reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kochane..
Mój mąż mnie dobił. Kupił inny wózek... ani nie ten zielony, ani biały..
Bez fotelika.

Rany :( zrobie później zdjęcie i wam pokaże:( ale to jest jakaś tragedia..

a to czemu z Toba tego zakupu nie ugodnił??? tak to jest z facetami... ja z moim mam tak że jak go pośle do sklepu z lista zakupów na kartce to nie dośc że wszystkiego nie przywiezie to jeszcze nie to co miał...dlatego na zakupy chodze sama a jego wysyłam tylko po "pojedyńcze" rzeczy :))
 
reklama
A bo stwierdził, że ten zielony okazał się brzydki... a białego nie było. No to sobie wybrał inny i jeszcze uznał, że zrobi mi niespodzianke :(
A wózek ehh szkoda słów.. Wygląda tak jak ten na tych zdjęciach:

1156256608_1.jpg1156256608_2.jpg1156256608.jpg


I te trzy kółka:(
 
Mi sie 3 kołowe wózki nigdy nie podobały ;//// ale w sumie prócz tych kół to ładny jest ale kolorek mogłby byc inny ;/// ale facet sie starał.... chciał dobrze.....
 
No dokładnie..:-(
Ale zdołował sie tak mega.. usiadł na balkonie i siedzi... A wcześniej powiedział, że naprawde był pewien, że mi sie sposoba i jechał z taką radochą, że znalazł jakiś inny którego ja nie widziałam wcześniej, a który na 100% miał mi sie podobać...

i co?
Teraz jest mi go żal :( eh..

Nie wiem czy nie można.. pewnie i tak, ma rachunek i wszystko.. ale nikt nie pojedzie drugi raz do częstochowy.. to ponad 100 km..
 
Ostatnia edycja:
Ixi ja tak patrze i szczerze mówiac hm ten wózek nie rózni sie od tamtego nie licząc tego jednego kółka w sumie wydaje mi sie ze funkcje ma takie same i podobna spacerówka sie z tego robiła. Ale powiem ci tak, chcesz miec cos zrobione dobrze ZRÓB TO SAM... Ja tak podpowiadałam mojemu o zapachach mgiełek do ciała zeby kupił taka a taka to owszem kupił z tej firmy ale całkiem inna bo tamtych nie było... do teraz stoi nie uzywana... a mówiłam wszystkie tylko nie ta...
 
Umi bo to tylko faceci potrafia tak zrobic hahahahaha..... to ich cecha główna :)):)):))
Ixidixi to może jednak nie bedzie tak źle z tym wózkiem..... jeszcze Ci sie może spodoba
 
Ale jestem zła STRASZNIE. Umawialiśmy się na taki albo taki. Zadzwoniłam, że ma być ten zielony.
To mógł zadzwonić, że mu sie jednak nie podoba, a jasnego nie ma ale jest taki i taki. I spytać co o tym myśle..
Nie lubie takich niespodzianek.. Kiedy od tygodnia oglądam wózki.. oceniam itd. śnią mi sie po nocach już.. a on kupi pierwszy lepszy...
 
reklama
Wiesz, mnie też jest czasem żal, jak się facet stara. Idź do niego, pocałuj, powiedz, że się cieszysz, że chciał Ci radość zrobić, i że doceniasz to. Powiedz, ze jakoś dacie sobie z takim wózkiem rady, a może nawet będzie lepszy od tego co chciałaś. I że nie chcesz żeby był smutny i że przepraszasz?? Wiesz zawsze jest wyjście z sytuacji. Trzeba tylko dobrze obmyślić które jest najlepsze.
 
Do góry