reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Z tego co wiem to opalanie w ciąży nie jest zbyt dobrym pomysłem... Może dojść do przegrzania organizmu, krwotoku z drug rodnych, plamy itp... Wiadomo to zależy od organizmu ale według mnie warto wytrzymać jedno lato bez opalania tak jak bez papierosów czy alkoholu... Jeżeli już musicie sie opalać to dla własnego dobra nie w tych godzinach... Teraz nasza skóra jest dużo wrażliwsza... I najlepiej by było gdyby opalanie było w ruchu a nie leząc plackiem... Zresztą poczytajcie sobie na necie o tym dużo piszą...
 
reklama
Czesc wszystkim :) Jak dzionke ??
U mnie wporzadku dzisiaj mam zamiar popichcic troszke :D na obiadek moje ulubione nalesniki z serem :D
a co do opalania to Kasiaf87 ma racje !!! nie wolno bo latwo o komplikacje ! Wiec uwazajcie dziewczyny :) a jak jush cos to zapytajcie o to lekarza:)
 
ojjj tam trochę nie zaszkodzi tym bardziej że teraz tak nie grzeje a to że nie wolno się przegrzewać to wiem ułomna nie jestem :-p ale i tak się w końcu nie ruszyłam :-)
 
reklama
A ja slyszalam ze po ciazy jak matka sie opalala to ma straszne plamy na skorze i jakies wybroczyny.... dlatego unikalam slonka, teraz z reszta tez:-) malenka lezy w kolysce i sie rozglada:-) teraz pewnie juz coraz czesciej tak bedzie, dodam ze wogole nie placze. moja mama sie temu dziwi;-)
 
Do góry