reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Wszystko sie ułoży.... Chłopak już niedługo wróci i bedziecie juz razem :)) a i Twoje samopoczucie też sie zmieni jak już wszyscy będa wiedziec i atmosfera ulegnie zmianie :))
 
reklama
mam taka nadzieje...w piatek zamierzamy pow jego rodzicom...:(krzykiem niczego nie zmienia..:(tylko moga zaszkodzic..:(ale...jak to bd nawet nie potrafie sobie wobrazic..:(:(:(jeszcze cale 4 dni stresu..:(Bo moi rodzice niestety dowiedza sie za 2 tyg..bo pojechali sobie na wczasy..:(:(
 
moni3kaNS moi to dowiedzą się w 14tyg a ja wiem o ciąży od 6 tyg ciazy... zachwytu też nie będzie, pewnie pretensje, płacz itd... ale zbytnio się nie przejmuję.. dla mnie teraz najważniejsze jest zdrowie i jak najlepsze relacje z ojcem maleństwa. Jesli naprawdę nie będę mogła znosić ich żalów to się do niego przeprowadzę..
 
no tak...ale ja sadzac po ostatnich wydarzeniach z udzielem mojej mamy..to nie wiem czego sie spodziewac..dlatego postanowilismy..przynajmniej narazie..nie wiem jaka bd opinia tesciow..ale ja sie wyprowadze jak im tylko o tym powiem..poprostu nie wytrzymam tego wszystkiego psychicznie..:(:(:(
 
moja to narazie mi mówi 'masz brzuch jak w ciąży, jesz jakbyś była w ciąży' a dzisiaj jeszcze pomacała mi brzuch i mówi 'ale masz twardy' i się tak głupio spojrzała... chyba podejrzewa coś...

musi być dobrze! ;)
 
ha! ja jestem chuda jak.... 170 wzrostu na 50kg obecnie.. 47,5 przed ciążą...
12tc 5 dni.jpg12tc 5d.jpg

Wszyscy wokół się pytają czy aby w ciązy nie jestem... bo ten brzuuuuch...
 
reklama
Do góry