reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

patrycja a do kogo chodzisz i gdzie ??
ja do bartlinskiego teraz prywatnie na wolnosci a normalnie to na k.miarki

a z tego co slyszaalam to wlasnei lekarz Ci nie wypisze rodzinny za kazdym razem tymbardziej jak sie dowie ze chodzisz prywatnie a do przychodni po skierowania Mazia ma racje są jakies limity, wiec to gin jest od tego, albo chodzisz prywatnie i za kazde badania placisz albo idziesz normalnie do gina z nfz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
patrycja a do kogo chodzisz i gdzie ??
ja do bartlinskiego teraz prywatnie na wolnosci a normalnie to na k.miarki

a z tego co slyszaalam to wlasnei lekarz Ci nie wypisze rodzinny za kazdym razem tymbardziej jak sie dowie ze chodzisz prywatnie a do przychodni po skierowania Mazia ma racje są jakies limity, wiec to gin jest od tego, albo chodzisz prywatnie i za kazde badania placisz albo idziesz normalnie do gina z nfz.

Ja chodze do dr Merty na Kondratowicza na maciejowie... bardzo ja sobie chwale.... zaj**** sta lekarka :))
 
Dziewczyny mam wieeelką prośbę :)

Mój D. jest dzisiaj w Częstochowie u klienta:-) a tam jest wieeeelki sklep z wózkami.
Ustaliliśmy, że kupi taki wózek, jaki bede chciec:-D wiem, że jeszcze duużo czasu.. ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana:zawstydzona/y: Do 16 musze mu napisać jaki dokładnie ma być..
A ja byłam pewna, że ten biały.. ale teraz już sama nie wiem. Mam dwa typy..

Proszę, pomóżcie :)

1. fsdfsfd.jpg



2. gt_4.0_2.jpg
 
mi się bardziej podoba zielony :) ja mam taki granatowy w zólte kólka i tak sie strasznie brzudzil w szczegolnosci jak sie wklada go do auta, a pomysl jak wyciagniesz taki biały z auta, caly zcas bedziesz musiala prac
 
Hej :)

Dawno mnie nie było, ale przychodzę i od razu zdaję relacje z tego co u mnie się dzieje :)

Wizyta u gin była szybka i bezbolesna :)
USG będę miała w poniedziałek za tydzień. K będzie obecny z czego bardzo się cieszę. Lekarka powiedziała mi że to 5 tydzień. Do tego mam tyłozgięcie macicy i pytała się czy mnie nie szczypie, bo mam upławy :| A ja, że nie, dała mi kartę z wypisanymi badaniami do zrobienia i na tym się skończyło ;]

Co do samej wizyty, tuż przed poradnią czekała na mnie niespodzianka. K przyjechał z bukietem kwiatów! I razem ze mną poszedł do poczekalni. Potem poszliśmy kupić coś dla moich rodziców na "rozluźnienie atmosfery". Mamie dostały się kwiaty a tacie Whisky :) . Oczywiście była rozmowa i przebiegła lepiej niż ze mną samą.

Przed całą rozmową, K wyciągnął z torby album dla dziecka (taki na wpisy itp) hehe w gorącej wodzie kąpany !
Ale to nie wszystko, zanim się spostrzegłam uklęknął przede mną i ... poprosił mnie o rękę!!!! Z wrażenia się popłakałam i oczywiście zgodziłam :)

Mojej mamie emocje opadły :) ... Dzisiaj mi powiedziała że wolałaby mnie widzieć w białej sukni niż w zwykłej sukience w urzędzie stanu cywilnego po czym wyciągnęła śliczne śpioszki w paseczki! Ciągle do mnie zagaduje, rozmawia, pyta itp.

Do tego od kilku dni każdy wróży co będzie :) tata zawsze ma co do tego rację i powiedział że będzie dziewczynka... W sumie to większość że dziewczyna i na razie 2 osoby że chłopczyk :)
Ale ważne żeby... BYŁO ZDROWE! :)
 
A ona pracuje w jakims szpitalu ?
Tak na Traugutta pracuje..
Dziewczyny mam wieeelką prośbę :)

Mój D. jest dzisiaj w Częstochowie u klienta:-) a tam jest wieeeelki sklep z wózkami.
Ustaliliśmy, że kupi taki wózek, jaki bede chciec:-D wiem, że jeszcze duużo czasu.. ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana:zawstydzona/y: Do 16 musze mu napisać jaki dokładnie ma być..
A ja byłam pewna, że ten biały.. ale teraz już sama nie wiem. Mam dwa typy..

Proszę, pomóżcie :)

1. Zobacz załącznik 265991



2. Zobacz załącznik 265992
Mi sie podoba ten zielon :))

Hej :)

Dawno mnie nie było, ale przychodzę i od razu zdaję relacje z tego co u mnie się dzieje :)

Wizyta u gin była szybka i bezbolesna :)
USG będę miała w poniedziałek za tydzień. K będzie obecny z czego bardzo się cieszę. Lekarka powiedziała mi że to 5 tydzień. Do tego mam tyłozgięcie macicy i pytała się czy mnie nie szczypie, bo mam upławy :| A ja, że nie, dała mi kartę z wypisanymi badaniami do zrobienia i na tym się skończyło ;]

Co do samej wizyty, tuż przed poradnią czekała na mnie niespodzianka. K przyjechał z bukietem kwiatów! I razem ze mną poszedł do poczekalni. Potem poszliśmy kupić coś dla moich rodziców na "rozluźnienie atmosfery". Mamie dostały się kwiaty a tacie Whisky :) . Oczywiście była rozmowa i przebiegła lepiej niż ze mną samą.

Przed całą rozmową, K wyciągnął z torby album dla dziecka (taki na wpisy itp) hehe w gorącej wodzie kąpany !
Ale to nie wszystko, zanim się spostrzegłam uklęknął przede mną i ... poprosił mnie o rękę!!!! Z wrażenia się popłakałam i oczywiście zgodziłam :)

Mojej mamie emocje opadły :) ... Dzisiaj mi powiedziała że wolałaby mnie widzieć w białej sukni niż w zwykłej sukience w urzędzie stanu cywilnego po czym wyciągnęła śliczne śpioszki w paseczki! Ciągle do mnie zagaduje, rozmawia, pyta itp.

Do tego od kilku dni każdy wróży co będzie :) tata zawsze ma co do tego rację i powiedział że będzie dziewczynka... W sumie to większość że dziewczyna i na razie 2 osoby że chłopczyk :)
Ale ważne żeby... BYŁO ZDROWE! :)

Hej, bardzo sie ciesze że rozmowa z rodzicami poszła tak dobrze :)) No i zaręczyny... bosko :):):): Gratuluję naprawde szczerze gratuluje :))
 
reklama
Do góry