się tak bardzo męczy. Wiem,że gorączka jest normalna po szczepieniu,ale ja już mam dość najpierw pół ciąży włóczyłam się po szpitalach,potem przy porodzie krwotok i zakażenie tak,że dodatkowe dni w szpitalu spędziłam,później ciągłe kolki i zatwardzenia,skaza białkowa,a teraz gorączka. Jestem strasznie rozgoryczona to takie penery co ćpają,chleją w ciąży i co tylko jeszcze nie mają problemów ani nic,a ja mimo,że wszystko robiłam dla Nicole mam wiecznie jakieś problemy:no::angry::wściekła/y:!!!

A tak poza tym to co dostałyście na dzień dziecka??? Ja dostałam od mamy bluzeczkę,od teściowej (chciała mi się podlizać) telefon LG Shine KE970 i ręczniki,a Nicole dostała ode mnie książkę "365 opowiadań dziadka",od moich rodziców komplecik ubranek,od teściowej buciki i basenik z kulkami,od mojej siostry dostała kurteczkę i 4 pary skarpetek :)A M. dostał tylko od teściówki ręczniki i od moich rodziców koszulę. A i zapomniałam,że teść mi przywozi ze Szwecji tenisówki na szpilkach są godne na maksa.

Niuni urosły włoski do ramionek już :happy2: podnosi ślicznie już główkę i lekarka powiedziała mi,że Nica jest bardziej rozwinięta niż dzieci w jej wieku.

Famme wysłałam Ci paragony wczoraj wieczorkiem. Co do bycia modelką to nie masz za czym tęsknić...wiem o czym mówię bo zajmowałam się tym.raz,że żeby zajść daleko musisz przewinąć się przez wiele łóżek,dwa są składane niedwuznaczne propozycję ;/ ja miałam mnóstwo na akty i wogle jakieś bez pruderyjne sesyjki,a po wybiegu też było ciężko bo parę godzin na 10 cm szpilach :szok: dlatego,że mam zasady zrezygnowałam z molelingu bo nie chciałam być jak inne ździrami.
 
reklama
Witam Kobietki ;-) no i Kochane Dzieci :-):happy:

Wszystkiego najlepszego... Szczęścia i radości moc... Ciepłego słoneczka co dzień... Kolorowych snów co noc... :happy:

firanka a mowilam Ci ze i tak bedzie plakac :happy: ja kiedys pytalam sie znajomej pielegniarki o ta szczepionke to sama stwierdzila ze udogodnieniem jest tylko dla pielegniarek i z obserwacji to wlasnie bobasy po nich czesciej goraczkuja !! ale takie jest zdanie tylko znajomej!!
Wkazdym badz razie musisz byc dzielna,kazda mateczka ma taki .. okres .. , ja ich chyba mialam z milion :laugh2:
A tak wogole to co tak wczesnie pisalas ?
Ja nic nie dostalam na DD :angry:

madzik1388 GRATULUJE zdania prawka :happy:

Madzia a Tobie zareczyn :happy:

Ja chyba juz dzis nie zagladne bo z Ala mam urwanie glowy,ciagle na polu chce siedziec :confused:
a potem wybieramy sie na festyn z okazji DD :-D

Zycze milego dnia wszystkim dziieciaczkom :happy: no i mamusiom :-p
 
Do góry