reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Galarecia ma racje co do jedzenia!!! Na mnie teraz rodzice sie dra ze malo jem i ze mleka nie bede dla malej miala, a przestalam jest tylko slodycze teraz a tak to jem jak wczesniej:-) zaczynajac od platkow na sniadanie:-)
Co do rozpieszczania Ali to mi jest jej szkoda jak ona taka kruszynka w kolysce sama lezy:-( i jak J do pracy wychodzi to ja ja szybko do siebie do lozka:-) wiem ze zle robie ale ja ja uwielbiam glaskac przytulac i trzymac za lapke:-) a jak bedzie starsza to bede ja do babci wyganiala bo bede miala jej dosc:-) (oczywiscie jak juz z 5latek bedzie miala)
 
reklama
A zeby bylosmieszniej mama we mnie wmysza kubusie, czasami i dwa duze dziennie:-) juz wole multi witaminke z tarczyna:-)
szwy mi juz z srodka wychodza, tylko cip... mnie jakos bolec zaczela jak bym sie bila i ktos by mi kopa w nia dal....:-(
 
snoopy12 - tylko jej nie przyzwyczajaj do spania w łóżku moja koleżanka tak zrobiła i teraz jest problem ;/ bo nie dość że bez niej nie zaśnie to jeszcze tylko w łóżku a jak będziesz chciała gdzieś wyjść to nie za dobrze :-p

Uciekam spać miłej nocki wszystkim :-)
 
snoopy12 ja ostatnio też jem często płatki na śniadanie..

A tak wogóle to ja też zaraz uciekam spać.. Tylko dziwię się że mojego G. jeszcze nie ma.. Na 20 miał jechać do siebie do miasteczka na egzamin do bierzmowania i do tej pory nie przyjechał.. I nawet nic nie pisze..
 
Galarecie jes juz G w domu??? Ja platki jadlam bo pozniej zgagi dosyc dlugo nie mialam:-) moj smerfik spi, J dzwonil ze tez juz sie kladzie a ja jakos nie moge usnac....:-( jak na zlosc wszyscy choruja...
 
witam. Ja zaszlam w ciąze w wieku 19 lat, obecnie zaczynam 5 miesiąc a z chłopakiem jestem pół roku. więc rodzinka się burzy. no ale tak wyszło!:) teraz sie ciesze, choc na początku mialam cięzki okres. Ciąża była zagrozona, musialam lerzec 2 tyg z nogami u góry:-( Ale na szczęście już jest ok!!!:-)
 
reklama
Do góry