reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ale jestem zła STRASZNIE. Umawialiśmy się na taki albo taki. Zadzwoniłam, że ma być ten zielony.
To mógł zadzwonić, że mu sie jednak nie podoba, a jasnego nie ma ale jest taki i taki. I spytać co o tym myśle..
Nie lubie takich niespodzianek.. Kiedy od tygodnia oglądam wózki.. oceniam itd. śnią mi sie po nocach już.. a on kupi pierwszy lepszy...

No tak Masz racje..... Po to sa telefony żeby w takich sytuacjach dzwonić..... o... może razem znajdziecie wyjście z tej sytuacji....
 
reklama
śnią mi sie po nocach już.. a on kupi pierwszy lepszy...
:-D toz to koszmary:-) eha ale fakt jest taki wózek musi odpowiadac waszym potrzebom moze poczytaj o tym akurat moze okazac sie dobry

edit kinorek91 wiesz dobrze by było gdyby ten wózek był dobry bo jesli ma sie nie sprawdzac to w sumie nie warto by go było zostawiac, wiec tak za bardzo odpuscic tez nie moze... ja juz kiedys pisałam swoje zdanieo wózkach i uwazam ze to niestety strasznie wazny wybór
 
Ostatnia edycja:
Ehh..;-) No i już mi przeszło, jestem chyba za miękka.. ale wózek naprawdę średni, chociaż jeszcze jest zapakowany i nie przyjrzałam sie bardziej.. nawet nim nie jeździłam:zawstydzona/y: Niech myśli jeszcze przez chwile, że jestem obrażona.
 
No ja wiem, ale jak jej go żal, to może jak się postarają to wspólnie wymyślą coś. Ja tam wózek mam swój na oku, może za wcześnie ale i tak. Bo nie jest drogi a chwalą sobie. 360 zł z przesyłką z allegro. Z gondolą (co moim zdaniem jest wygodniejsze, bo nosidełko jak dziecko rośnie to są źle wyprofilowane i z reguły szybko wyrastają z nich- wiem po moim bratanku, kupili wózek z coneco za 1200 zł a okazało się że mały w nosidełko się nie mieścił ;/ ). Do tego fajny, zmienia się w porządną spacerówkę, duży kosz, porządne koła - nie skrętne, bo to jest największe cholerstwo. i takie podstawowe dodatki, a na prawdę ładny :) Tu macie link do niego NOWY WÓZEK DZIECIĘCY GŁĘBOKO SPACEROWY (1148803817) - Aukcje internetowe Allegro
 
ixi szczerze to ci powiem ze jak urodzisz to sie bedziesz z tego śmiała:-D ach te hormony:-) ale wiesz nie ty jedna. Jak nie próbowałas to skad wiesz ze średni?
 
No tak myśle i juz. Wiesz jak sie nastawiłam na tamte dwa, to teraz każdy wydaje mi sie średni..
Mój D. się ruszył i zaczął go składać.. a ja udaje, że nie patrze :zawstydzona/y: i w ogóle mnie to nie interesuje.. ehh ciężko jest byc kobietą..
 
hellol babki :)

ahh jutro znow zalatwianie po urzedach no ale coz jak trzeba to trzeba :p :)

a co do wozka no to osobiscie przyznam ze ani jeden ani drugii niestety nie jest praktyczny ale to moja osobista opinia ... ale jakby co to wybrala bym tego 3 kolowca ...

a co do chlopaka to wybacz bejbe :p chcial dobrze chlop :)) moze uda sie go wymienic ...

ja np pierwszy swoj wozek kupilam hauck rozowy spacerowka z fotelikiem do samochoduy ktory uzywasz dla noworodka ... tak nadzwyczajnie z niego nie bylam zadowolona ale nie byl zly ... teraz mam taco rider chyba o ile pamietam i jest wszystko superr ok wielki wozek ale nie miesci sie do kazdego samochodu ma ogromny kosz ale mala pelerynke a w tamtym pelerynka obejmowala caly wozek kosz i torbe no i miescil sie do kazdego auta ale mam teraz jeszcze trzecii wozek taki na szybko do autka tylko laska :)

ale osobiscie nie polecam wozkow gdzie fotelik do samochodu to rowniez taka jakby gondola dla noworodka ... wozek ok jest na krotki spacer ale nie na dluzsza mete ;/

