reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

moni3kns- ja mysle tak samo ja jestem w 12 t.c i mialam dopiero pierwsze badania krwi, wiec spokojnie, poza tym bylas juz raz u gina i skoro nic ci nie zalecila to tak ma byc,jeszcze jest czas,w ogole u lekarza nie powołoj się na internet bo ja jak pytalam o jakies badania to lekarz sie mnie pytal kto jest lekarzem on czy internet :p
 
reklama
umi ja tez kocham zimne napoje, kiedyś nawet gazowane ale na szczęscie oduczyłam sie ich pić jak miałam przygode ze śpiewaniem bo to żle wpływa na gardło itd. wiec rzuciłam ten nałóg :-D

moni3ka ja te wszystkie podstawowe krwi i moczu + WR mialam w 12 tyg. zalecone od mojego gina. tak to za kazdym razem mi coś daje albo krew i mocz albo USG albo glukoze jak ostatnio. morfologie do tej pory miałam tylko 2 razy
 
no to musisz je zrobić, no pewnie napisala ci na karteczce bo bylas prywatnie ja tez chodze prywatnie , ja placilam za badania w labolatorium nie cale 100zł pomysl sobie ze tak bedziesz miala cala ciaze to lepiej znajdz sobie kogos z nfz i bedziesz miala badania za darmo bo przeciez lekarz rodzinny nie bedzie Ci caly czas wypisywał skeriowania na badania.
 
addaaa mozna tez zrobic tak jak moni idzie do swojej lekarki rodzinnej i ona tez powinna wyisac sierowanie i wtedy bedzie miała chyba za darmo albo taniej nie wiem bo mnie sie tak latać nie chciało
 
Moni3kaNS to nie powinno byc żadnego problemu:-) idziesz mówisz w ciazy jestem i chciałabym skierowanie na badania i powinno nie byc problemu najwyzej zapyta jak sie czujesz czy jestes zapisana do gina:-)
 
Co do tych badan to lekarz rodzinny moze wypisac tylko np 2 razy w roku morfologie czy mocz.Maja tam jakies limity ktorych musza sie trzymac.Wiec nie licz ,ze wszystkie CI wypisze.Moze raz gora 2 CI sie uda.
 
reklama
hej dziewczyn....
ja tam niewiem jak to jest z tymi badaniami bo ja wszystkie skierowania brałam od gina ;///
Także w tym nie pomogę....
co do napojów gazowanych to nie pijam takich raz na ruski rok Coli sie napije to tyle.....
Jutro mam wizyte u mojej ginki..... jestem ciekawa jak tam moje jajniki po porodzie :///
 
Do góry