dwa wozki mialam rozowe a trzeci czarno czerwony ale Nadina kazdy wymarasila jak zwykle nadzwyczajnie :) no ale od czego ma sie pralke :) brudne dziecko to szczesliwe dziecko :)
 
hejka babeczki:*

witam nowe mamusie;)
wspoczuje wam tych upalow za oknem bedne sie mecvzycie:(

pozdrawiam:*

dostalam skierowanie do szpitala na lyzeczkowanie, serduszko jednak nie zabilo :-:)-:)-(... ide jutro bo dzis juz jadlam ;] ehh tak sie boje...nawet nie wiem czy mi narkoze dadza:(

strasznie mi przykrooo:":)(

Witam WAs.
Mnie tez troszkę nie było ale mialam roczek Kacperka na głowie :) ale bylo super tort mi się nawet udał robilam taki tort- samochód :) imprezza byla w sobote mały się wyszalał, w niedziele mieslismy msze, ojj w kosciele to nam pomarudził,
no i zaczal pieknie kroczki stawiac wczoraj przeszedł sam pokoj i to kilka razy piekne uczucie! jestem z niego dumna,
teraz szukamy fryzjera dzieciecego niewiem czy takiego w zabrzu znajdę, bo mały ma tak dulugie wlosy przy tych upalach się meczy, normalnie go glowka swedziala, ja go kapalam kilka razy dziennie ale i tak caly czas mokry,

Dziewczyny ja w pierwszej ciazy powiedzialam na samym poczatku i dobrze bo zaraz potem trafilam do szpitala na potrzymanie, poza tym jakiegos stracha nie mialam bo moja mama jest super no i mialam juz 18 lat, teraz jestem w 12 t.c i jeszcze nie powiedzialam, bo moja mama jest w niemcech i wraca w sobote to jej powiem, no tym razem to zupelnie inna sytuacja mamy mieszkanko, M zarabia poza tym od pazdiernika zmienia prace idzie na kopalnie wiec lepsza płaca plus bony, paczki na swieta dla dzieci, 14, barbórka itd :)Wiec jakos to bedzie

Coż jeszcze no jestesmy w trakcie remontu naszego M dzis idziemy ogarnac wszystko przed malowaniem, powynosic jakies stare rzeczy itd, kupa pracy nas czeka.]

Zobacz załącznik 265829a to mój mały solenizant i mój torcik :)

gratulacje i zyczonka dla Synusia:*:*

ixidixi-sliczny brzuszek ciazy....i ty piekna w tej sukience niebieskiej...Nie dobry Maz z tym wyborem wozka...mnie tez sie 3 kolowe nie podobaja....

dobranocka milego dnia Jutro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Motylicaja Ty chyba na prawdę chcesz mnie zirytować, ja jestem miła ale do czasu... Nawet potrafie ignorowac ludzi bo wiem że kazdy ma prawo pisać i jak mnie cos nie interesuje to tych tematów najzwyczajniej w swiecie nie czytam, ale jestesmy tu po to zeby nie zrobił sie chaos... Wystarczyło, że napisalać jednego posta do nowej użytkowniczki nie będącej tu tyle ile Ty, żeby zrozumiała, ze nabijanie postów to zwykłe zaśmiecanie. Od razu wyjaśnię nabijanie postów to pisanie posta pod postem ( nawet jesli jest to post ostatni na danej stronie, a następny pierwszy na kolejnej) masz 21 lat wiec mysle ze jestes rozgarnieta na prawdę juz młodsze dziewczyny dawno to pojęły. I nie isz ze nie miałas czasu bo klikniecie w edytuj zajmuje tyle samo czasu...
Żeby uprzedzić twój żal do mnie... Nie, nie atakuje cię... ten regulamin obowiazuje nie tylko na MM ale i na całym forum Baby booom jesli chcesz to poczytaj sobie

Sylcia radzisz ixi wymienić faceta czy wózek:-p? Co do brudnego dziecka to mój zapewne jest bardzo szczesliwy zawsze czyms sie pobrudzi eh...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny..Bylam wczoraj u tej lekarki noi przepisala mi to skierowanie...jutro musze pojsc o 7 rano...ehh..ale pow mi czy to normalne..?Ja sie wogole nie czuje jak w ciazy..zadnych mdlosci i wymiotow..tylko czasami jestem troszke zmeczona..ale tez nie zawsze...to normalne...?
 
Do góry